Skoči na vsebino

(ne)uradna 5d tema


Heidi

Priporočeni prispevki

Ja načeloma se strinjam. Mešamo stvari in v ateizmu ni odnosa z izvorom, stvarnikom, božanskim, bogom, pač kakorkoli to lahko imenujemo.  

 

Sicer pa, meni se faktor vere pri vsem tem zdi neizogiben. Kaj je vera drugega kot da zase sprejmeš "poljubno", kjer je edini dokaz za obstoj tega tvoja lastna odločitev. Ta sicer skozi meditativna razmišljanja lahko postane izkustvena oblika doživljanja. Ne glede na to, vera je ključ, ki to omogoča in ohranja, in je tudi ena redkih stvari v življenju, ki je prosta vseh zunanjih omejitev - je svobodna izbira in notranja volja posameznika. 

Povezava do prispevka
flipflop reče pred 1 uro:

 Sicer pa, meni se faktor vere pri vsem tem zdi neizogiben. Kaj je vera drugega kot da zase sprejmeš "poljubno", kjer je edini dokaz za obstoj tega tvoja lastna odločitev. Ta sicer skozi meditativna razmišljanja lahko postane izkustvena oblika doživljanja. Ne glede na to, vera je ključ, ki to omogoča in ohranja, in je tudi ena redkih stvari v življenju, ki je prosta vseh zunanjih omejitev - je svobodna izbira in notranja volja posameznika. 

 

Jaz nerad uporabljam besedo vera, ampak je na nek način nujna za naš vzpon. Čeprav jo lahko imenujemo in dojemamo na različne načine.  

 

Mi imamo vso znanje, ki ga potrebujemo za ta vzpon že v sebi, samo odkleniti ga moramo s ključi, ki jih pridobimo skozi življenjske izkušnje. 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
ĆAMIR reče pred 2 urama:

To so objavili na RTV SLO aka soros_kučan_homepage, tako da hoax

Zelo pogumno se je hecat o zlorabljenih otrocih, no njihova krivica ne bo spropagandirana v lootanje in klečanje.

Sistemski rasizem v 2020 je sooooo real, pedosatanizem je pa za hece.

Bravo.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...