Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Stevec itak, tel mas itak s sabo pa vzges gps ce ze rabis kje si bil

Ti pa priporocam vseeno kaj z gps, niso dragi pa lepse zgledajo na balanci kot telefon

 

Tezko je upravicit nakup recimo zate zdj, ce pa ze kupis ti pa ne bo zal

 

Kaj tazga je cist kul ce ne rabis mljon funkcij

https://www.bike24.com/p2267890.html?q=Bryton rider

Ce pa kupujes navadnega brez gps pa glej da ma vsaj visince, to je imo pomembno za nas rekreativce hehe

 

Kadenco bos sam ugotovil kolk je priblizno  70-90 rpm ne rabs senzorja ce je pa zravn pa toliko bolje

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

jst ce furam 3-5x na teden. Potem operem bajk konc tedna in dam olje gor. Na cestaka vedno dry lube. Za emtb me boli kurac al je opran al ne. Olje dam na ketno ko zacne cvilit ketna. 

 

Kul, hvala.

 

Kako pa pohendlaš če te ujame dež / se pelješ po mokri cesti - zmočiš ketno? Predvidevam, da se ketno pač obriše s suho krpo in še 1x namaže?

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 33 minutami:

A pr transferjo so ž poprajli kaj ročko, al je še zmern cheap as. 

Ko moja je ž fajn labava, pa sn gledo zadnič kejk pride nova, hočjo met pa 70€, kar je kriminal. 


 

jst mam dalje od speca ker mi je ql in sm se navadu. Ja so po 70-80.- 

Povezava do prispevka

Odlicen. Motor shimano. Pocakaj naslednje leto oz julija bodo zunaj ze novi motori baterije shimano 650wh. Zdej bo full razprodaja teh starih modelov. Kar se tice bajk nimas kej falit ker je gor vse max. Bi pa tu raje sel na yt ker mi je lepsi bajk 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...