Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Zadnjič mi je sodelavka rekla da si je s svojo 14 letno hčerko pogledala Barbie https://www.imdb.com/title/tt1517268/ , In da jima je bil tolk awesome film da sta ga šle v kino 2x gledat. 

Uglavnem pol sm ga s kačo gledu in - Škoda 2h ur mojga lajfa za to new-age feministično sranje.  Sm zihr da bi bil fuuul všeč kakšni Nika Kovać.🤣 tko da 2/10

Se pa  100% strinjam s spondjim revjujem:

 

 

Povezava do prispevka

Carsko mi je kako se začne z "that was by NO EXAGGERATION one of the worst movies I've ever seen in my live"

 

Tako, a je model pogledal samo ene 15 filmov v lajfu, ali pa callam bull na "no exaggeration" :D 

 

Pač tej angerbait jutuberji so najbolj fake&gay content na internetih, noro mi je, koliko folka to gleda in gladko požirajo jup jup smart man many argument much true

 

Also, barbie je sranje, ni pa niti približno feministično, v bistvu je sporočilno tako nefokusirano in prej spodbija feminizem kot ga podpira

  • Račka +1 3
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Lej Slinch ne se tolk vžigat pa mej ti lepo svoje mn3nje (temu je bojda namenjen ta forum :) ) pa svoje interpretacije kaj je feministično sranje   In Jaz bom brez dlake na jeziku povedal da je to res eden izmed bolj debilnih filmov ki sem v zadnjem času pogledal. Če pol not zamešaš neke sfalirane ideje pa po možnnosti  new age oh in sploh nadvse-moderno feministično liberalno sranje res ni za več kot 2/10. Zase vem da sem pogledal KREPKO več kot ene 15 filmov, za unga jutuberja ne vem. Vem pa da se z zgornjim videom strinjam. Feminističn al ne je stvar interpretacije vsakega posameznika in jaz ne rabim nikogar ki bi mi tumbal da sem zgrešil poanto filma, in ali je ovaj YTuber pretiraval  - ma koga boli....

:*

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...