Skoči na vsebino

račke al pluski


račke al pluski  

82 glasov

  1. 1. kaj vam je bolš, te nove račke al stari pluski pa minuski?

    • račke
      38
    • pluski pa minuski
      44


Priporočeni prispevki

Jaz mislim, da je OK tako kot je... samo pač se skine stran -1 točke. Ker mislim, da največ "problemov" povzroča to. Tako, da gre točkovanje iz 0 do +. 

 

Tisti prejšni sistem je bil pizdunski, ker tudi nisi vedel kdo ti je dajal minuske razen če nisi bil Šerif ali prostozidar. Zdaj je vsaj to poštimano, da vidiš.

 

 

Povezava do prispevka
Denis reče pred 3 urami:

Kaj pa? Razbistri mi um.

 

Tihi Mi53k reče pred 3 urami:

 

 

js bi ukinu ja

 

Febo lahko ukine če hoče

 

ti maš lahko pa svoje mnenje

 

 

kot pravi hrabri misek

also na forumih ni demokracije

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 20 urami:

Ne vem sicer, kam cikas s svojim pitijskim komentarjem, a povem se enkrat, tokrat bolj pocasi: forum je ocitno v testirni fazi (tako za uporabnike kot z administratorskega stalisca) in v zadnjem tednu je bilo na podlagi izkusenj in komentarjem spremenjenih ter podelanih mnogo detajlov. Ne da se vedeti, kako bodo uporabniki sprejeli nov reakcijski model in tudi po tednu dni je o njem tezko soditi. Brzda bodo morale biti doloceni elementi v rabi dlje casa, da se pokaze njih izkaz. Da si ljudje dajejo duska, ni nic narobe, a ta dusek naj se konca, ko se zacne delati slaba volja na drugi strani. To je edina 'retardiranost' te scene. 

 

Ok, ampak recimo jaz osebno nisem nikakor zlorabljal minuskov in pluskov, pa kar naenkrat nimam vec te moznosti.

V cem je fora?

Povezava do prispevka

Trenutno sem Jogurt, mi lahko kdo podari kako piko več?

Še en predlog... Se bo dobilo tudi kakšno račko za vsako odprto temo? Saj jih ne moreš odpret toliko, da bi pospamal cel forum. Pa če je možno se ne dobiv aračk za odprte teme na gnoju (ko se pripostamo do tja) xD

uredilo bitje T7ank
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...