Skoči na vsebino

MotoGP [2020]


Riki

Priporočeni prispevki

JM se je mal preveč kurčil v soboto po sprintu, na nedeljski dirki pa je imel zgolj eno opcijo, vse ali nič, pričakovano. Čeprav škoda, da ni bilo borbe do zadnjega kroga in k sreči kljub parim torpedom brez resnih poškodb je bila dirka kot tudi celotna sezona odlična in upam, da se ta trend samo nadaljuje.

 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
hawa meyta reče pred 1 uro:

a mi zna mogoče kdo obrazložit, zakaj so F1 dirke v arabskem svetu zaradi ramadana lahko samo ob sobotah, pri GP-ju pa to ne velja?

 

zaradai saudske, ker je to zahtevala :D Katar tega ni zahteval, Bahrain tudi ne. Sam ker v F1 velja pravilo da mora bit med dirkami 7 dni, pomeni da je mogu bit tudi Bahrain v soboto. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Zanimiv razplet včeraj. Kar žal mi je Vinalesa, da je odstopil :/

Je pa fino brat kako se folk pridno krega na netu glede krivde Pecco vs MM. Smo že nazaj v časih Rossija in MM :D 

V glavnem škoda no, si je nabral neko lepo začetno prednost v točkah JM. Pot je še dolga, sam vseeno. Ne vem zakaj ampak JM mi je antipatičen. A moj tamlajši glih za njega navija :D 

Povezava do prispevka
ArtaX reče Dne, 25. 3. 2024 at 7:55:

Zanimiv razplet včeraj. Kar žal mi je Vinalesa, da je odstopil :/

Je pa fino brat kako se folk pridno krega na netu glede krivde Pecco vs MM. Smo že nazaj v časih Rossija in MM :D 

V glavnem škoda no, si je nabral neko lepo začetno prednost v točkah JM. Pot je še dolga, sam vseeno. Ne vem zakaj ampak JM mi je antipatičen. A moj tamlajši glih za njega navija :D 

Jap, men je tudi antipaticen. Pa Pecco je tudi malo aroganten. In ceprav nikoli nisem bil neki fan Marqueza, ta je boljsi dirkac od vseh njih skupaj. Acosta pa me res preseneca.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Končno sem tudi jaz pogledal. Sem se moral osamiti od socialnih omrežih v izogib videnju rezultata :D

 

Super dirka je bila. Še kaka dirka, dve in bo Acosta pomojem stal na vrhu.

Prav užitek je gledat dirke, ko je več kandidatov za naslov. Da bi le trajalo čimdlje, preden se kakšni odlepijo v točkovanju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...