Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Waslich reče pred 2 minutama:

 

 

Lepo, da na svoj način, priznaš da imam prav.

 

Na kakšen način?

SDS tudi nima programa, hrani pa se na sovraštvu do levice, partizanov, levih medijev, migrantov itd. Ideološke teme odpira Janša, ne levica. Nisem opazil, da bi leve vlade blatile Cerkev, se pizdile nad pisanjem desnih medijev, in vsak mesec govorili o izdajalskih domobrancih ali se po možnosti pizdile nad spomenikom vseh žrtev vojn sredi Ljubljane

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 11 minutami:

 

Zakaj bi JJ odstopil in to po mesecu vlade ?  Tisti ki so ga volili in marsikdo drug meni da dela dobro in je trenutno najbolhe kar Rupetina zmore. A zdaj tistih par biciklistov ze predstavlja voljo ljudstva?

 

Ne vem, če se je nabralo dosti stvari v tem mandatu za odstop, jaz sem mislil bolj glede na vse pretekle dogodke v njegovi karieri.

A veš, kdo še dela dobro? Janković

Povezava do prispevka

@lazaRus

Se strinjam, niti ni bila to moja poanta: Nasprotovanje Janši seveda ne pomeni želje po ohranjanju status quo - takšen je realen rezultat. Razlika je v tem kaj se dejansko dogaja in tem kaj si nekdo o nečem misli ali želi. Mislim da je ta volja do protestov bolj pozitivna za našo politično kulturo kot običajna politična stagnacija in bi se mogla nadaljevati preko točke, kjer samo odpravlja Janšo. 

uredilo bitje young
Povezava do prispevka
lazaRus reče pred 10 minutami:

 

Na kakšen način?

SDS tudi nima programa, hrani pa se na sovraštvu do levice, partizanov, levih medijev, migrantov itd. Ideološke teme odpira Janša, ne levica. Nisem opazil, da bi leve vlade blatile Cerkev, se pizdile nad pisanjem desnih medijev, in vsak mesec govorili o izdajalskih domobrancih ali se po možnosti pizdile nad spomenikom vseh žrtev vojn sredi Ljubljane

 

SDS ima verjetno najbolj razdelan politično-gospodarski program od vseh strank v Sloveniji.

 

Lepo, da govoriš na pamet.

  • Nekul -1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
lazaRus reče pred 3 minutami:

 

Ne vem, če se je nabralo dosti stvari v tem mandatu za odstop, jaz sem mislil bolj glede na vse pretekle dogodke v njegovi karieri.

A veš, kdo še dela dobro? Janković

 

A se naj enkrat poudarim ? 200k + Slovencev je volilo JJ da sestavi vlado. A demokracije je nekaj kaj le pase ko zmagajo vasi? Tudi ni dvoma da bi SDS trenutno gladko dobil vecino

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 11 minutami:

 

A se naj enkrat poudarim ? 200k + Slovencev je volilo JJ da sestavi vlado. A demokracije je nekaj kaj le pase ko zmagajo vasi? Tudi ni dvoma da bi SDS trenutno gladko dobil vecino

Sej mu ne bomo vzeli tega dosežka, lah mu celo damo plaketo "1/10 slovencev je volila za njega"

 

Če bodo on in njegovi izdajalski koalicijski partnerji zdržali pritisk ljudi in medijev in mu ne bo vseskup razpadlo kot ponavadi, dobr zanj

 

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Nobenga nasilja ni, pepe, samo ljudje izražajo svoj glas. Janša in kompanija bojo vladal dokler bojo sami želeli (tj. največ do prihodnjih volitev), nihče jih ne bo fizično odstavil.

 

Če pa je par transparentov preveč za njihove dušice pol pa ka čmo.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Eno precej dobro branje: https://publikacije.wixsite.com/kristijanmuseklesnik/post/o-mitingu-resnice-2020-ali-zakaj-se-mi-zdi-da-so-vam-najprej-ugrabili-državo-potem-pa-še-proteste

 

Navedek

Težko danes poslušam, kako se o korupciji trenutne vlade in o tem, kateri minister ima na

prstih sledove marmelade vpijejo nekateri ki imajo roke do komolcev natrte z marmelado po tem, ko so nam kradli leta in mesece

 

 

 

uredilo bitje Thrivial
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Tuna reče pred 4 urami:

A sploh zna še kej drucga ko jokat in užaljeno žalit ta naš Janša

 

 

 

 

Tipične whiny little bitches vsi ti desničarji. Kazat s prstom na druge z izmišljenimi razlogi in medtem polnit žepe svojim donatorjem. Ko jih dobijo pa spet znova jokcat kako ravno njih najdejo ha ha

 

  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Sem pričakoval, da bo preklop na heavy metal refren nekaj v stilu "ubi Janšo", a so (žal) prišle samo manjkajoče rime in nepoznavanje pomena besede fakt.

uredilo bitje SpaWn
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Res kr nekaj ti protesti. In potem iste parole kot janševa zborovanja "ukradli so nam državo". Fak no. Kot da nimamo volitev.

Pa potem parole "proti diktaturi", a potem ena politična opcija z nekimi protesti poskuša rpit neko čisot legitimno vlado.

 

In kaj bo če bodo spet voltiva? Po amketah nič kaj drugače kot zdaj, verjetno bo zmagal SDS in kup razpršenih levih strank in spet bo enak problem sestavit vlado kourkoli....

 

Ampak če bomo dobili še eno neučinkovito levo vlado bo kul, ker bodo na oblasti naši, če bo janša pa ga bomo spet sprotestirali iz parlamenta...

In pol se janši očita izključevanje pa kdor ni z nami je proti nam in fašistične metode, a ti ki protestirajo prav isti, jebeš demorkatijo, jebeš rezultate na volitvah, mi bomo rekli da janša ne sme vladat... ČE janša reče levi ne smejo vladat je fašizem, če levi rečejo janša ne sme vladat je to demorkacija...

 

Fak no, prav gabi se mi že cela država. Smo govno vsepovosd.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

No evo, še en biser od argumenta: protestirajo samo zato, ker je Janša. 

 

Medtem ko se vedno najde par debilnih posameznikov, so tile protesti rezultat vseh afer, ki jih je trenutna vlada uspela sproducirati v pičlih dveh mesecih. Res ne rabiš bit doktor političnih znanosti, da bi videl, da nekaj močno ne štima tukaj. 

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...