Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Resno sprašujem, ker je ob logu Disneya tudi logo ESPN. Drugače mi je moral nekdo hackat mail. :D

 

Sem že dvakrat dal na ESPN zahtevo, naj pošljejo začasno geslo, pa še nič nisem dobil na mail. Realno gledano ta mail že nekaj let bolj ali manj uporabljam samo za fantasy zadeve, tako da ni neke panike, ampak vseeno mi je čudno vse skupaj.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Resno sprašujem, ker je ob logu Disneya tudi logo ESPN. Drugače mi je moral nekdo hackat mail. :D

 

Sem že dvakrat dal na ESPN zahtevo, naj pošljejo začasno geslo, pa še nič nisem dobil na mail. Realno gledano ta mail že nekaj let bolj ali manj uporabljam samo za fantasy zadeve, tako da ni neke panike, ampak vseeno mi je čudno vse skupaj.

 

Tako je, Disney je kupil ESPN. Jaz se ne spomnim več, ampak mislim da ni bilo treba novega gesla nastavit. Sej najbrž boš dobil reset gesla, ampak z zamikom. 

 

V tem tednu se lahko preštejemo in nadomestimo igralce, ki so inactive/ne potrdijo sodelovanja. 

 

Povezava do prispevka

Preštevanje:

 

Premier League confirmed

1. Jude (Team Jude)

2. assault7 (Team Assault)

3. Uros (Team Uros

4. Shadow

5. ronaldinho

6. Seth

7. Lord Baltimore (K-town Eagles)

Javiti se morajo še:

8. Potrebujemo menjavo

9. @DeKo (Team DeKo)

10. @Saints (Team Saints)

11. @Viper (Team Viper) - Viper je bil prejšnjo leto inactive, tako da če se ne javi predlagam da ga menja Lord Baltimore

12: Team rx170

 

 

Če se zgoraj navedeni ne javijo lahko proste ekipe prevzamejo @skvedr, @Jake the Mess, @Pr4iseK3K - če so za (vem da spremljate NFL oz. bivši igralci fantasija)

 

Dynasty League confirmed

1. ronaldinho (Dinasty Hawks)

2. Jude (Team Jude Dynasty)

3. assault7 (Team ASS)

4. Seth (Team Dynasty Seth)

5. Uros (Matt Millen's Dynasty)

6. Shadow (Dynasty Shadows)

Javiti se morajo še:

7. @DeKo (Team DeKo)

8. Potrebujemo menjavo

 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
Shadow reče Dne, 2. 9. 2020 at 15:35:

jst sm in, ce bo uspelo komisu se spovnt geslo :D

 

Ne vem, če bo kaj, še vedno nisem ugotovil gesla, novega pa mi tudi ne pošljejo, čeprav sem že vsaj 5x dal request. :S  Res pojma nimam, kaj je narobe. Sem tudi med spam pogledal, če bi tja vrglo pa nič. Delat nov account pa tudi nima smisla, ker potem ne bom imel admin pravic za trenutni ligi. 

 

Bom še probal čez vikend, drugače pač v najslabšem primeru lahko nekdo drug naredi PL ligo in ostale povabi (brez mene), dinasty bo pa letos počival. 

Povezava do prispevka

aja, ne pozabit 21 keeperjev nastavit v dinasty. Ni treba dropat igralcev, samo obkljukajte tiste, ki jih hočete obdržat. Do eno uro pred draftom je čas, a ne do zadnjega čakat. :)

 

Jih pa mora biti točno 21, da bomo imeli 4 runde drafta. Če se vam kdo zdi nevreden obdržat, pač izberite najmanj slabega in se lahko potem po draftu zamenja. Za dodajanje igralcev pred draftom se ne spomnim, kako pravilo smo imeli lani, a IMO ni nič narobe, če bo kdo kaj malega zamenjal v svoji ekipi pred draftom. Samo rookieje pustite na miru.  :)

 

also, malo preštejte po pozicijah, koliko igralcev imate, da bo prostor za rookieje. RB in WR je max. 10 igralcev po poziciji, QB in TE max 4, K in D/ST pa po 3.  Saj načeloma ne bi smelo biti problemov, ker težko, da ima kdo več kot 7-8 RB/WR, ki jih je vredno obdržat, med QB in TE je pa itak še manj izbire.

 

 

In če ima še kdo kak predlog glede nastavitev, točkovanj ali karkoli drugega hitro z besedo na dan. :)  Vem, da so bili lani neki predlogi, a se da kako priti do starega foruma? 

Povezava do prispevka

@ronaldinho 

 

Če bi želel predat funkcijo comisha v PL sem pripravljen prevzet zadevo. Mi ni panike si vzet urco ali dve na teden za podelit tedenske nagrade pa mogoče še kakšno novost uvedemo, da nam bo igranje bolj zabavno.

 

Seveda pod pogojem, da se ostali sodelujoči strinjajo s tem in morebitnimi ostalimi, nadaljnimi predlogi. 

Povezava do prispevka

Se strinjam, da Lord Baltimore prevzame, v kolikor ronnie ne more biti bolj active. Sej najbrž sta lahko oba commisha oz. imaš namestnika? Najbolje da tudi čimprej povabite Pr4iseK3k-a v obe ligi v katerih naj prevzame obe quessoyevi ekipi/spota. Dynasty je tako skoraj potrjen, potrditi mora samo še @DeKo

 

V premier pa poleg Deka čakamo potrditev še treh igralcev oziroma bomo rabili menjave, če se ne javijo - inactive ekipa je res bedna, če ma na rosterju par hudih igralcev. 12 players je idealno za redraft ligo. Pa preverite če imamo v obeh ligah championship game v week 16 (ker nekateri že počivajo starterje v week 17).

 

Tudi z Urosevim predlogom se strinjam, lahko bi šli na full PPR scoring. Imamo tradicijo, da igramo standard ampak mislim, da je passing game toliko napredoval v sami ligi, tudi RBji, ki znajo ujet žoge ala James White, Ekeler, Kareem Hunt, postanejo bolj valuable. Bilo bi za premislit, če se doda še en WR spot (3x WR) v full PPR scoringu, lahko pa tudi eno leto še počakamo s tem in letos nadaljujemo 1qb-2rb-2wr. V premier league bi ukinil punter spot, v dynasty ga ni. 

 

Pod črto, podpiram full PPR v obeh ligah + dopolniti ligi z active team ownerji. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...