Skoči na vsebino

Tema o e-mobilnosti


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 4 urami:

Bolj tam, kjer odložiš telefon in pa plastika od glove box. 

Jaz bi dal takoj mat črno prevleko - folijo čez. :happy: sem videl na enmu forumu in izgleda proper.

 

ti kar zavidam ta avto. :D

 

 

uredilo bitje Morski
Povezava do prispevka
T7ank reče pred 15 urami:

Ej vodokotlič, komentar na avtovleko, če ti zmanjka soka... to je bilo predkratkim objavljeno na AMZS.
https://www.amzs.si/motorevija/v-zarometu/avto-moto/2020-05-04-amzs-pomoc-na-cesti-za-elektricna-vozila

Sicer pa good luck pozimi, če se prav spomnim model3 nima posebej gretja baterije ali? reportiraj pozimi kako je z dometom/baterijo.

 

 

Ne vem. Večinoma avvtomobili imajo še kar dosti sokca tudi ko pade na nulo.  Pa še to avto je online še dolgo časa. Tako, da ga lahko daš v Neutral ali v tow mode in na avtovleko. Ne smeš pa avto vlečt!   Ampak, če imajo to zadevo zakaj pa ne. Lahko pride prav. Tukaj bolj ciljam za tuje turiste, da njim pride prav. 

 

Edit: Pozimi, ko bo bom poročal iz prve roke. Pa še garaže nimam tako da bo kar zanimivo.  Model 3 z elektromotorji naredi temperaturo in greje baterijo. Seveda tekočinsko. Glede na veliksot baterije ni potrebno imeti toplotno črpalko, še posebej za te naše jadne zime. 

 

dzuko reče pred 5 urami:

A če si član AMZS še dobiš tiste kartončke, 1x na leto avtovleka zaradi okvare, 1x na leto zaradi nesreče, ipd. Pa bo še zraven nov kuponček za 1x filanje baterije. :D

 

Bodo že našli tržno nišo. :D   No v Sloveniji je res res redkost da ostaneš brez štroma.

 

Morski reče pred 18 urami:

Jaz bi dal takoj mat črno prevleko - folijo čez. :happy: sem videl na enmu forumu in izgleda proper.

 

ti kar zavidam ta avto. :D

 

 

 

Nekaj bom moral ukrepat glede tega. Načeloma si oblečejo. Bom pa videl kako bo, ker bom dal avto wrapat pa imajo tudi šablono za to konzolo narejeno. 

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 21. 5. 2020 at 15:29:

Bolj tam, kjer odložiš telefon in pa plastika od glove box. 

a je slučajno tista jet black farba? tist se še ob pucanju spraska, če je ne z krpo z mikrovlakni. zgleda pa dobro (nespraskana).

kakšen je pa filing v močnejših avtih, a je podoben al slabši? če si se že kdaj peljal s kakšnim.

 

kaj imaš pa od self driva? avtomatski lane centering in blind spot assistant vsaj?

Povezava do prispevka

Ma ne vem se ne spoznam na materijale. 

 

EV ima čisto drugačen občutek. Vsaj je navdušen, ker je nekaj novega. Pa sploh se ne zavedaš, ko imaš' hitro  200km/h na števcu. Ko sem vozil Audi R8 so pa bili neprecenljivi občutki, ko ti za ušei poka V10. Tudi, ko sem vozil 330xi sem se tudi zacopal v ta model. Težko sploh primerjat. Oba svetova ta cool.  Recimo da doplačam 2k eur, da mi na daljavo odklenejo dodatno moč (Kot da bi igro kupoval preko Steama, tako preprosto je) se lahko v pospeških kosam z R8 mk1. Verjetno ga tudi 0-100km/h počim dol. 

 

Prečrtal sem kaj nima, če ne dokupiš Full Self Driving. Itak je brez veze, ker ne dela marsikaj zaradi EU zakonodaje. 

 

Autopilot Features*

  • Auto Lane Change
  • Autosteer
  • Traffic-Aware Cruise Control
  • Autopark
  • Summon
  • Navigate on Autopilot
uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 22. 5. 2020 at 9:28:

Edit: Pozimi, ko bo bom poročal iz prve roke. Pa še garaže nimam tako da bo kar zanimivo.  Model 3 z elektromotorji naredi temperaturo in greje baterijo. Seveda tekočinsko. Glede na veliksot baterije ni potrebno imeti toplotno črpalko, še posebej za te naše jadne zime. 

bolj kuri baterijo kot toplotna črpalka, sam ajd

Povezava do prispevka
bainit reče pred 15 urami:

bolj kuri baterijo kot toplotna črpalka, sam ajd

 

Raje imam večjo baterijo.  Zima je bolj švoh pri nas. 

 

bainit reče pred 14 urami:

 

 

tekmec tesli 3

 

Komaj čakam. 

 

Morski reče pred 10 urami:

 Cybertruck bo kultni avto tega desetletja.:mafija:

 

Je že :D   Zgleda, da bi spizdil iz igre big red racing.  No v končni fazi se mi zdi da bo kar spemenjen. Že z velikostjo bo vsaj 5% manjši. 

Povezava do prispevka

 

 

a je dražje dati hatchback na limuzino al je pač tradicionalno? pri raznih bmw 7, merc s itd. exec limuzinah še ne rečem.

 

koltlič daj si še ti naredi tak wrap

pa poglej če maš tut kaj probleme z barvo

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...