Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

hm... ok no, samo downhill je dokaj posebna zvrst kolesarjenja, se mi zdi da razen to da pač sediš na kolesu, sploh ni primerljivo s recimo tem da se s spacialko pelješ po asfaltni cesti pa soegeaš neke razdalje in hitrosti...

 

drugače pa hvala young

z gorskim kolesarjenjem sem se nekaj ukvarjal, pač če gledam to da sem z gorskim kolesom gonil v hrib na pohorje, ali pa gor po pohorju po gozdnih sprehajalnih poteh, tudi v dolino po cestah.... samo se mi tudi tukaj zdi kar razlika z downhillom, ker tam se dejansko po gozdnih poteh spuščajo dol, po ozkih poteh med drevesi, čez korenine... dokaj divje zadeve, pa tudi sama oprema in kolesa so kr drugačna... kolesa zgledajo res masivna, pa ko pridejo dol so res umazani od zemlje in blata, oni in kolesa, spodaj maš potem cevi da se lahko opereš in kolo...

se mi zdi nekaj dokaj svojega

tudi tak po cesti se lahko pelješ s čimerkoli, če si kot gorann ne boš kupil dresa in bidona, se boš še vedno lahko enako peljal, za downhill pa predvideam da če nimaš primerne opreme in znanja, ni ravno varno... en vem, samo pač predvidevam glede na to kaj vidim

tak da bi mi blo kul kakega insajderja slisat, kako je on sploh zadel s to zadevo, kako je prisel v stik, kako se je prvic peljal....

uredilo bitje The-Saint
Povezava do prispevka

hehe, najprej moram videti vse konfiguracije in njihove cene (maš mogoče kak hint :innocent:), potem bom pa razmišljal. glavna fora mi je ta, da imam distributerja praktično pred vrati (djak v novi gorici), drugače bolj gledam variante canyon, rose, ipd.

Povezava do prispevka

cene bodo kot sedaj mogoce 200-300 + 

Zna se zgodit da bodo dali vn samo model sport in s works. 

 

Trenutno ne vem se nic ker niso se poslali nobenega maila oz na strani dealerjev ni se nic. Vidu sm samo lani junija prototip. Najvecja sprememba bo krmilo fajfa in malenkost geometrija

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Jest in žena bi tudi malo kolesarila in bi rabil dva kolesa. Nisva pa nikoli preveč kolesarila. Mal sem gledal kolesa in itak pojma nimam, ok pogooglat znam shimano serije, ampak to je lahko samo zadnji menjalnik shimano XT ostalo pa smeće. Potem je tukaj še nek SRAM, ki ima samo zadaj? Kako je to za rekreativce? In ravno zaradi tega mi je v oči padel ta kolo.

 

https://www.mojekolo.si/cube-analog-black-n-flashyellow-2020.html

 

https://www.cube.eu/2020/bikes/mountainbike/hardtail/analog/cube-analog-blacknflashyellow-2020/

 

taka 2 bi kupil? Ali kaj drugega priporočate? Je to premalo denarja, ali še bolje je to mogoče preveč deenarja za 2 rekreativca? Mogoče raje treking?

Povezava do prispevka

tastarejsi modeli ki so bili narejeni 2018 majo 3fedre in si jih lahko zamenjas ovisno o tipa voznje in tvoje teze. Ko se ti peljes in upzicas se tistega fedra ne cuti da se ti belanca pogreza. Deluje pa zelo dobro na majhnih luknjah na cestah al pa robnikih. Kar dobra zadeva zaenkrat se se ni noben od kupcev pritozeval nad tem. Pri tanovih pa lahko sam reguliras trdoto fedra. Teh bajkov se nism probal. Smo pa vceraj dobili tega. Cca 5 ur sestavljanja. 

 

 

478E783A-4910-4F49-84EA-5DEFA2AA07DA.jpeg

D477CCDE-334A-485C-A52D-BF46472825FB.jpeg

9034A220-B143-4B98-9B16-769CAC7E949C.jpeg

8574FF49-EB46-42CA-A253-5A3CC764FF08.jpeg

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...