Skoči na vsebino

Space force


bainit

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

se precej strinjam na zalost, prvi del je bil kul s neskoncno cameo nastopi.

 

prevec bednih nepotrebnih likov je v seriji, pomocnih od Michael Scotta je cist brezvezen ne vem zakaj obstaja, 

hcerka cist brezvezna, pogumna crna pilotkinja cist brezvezna.

 

kul lik mi je fbi agent iz the americans, kle umazani poveljnik air force-a,

malkovich je kr ok, samo je ze res mal prevec ta njegova tipicna vloga, super intelektual surrounded by morons, to which he has to explain things, slowly loosing his cool.

o joj pa ta andy schwartz res un happy merchant meme of a jew in bedni twitter/social media advisor, nekje na nivoju pomocnika od michael scotta, totalen garbage time.

 

ruski opazovalec, ki fuka hcero tud ne vem ce ma drugo funkcijo kot subtilno sporocilo, poglejte kaksne informacije daje trump rusom, o joj 

 

 


LP

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 52 minutami:

Zakaj je žena v zaporu? A sm jst neki zgresu al se niso razlozil.

 

niso razlozil, to bo verjetno prslo v kasnejsih epizodah (no jaz sem pr 5) sam mislm, da je zato, k je pricakovala da bo zivela na bazi blizu velikih mest (verjetno okolica DC), 

so jo pa fuknl v planine kolorada, pa ji je pocu film.

 

tko si jaz razlagam po 5 delih.



LP

Povezava do prispevka

Pri tretjem delu sem se dejansko smejal na tistem "zaslišanju" za budget, ostalo pa res bolj tugica. Vztrajam, ker na nedeljsko dopoldne nimam kaj pametnejšega za gledat :)

 

Ne bi pa rekel, da se trudi biti Office. Dejansko v primeru Stevea Carella ne vem, ker se mi dozdeva, da pol odigranih prizorov improvizira. 

Povezava do prispevka
bainit reče pred 1 minuto:

a je bil v tretjem delu tisti igralec, ki je igral unega policaja na vozičku v family guyu?

na temu zaslišanju tisti k je hotel ground pounders invazijo something

 

Da. Patrick Warburton.



200 here we come

 

 

 

Povezava do prispevka

200 postov za gnoj. 

 

Men je zelo kvalitetna serija, predvsem pa zelo cute serija. Ne vem kako je številko iskrenih nasmejanj edini faktor za kvaliteto. Všeč mi je, da so v seriji liki za katere je fino navijat (še Fuck Tony ti priraste k srcu), igralska zasedba je nora (tudi performanci so ful dobri), zgodba mi je zanimiva, vlečejo fajn vzporednice s trenutnim političnim dogajanjem - istočasno ma pa ful pozitivno sporočilo. 

 

Edina slaba stvar je, da ma sam 10 delov. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...