Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

NightWind reče pred 19 minutami:

rekli so, da so manj primerni

Torej, če boš mel ti velko rano, ti bo kul da ti jo doktor s sekundnim lepilom zalepi, namesto da bi ti jo zašil? Navsezadnje je to manj primerno, ni pa neprimerno....

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Navedek

Interestingly though, according to its creator, Dr. Harry Coover, Super Glue actually was used  in the Vietnam War to help close up wounds on soldiers while they were being transported to hospitals to then receive stitches.  Today, a form of cyanoacrylate is often used in place of or in conjunction with traditional sutures.

 

SUPER GLUE WAS INVENTED BY ACCIDENT, TWICE

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 8 urami:

 

 

Prav tist, wat da fack jaz to tle berem

 

 

Da bo rekel . Za vecino pristevnih je zasebna lastnina sveta in zlocin ce ti ga totalitarni sistem prisilno vzame, nacionalizira kakorkoli ze , Fak kako moras biti indoktriniran da se strinjas z zaplembo lastnega premozenja in s temle pumpas lastnega vnuka ki sedaj to opravicuje in se zdaj gre mladga kavc komunista. Sklepam da bi bil ti eden tistih ki je v takratnih casih uvajal udbi lastne sorodnike

 

V pravni drzavi ne obstaja NOBEN argument prisilno razlastiti bilokogar vsaj ne brez temu primerne kompenzacije ko se gre za skupen interes pri gradnji ceste recimo

 

Namerno si spustil zadnji del moje posta, kjer jasno napišem da se sam ne strinjam s prisilnimi razlastitvami. In ne, ne bo rekel. Nihče v moji familiji me ni nikoli pumpal z nobeno ideologijo. Stvari opazujem sam in kot pravim vidim, da se je del družine obrnil v eno smer, del pa v drugo, čeprav so do osamosvojitve ko so se začeli denacionalizacijski procesi vsi čisto normalno shajali. Potem so se pa začele določene razprtije, v katere pa sam kot vnuk nisem bil nikol vključen in sta to dedek in njegov brat bolj ali manj sama razčiščevala. Nihče pa nikoli ni prejzal razlastitve kot velikega dosežka sistema, potrjuje pa to da so lahko v družini, ki je izkusila "komunistični teror" tako levi kot desni. Vam to pač ne gre v glavo in zato lajate v karavane, a karavane prolaze.

Povezava do prispevka

ker to tretiram tudi kot uradno "vlada" temo; ravno sem naletel na ta  biser od izjave:

 

Navedek

DeSUS zahteva izpolnitev koalicijskih zavez: 'Nismo ideološka stranka'

Ko politična stranka, ki dnevno deluje v politiki, kriči, da niso "ideološki". Ker delovanje v dnevni politiki in sprejemanje političnih odločitev ni ideološka stvar ...

dios mio, kje mi to živimo

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 7 urami:

 

"komunistični teror" tako levi kot desni. Vam to pač ne gre v glavo in zato lajate v karavane, a karavane prolaze.

 

Ok potem lahko povzamem da ti je polovica rodbine normalna ostali del pa komunjara bedaki s katerimi prvi ponavadi prekinejo stike

uredilo bitje VonGriffin
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 6 minutami:

Konec fašistične diktature.

Proti čemu bomo sedaj protestirali?

Očitno sem en izmed tistih parih Slovencev, ki ne vem niti proti čem se je protestiralo do sedaj...

EX_WWJGWAAIli1W?format=png&name=medium

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Hrošč ownač reče pred 44 minutami:

Proti Janševi vladi, dokler ne bo več zdržal pritiska in bo užaljeno odstopil.

Moras uporabit “nadvladi” ali “diktaturi”. Ne mores Jansa pa vlada v isti stavek dat. Nic ne beres novic?

Povezava do prispevka

Damn. Toliko postov, pa nihce ne more jasno dat mnenja ven, ker imajo vsi poln gobec Jansevih jajck. Dsjte, tovarisi, izpljunite jajcka. Odstranite sramne dlake, zataknjene med zobe. Potem boste morda lahko komunicirali. Gmpf gmpf in gwak gwak gwak niso razumljivi. 

uredilo bitje MihaKihot
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 22 minutami:

Moras uporabit “nadvladi” ali “diktaturi”. Ne mores Jansa pa vlada v isti stavek dat. Nic ne beres novic?

Janša ni sposoben nadvlade in diktature, tako da mu ljudje laskajo ko ga takole opisujejo. Si pa želi in poizkuša na vso moč.

Povezava do prispevka

"Smrt janšizmu" je zdaj direktna grožnja s smrtjo Janši in njegovim volivcem? :D Me prav zanima, koliko bo danes protestnikov, sploh glede na dejstvo, da so razglasili konec epidemije. 

 

Povezava do prispevka

Brez zamere, ampak tale "smrt Janšizmu" je utrujajoč slogan. Vem, da če si levičar, ti je sexy, ampak če pa nisi, je dosadno. Sploh ker naj bi insinuiralo fašistične tendence našga Janšeja, kar pa že lepo diši/smrdi po boljševistični propagandi.

 

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 minutama:

Brez zamere, ampak tale "smrt Janšizmu" je utrujajoč slogan. Vem, da če si levičar, ti je sexy, ampak če pa nisi, je dosadno. Sploh ker naj bi insinuiralo fašistične tendence našga Janšeja, kar pa že lepo diši/smrdi po boljševistični propagandi.

 

 

Ja, ampak da to v parlamentu predstavljaš kot direktno grožnjo s smrtjo tebi in tvojim volivcem, je pa tudi žalostno, no. 

 

A sam na twitterju z deljenjem objav poziva k bojkotu podjetij v lasti tistih, ki se ne strinjajo z njim. Toliko o dejanskih grožnjah. 

Povezava do prispevka

Protesti so morda že upravičeni, nič ni narobe s protesti... težava se mi zdi v tem, da je celoten političen zanos zgolj reakcionaren, v ozadju ni pozitivne politične ideje. Ideja je, da je treba le odstranit te ljudi z vodilnega položaja in potem bo vse v najlepšem redu. Ni nikakršne vizije kam in kako stvari peljat. In na tem se hrani celotna preostala politična opcija - iz opizicije nevarnosti SDS in ohranjanju status quo. To se mi zdi neka takšna ironija: kar naj bi se pričakovalo od "desne" opcije = konzervatizem, danes v resnici pripada "levo-sredinskemu" spektru. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Avion reče pred 6 minutami:

Ja, ampak da to v parlamentu predstavljaš kot direktno grožnjo s smrtjo tebi in tvojim volivcem, je pa tudi žalostno, no. 

 

A sam na twitterju z deljenjem objav poziva k bojkotu podjetij v lasti tistih, ki se ne strinjajo z njim. Toliko o dejanskih grožnjah. 

 

 

Med tistimi, ki jih je on tam pokazal, je bil tudi en črno oblečen in z napisom "smrt Janši" (na MMCju je bila ta fotka lepo objavljena med vsemi fotkami iz protesta). Torej njemu direktno. Verjamem, da so to na 24kur in rtvslo izpustili. Meja med smrt Janšizmu in smrtu Janši je dost tanka.

 

Meni gre tudi na kurac, ker je včasih res preveč občutljiv... samo, če mene vprašaš, mediji zadnje čase niso normalni. Poznam folk, ki ne sodi v SDS sfero, pa so nehali gledati dnevnik na rtv naprimer.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

 

Kako zdaj to

a ni SDS za popolno svobodo govora?

torej da lahk opletajo s presstitutkami, ostali pa s Smrt Janši?

 

 

Pa kaj zdaj te presstitutke mečeš vn, ki nima veze s tem?

 

 A če komu rečeš, da je presstitutka, to pomeni, da ji groziš s smrtjo? Sicer to ni Janšev izum. To je prišlo iz tujine.

 

Grožnja s smrtjo nima veze z freedom of speech. Btw. 

 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...