Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 7 urami:

Kučanisti so uspeli prodreti celo v Špigl in Guardian, ti pa nam tukaj prodajaš bučke, da naj bi bila njihova RTV "uravnotežena"??

 

Kadri pa so jako aktivni tudi v nju jork tajms in boston globe

 

Ne pozabi na Deutche Welle.

 

V te medije (levi mediji) so prodrli po vsej verjetnosti s pomocjo dolocene skupine ljudi, ki je mocno povezana in vseprisotna. Celo tu, na mn3 je ena izmed njihovih operacij.  Gre za vseprisoten lobi, ki zaradi svoje decentraliziranoti in skupnega cilja lahko hitro in ucinkovito doseze svoje parcialne cilje.

 

Recimo eden izmet takih skupin polg ze oposane je recimo Antifa. Njeno leglo v SLO je FDV

Povezava do prispevka

Glede na to, da sem bil 3-4 leta precej dejaven v kulturi in živel (praktično ko klošar :D) izključno od špilov, vseeno ne vidim rešitve v tem, da se zahteva še več denarja iz javnih sredstev. Če sem za kako pomoč, sem bolj za to, da se manjše prireditve opusti določenih dajatev. Ljudje so se navadili, da so vsi manjši dogodki brezplačni, lokalni muzičarji se pa vzporedno cufajo za drobiž, ki ga organizatorji dobijo preko razpisov. Glede na to, kako so ljudje ogorčeni nad "mačehovskim odnosom" države do kulturnega dogajanja, je očitno zainteresirane publike dovolj, edino kako karto bi bilo potrebno plačat. Malo se mi zdi bedno, da so glasbeni navdušenci pripravljeni skeširat par sto evrov za koncertni aranžma stokrat preposlušanih bandov, ki komaj še stojijo na nogah, težko je pa dat 5€ za neko obetavno lokalno zasedbo. Valda, za craft pivo med špilom, po isti ceni, vedno keš.  

Povezava do prispevka

https://www.24ur.com/novice/slovenija/volivci-iscejo-novo-politicno-alternativo-najvisje-kotira-ceferin.html

 

Ne vem če tole spada semle ampak.. ne-me-jebat. Isto se vrtimo že zadnjih deset let. Kresalka, golobič, virant, bratušek, cerar, šarec,... Ja, sami novi frisi, vsake par let. Tale narod se nateguje ko slak harmonko.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Morski reče pred 11 urami:

Bože mili s kakšnimi se morajo ukvarjati policaji. Kam to potem peljejo, na psihiatrijo?

 

Mene pa zanima, kdo je dal komando, da jih je treba odpeljati na postajo. Sej so se izkazali z osebnimi dokumenti. Maksimalen ukrep bi bil lahko kazen, če ne vem, blokirajo dostop v prostore ali kaj podobnega.

 

Zakaj pa vardisti niso dobili "nobenega ukrepa". Policija se gre skrivat v postajo, namesto da bi uleteli specialci in jih poredal k račke.

 

O zamenjavi direktorja statističnega urada pa tudi nimam besed. Očitno rabijo nekoga, ki bo dajal ven samo tiste podatke, ki so nim všeč.

 

Jaz ne vem na čim sem, mislil sem, da na ničemer...ampak meni se zdi, da smo spet v komunizmu...

Povezava do prispevka
dzuko reče pred 25 minutami:

Mene pa zanima, kdo je dal komando, da jih je treba odpeljati na postajo. Sej so se izkazali z osebnimi dokumenti. Maksimalen ukrep bi bil lahko kazen, če ne vem, blokirajo dostop v prostore ali kaj podobnega.

Iz priloženega videa je OČITNO da so blokirali dostop v prostore.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

 

 

Zanimiv pristop navajanja avtorja, gospod Posnetek Zaslona je kar precej dejaven fotograf.

download.png

uredilo bitje Thrivial
Povezava do prispevka
dzuko reče pred 3 urami:

A da bi jih najprej prenesli 10 m stran ni šlo?

 

 

kar je meni "zanimivo" pri določenih strujah kakršnihkoli protestnikov je to, da so zelo polni samih sebe, ko lahko težijo drugim, ko sami božajo ovčarja, pa takoj jokajo. 

 

ali z drugimi besedami -  kar seješ, to žanješ

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka
smarnca reče pred 5 urami:

Ta nov direktor jim je takoj povedal sa so nesposobni in bo mogla Lahovnikova ekipca uletet pomagat

Novi je tam že leta.
Odstavljeni pa je član LMŠ brez izkušenj. Ja kul.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Adam Velkavrh reče pred 5 urami:

naslednji korak je menjava vremenarjev na rtv, od zdaj naprej le sonce

 

razen dez ponoci, za poljscine

 



LP

 

+1, Budi že piše na Trstenjakovo 8, naslednji na vrsti pa so potem športni komentatorji, lep lp

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...