Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 minuto:

Sony ne trdi da laufa na PS5. Prtož se EpicGames. 

 

Je pa dejstvo da bo folk še bolj razočaran, če drug mesec ko bo verjetno PS5 event Sony ne pokaže nič podobno impresivnega. Tak da bo še zanimivo. Če že novih iger ni trenutno mamo pa vsaj konzolne vojne. 

Imo bi se jim splačalo it all in na Backwards Compatibility. :D

Povezava do prispevka

Včeraj sem robal back to back diablo 3 na ps4 pro vs xbox one x. Boys a se vi hecatre - razlika je ogromna!!! Res če bi pognal špil samo na ps4 bi rekel lepo izgleda, ampak ko pa obe sliki primerjaš drugo ob drugo si pa slepec da ne opaziš razlike. Pa Diablo 3 ni ravno nek grafični biser. Kar strah me je naresti primerjavo RDR 2, ker nočem da se mi ps4 pro zameri do konca te generacije.

 

Jebat ga, MS ima najmočnejše konzole na svetu. Tako v tej generaciji kot naslednji.

Povezava do prispevka

0 fucks given dokler konzola ne bo imela ekskluziv, ki bi me premamile v nakup.

S PS librarijem in backwards compatibility pa je še toliko manj šans, da bi nabavljal SEX.

 

Sony + Nintendo + PC bo zame še naprej ostal ultimativen kombo.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Tko mam miljone dolarjev vredno idejo. Lahko bi imel igrice, ki bi imela posnete dele v visoki resoluciji in kakovosti. To bi bili odseki ko igralec odšeta nekam, odpre kakšn predal, se pogovarja z NPCji, od frustracije boksne v steno itd. Vmes pa bi imel animirane zaslone, kjer bi izbral naslednjo dejanje (odšetaj skozi tista vrata, vzami jabuk z mize, vstavi SSD v računalnik). Možno problemi so, da se za vse možne filme rabi ful gigabytov diska (zato bi se omejil na recimo 30 fps in 1440p) in da je treba potem vse te podatke ful hit pretakat po računalniku ali konzoli, ergo laptopi in podobna šara odpade.

 

 

Faking mp4, laufa lahko samo na PS5. Kako je lahko kakršnakol tehnična debata od mp4 naprej sploh še relevantna, vsak frejm so zarad mene renderiral pol ure.

Povezava do prispevka

jaz sem na seznamu na 2,5.. cupo imam sicer hudo, samo sem skoraj vedno pobrit, ker mi gre cupa na kurac

 

zdaj mi manjkajo samo se milijoni.. za burgerje pa dvomim, da se bom preprical.. razen mogoce za kratek trenutek v lajfu, ko bom pijan po meetu in mi bo, med tem ko lacen jem, Glako na intelektualen nacin razlagal zakaj so McBurgerji tako hudi

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 urami:

Tko mam miljone dolarjev vredno idejo.

Jz sm deset let nazaj rekel da če bi bil zlobni Založnik(tm) ki bi pridobival superpowerse z hoardanjem denarja, bi ufural streaming service ki bi ti streamali igrico in si je nikakor ne bi mogel fizično lastit

 

zdaj več ne govorim ker me nekdo posluša.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...