Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

twEEneR reče pred 4 minutami:

 

Malone je bil prljav af. Rad je uporabljal komolce, za moj okus malenkost preveč. Mi je pa tudi čudno, kako je dobil Malone za tisto finalno serijo MVP nagrado, če mu je pa Jordan v predzadnji akciji ukradel žogo ter še zadel odločujoči met za zmago Bullsov.

Kakšno finals MVP nagrado?? 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 45 minutami:

Malone je bil prljav af. Rad je uporabljal komolce, za moj okus malenkost preveč.

Še enkrat, que? Devetdeseta so bila, komolčki so veselo leteli naokrog. Prvi komolček dneva je NBA igralec takrat pokasiral v faco že pred zajtrkom :D

 

 

Povezava do prispevka

@twEEneR Kaj bi potem rekel za 80 Pistonse :D Saj veš, da so za prvi naslov Bullsov ful spremenili pravila in kriterij, drugače vprašanje, če bi šli čez Detroit (poleg tega so zaradi razširitve lige Pistonsi izgubili Mahorna, ki je bil mogoče še bolj umazan od Laimbeera)

 

Malone je imel svoje fore, pa tudi izven igrišča ni bil ravno vzoren (a ni naredil otroka 13 letnici?) samo jbg, na igrišču je bil kralj, tvoril je najbolje ujemajoči tandem v zgodovini pa celo kariero po pokoju Eatona je bil SAM v raketi, jebeno SAM, za igralce pa je imel random Fosterje, Keefe, Ostertage in Carre. Jaz mu bom vedno hvaležen za otroške spomine

Povezava do prispevka

Tip je bil scumbag izven igrišč. Ko je bil star 20, je naredil otroka 13-letnici. Na sodišču so določili, da mora plačevati 125$ preživnine na teden, ampak to je bilo za gospoda milijonarja preveč. Mislim, da so potem le imeli neko izvensodno poravnavo. Ta otrok je Demetress Bell, ki je igral nekaj sezon v NFL. Še prej, ko je imel 17 let, je dobil hčerki dvojčici - Daryl in Cheryl Ford. Obe sta potem postali košarkarici, ena izmed njiju je bila celo all-star kaliber v WNBA. Ajd, vsaj otroci so dobili dobre športne gene.

 

Da ne pozabimo še incidenta, ko je med tekmo Lakersov osvajal Vanesso Bryant.

uredilo bitje Amare
Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 30 minutami:

@twEEneR Kaj bi potem rekel za 80 Pistonse :D Saj veš, da so za prvi naslov Bullsov ful spremenili pravila in kriterij, drugače vprašanje, če bi šli čez Detroit (poleg tega so zaradi razširitve lige Pistonsi izgubili Mahorna, ki je bil mogoče še bolj umazan od Laimbeera)

Mislim, da bi vseeno šli čez Detroit. 1988 5 tekem, 1989 6 tekem, 1990 7 tekem. Razlika se je samo zmanjševala, z nekaj več jajci bi jih premagali že v 89/90 ECF.

Povezava do prispevka
Amare reče pred 2 minutama:

Mislim, da bi vseeno šli čez Detroit. 1988 5 tekem, 1989 6 tekem, 1990 7 tekem. Razlika se je samo zmanjševala, z nekaj več jajci bi jih premagali že v 89/90 ECF.

Nikoli ne bomo vedeli :) So mi pa te "kaj bi če bi" gostilniške debate vedno zabavne, oz. jih imam rad :) Še posebej, ker rad gledam retro košarko

Sedma tekma je bila brez Paxona in Bullsi z izjemo prve četrtine niso bili sposobni organizirat igre, ... Thomas je jedel Hodgesa, ki je tako izgubil na samozavesti, da je grešil odprte mete, Sally je na drugi strani imel hudo tekmo s klopi pa sodniki niso piskali Rodmanu in Laimbeeru to kar so jima potem leto kasneje, .... Ni bilo od kje pobrat jajc, ....

 

 

Povezava do prispevka

Bulls bi šli v vsakem primeru čez Pistons v zacetku 90s. Detroit je bil za tiste case ze stara ekipa, trio Jordan-Pippen-Grant je pa ravno vstopil v svoj prime. In to kaksen prime. Cisto po naravni poti bi sli preko njih.

Vcasih se mi zdi, da je percepcija taksna, da so bili samo Pistons tough, Bulls pa soft. Kar pa ni res.

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka

Apropos Maloneu, nikoli nisem kaj dosti spremljal zasebnega zivljenja NBA igralcev. Brigalo me je (me se vedno), kaj radi jedo za zajtrk in kaksne so njihove spolne preference. Vedno me je zanimalo samo to, kaj delajo na parketu in tam je bil Malone mojster.

 

Ves ta reality show okrog NBA igralcev se je zacel ravno v tem obdobju Jordanovega pohoda in vsi smo lahko videli negativne posledice te izpostavljenosti ze v 1993.

Povezava do prispevka
Slick reče pred 1 uro:

Bulls bi šli v vsakem primeru čez Pistons v zacetku 90s. Detroit je bil za tiste case ze stara ekipa, trio Jordan-Pippen-Grant je pa ravno vstopil v svoj prime. In to kaksen prime. Cisto po naravni poti bi sli preko njih.

Vcasih se mi zdi, da je percepcija taksna, da so bili samo Pistons tough, Bulls pa soft. Kar pa ni res.

 

men je tbh bolj blesava percepcija, ko se govori o GOAT, da  štejejo samo finala

izključno v Jordanovem primeru pa se izpadi proti Pistonsom & Celticsom ne štejejo :D

 

still GOAT though

Povezava do prispevka

Kaze na to, da se bo zacelo igrati konec julija in da bo finale sredi septembra. Zacetek nove sezone planirajo na bozicni vecer, zelo verjetno, da bo to novi timeline lige (december-avgust).

 

V tem tednu se pricakuje bolj konkretne informacije od Silverja.

Povezava do prispevka

Po eni strani bi bil to res najbolj fer sistem za playoff. Po drugi strani se pa bojim, da bi bila to prevec ad hoc sprememba temeljnega formata tekmovanja in da bi folk prvakom hitro pripisal asterisk.

 

Za legitimnost bi bilo bolje tako spremembo objaviti pred zacetkom redne sezone, da se imajo ekipe cas prilagoditi, letosnji PO pa pustiti kot je in mu dati kolikor toliko normalen prizvok, glede na shitty situacijo.

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka

O ukinitvi uvrstitve glede na pozicijo v konferenci se govori ze kar nekaj casa ... podobno in iz istega razloga kot se je ukinilo vzhod/zahod pri allstar tekmi. S tem da se tle meni poraja vprasanje ali je v takem primeru sploh se smiselno imeti locene konference in divizije in se posebej trenutni razpored tekem -- torej pravila glede tega katera ekipa igra koliko tekem s katerim nasprotnikom. Saj se tudi tukaj dolocenim ekipam olajsa pridobivanje tock v kolikor igrajo v svoh konferenci in/ali diviziji. Enostavno bi potemtakem morali preiti na sistem v smislu da vsaka ekipa igra dvakrat z vsako drugo (enkrat doma, enkrat v gosteh) ne glede na divizije/konference in cao.

Povezava do prispevka
FettOlaf reče pred 10 urami:

Zadnja poved: to bi pomenilo d bi se igral resen basket, ne pa show za navijace. Dvomm d je to smisel nbaja.

pa izpad prihodkov, lastniki dvomm d bi hotli placevat iste vsote za 25% manj tekem. Igraci tut morde ne bi sli v rezanje plac.

 

+ višji stroški zarad še več potovanj 

 

meni bi se sicer zdel najbolj pošten itak popolnoma ligaški format, se pravi BREZ playoffa. Ampak jasno, da tega v USA ne bo nikoli, še v evropski košarki in nogometu na najvišjem nivoju ni. Ampak to je pač moje osebno mnenje, kjer mi je ligaški format vedno >>>> na izpadanje.  Bi mi bilo pa izredno všeč že to, da bi res z vsako ekipo igral isto število tekem, pa potem 1-16 playoff.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...