Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

gladius reče pred 1 uro:

 

 

Realno obstaja nek mit, da juga ni bila diktatura. Aja pa da sta obstajala bratstvo in enotnost. Realnost je sevedo to laž krvavo postavila na svoje mesto. Ampak če se prepričaš, da je bil razpad jugoslavije krivda grdega zahoda, potem je tudi to lepo oprano.

Ja razpad juge je defacto krivda grdega zahoda, ker so začeli stiskat jugo banke z nenormalnimi obrestmi, ker se je kao končala 40 letna podpora jugo vladi s strani svetovne banke. Žau je svetovna banka minirala jugo gospodarstvo in komanda je prišla s strani zda, uk, france in germanije.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 6 minutami:

 

res je,

ce bi ji dajali se naprej kredite na kredite bi se sedaj bila ena usrana luknja

Samo ne taka kot je sedaj naša banana-republika, ki je zadolžena za 3x dolga celotne juge :D

 

Na mnogo boljem bi bili, kot smo sedaj.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 11 minutami:

 

juga bi bila ene 30x vec,

glej scenarij Grcije

Ne pa ne, ne pa ne. Juga >>>>>> Grčija

 

Fun fact: Juga je bila uradno tretja najmočnejša vojna sila v Eu prostoru. VB in Francija naj bi imeli boljše vojske. Imeli smo zelo dobre vojaške sisteme, zaj. ker nismo mel atomske bombe, zato je Eu in Zda zelo odgovarjal vojaški notranji konflikt. Grčija nima svoje vojne industrije, Juga jo je imela in malček je izvažala sumljivcem ala Gadaffi. Vojna industrija == big profit. Zastava je ekonomski konj Srbije.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
Morski reče pred 12 minutami:

Močna vojska = kvaliteta življenja al kako?

 

Na žalost ja. Recimo pacifistka švedska ima kr močno vojno industrijo tho Pomisli na  Greppene, njihove nevidne vojaške ladijske prestrežnike, protiletalske raketne sisteme. Oboroženi so do zob. Prav tako Finci in Norvežani.

 

Sicer pa že vemo da državam niti ni več v interesu dvigovat kvaliteto življenja, neglede koliko imajo proračuna.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
Car reče pred 19 minutami:

Zastava je ekonomski konj Srbije.

 

Pizda opice iz Madagaskarja dejansko več berejo kot mn3 uporabniki.

 

Bom na pamet reku, na podlagi moje široke razgledanosti, ti pa pol poglej številke

Banana rupetina ima večji izvoz v 2 mesecih brez vojaške industrije, kot 10 miljonska srbija z zastavo in marelicami vred v 1 letu.

uredilo bitje andrejus
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Car reče pred 1 uro:

Ne pa ne, ne pa ne. Juga >>>>>> Grčija

 

Fun fact: Juga je bila uradno tretja najmočnejša vojna sila v Eu prostoru. VB in Francija naj bi imeli boljše vojske. Imeli smo zelo dobre vojaške sisteme, zaj. ker nismo mel atomske bombe, zato je Eu in Zda zelo odgovarjal vojaški notranji konflikt. Grčija nima svoje vojne industrije, Juga jo je imela in malček je izvažala sumljivcem ala Gadaffi. Vojna industrija == big profit. Zastava je ekonomski konj Srbije.

A zato so jih v 10 dneh ustavili policaji pa teritorialci? Inb4 AMPAK SRBI NISO VSEGA POSLALI NAD NAS!!!!11111

 

Also tisto da smo bolj zadolženi kot juga ni čist res. Enkrat so to nabijali na eni Bosanski TV pa sem šel čez številke in dojel da je nekdo pozabil še inflacijo zračunat zraven  :)

 

edit: Oprosti. Teli janševi pufi iz zadnjih mesecev so nas približali na 3 miljarde razlike

uredilo bitje smarnca
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Car reče pred 8 urami:

Samo ne taka kot je sedaj naša banana-republika, ki je zadolžena za 3x dolga celotne juge :D

 

Na mnogo boljem bi bili, kot smo sedaj.

 

 

Ne moreš primerjati cifre iz 80's s tiste od sedaj LOL. Sicer je sredi 80 juga neuradno tudi bankrotirala. To so bili zlati cajti, ko si bil plačan v kavi in bananah.

Povezava do prispevka

Če smo iskreni, je JLA izčrpala jugo čist preveč. Sam tista Željava baza je naredila luknjo tolk, da res ni. Edino kar je bilo od JLa dobr je da je zarad mešanja narodov manjšala tenizije med njimi. Pa ne rečem, imeli smo dobre pilote, povelnike, tud mogoče kak izum. Dvomim pa da veliko tega, ker če imaš dobro vojaško industrijo lepo živiš od tega. Je pa res, da nismo imeli trga razen tistega kar je omenil car.

 

On topic... jaz sicer ne vem koliko je dobil dodatka folk na protestih, ampak večina mojih znancev ga ni dobila. Noben iz moje familje. Kolegi so dobili ampak po 20-70 € za ful time delo neposrednega stika z ljudmi in celodnevnimi nadomeščanji sodelavcev, ko bili doma. + Da je moral marsikdo pod nujno pokoristiti ves lanski dopust. Imam občutek da je zasebni sektor več bonbončkov potalal kot JS.

uredilo bitje osis
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 3 urami:

To si v Mladini prebral al ti je Mesec povedal pri masi?

ne berem mladine

 

mesec pa mi je isti klovn kot janša, s to razliko, da je sposoben neumnosti govorit na kulturen način

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Waslich reče Dne, 23. 5. 2020 at 20:05:

 

 

Ima IMHO več. 

 

 

En znan režiser v pokoju (pismo, se ne spomnim več imena), mislim da ima 2400 ojričev. Ona ima IMO izica čez 2k.

 

En dober frend ima punco, ki dela v tistem domu za starce v Trnovmu. Slišiš take, da te srat prtisne.

 

PS: Dušan Jovanović je omenjeni režiser.

 

Samo revni naj se borijo za pravice revnih. Kake to slišiš

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...