Skoči na vsebino

Računalniska periferija


Arey

Priporočeni prispevki

Men so tut za tipkat carski. Sem skos mislil kok mora bit cudno, pa je prav vrhunski obcutek. Edino kar me mogoce skrbi je ce se bom lahko navadil ne bottom-outat stikala kot pri brownih, tam sem res mel dobr obcutek kok moram stistit tipko.

Povezava do prispevka

Jaz sem samo par minut tipkal, tako da res ne morem povedati kaj več. Ampak so me pa pozitivno presenetili. Ti linearni rdeči namreč. Tudi zvok je izredno simpatičen (tak umirjen, nič visokih tonov oz. nekaj v tem smislu, težko razložim z besedami). Kolikor pa vidim pubeca, se je navadil v pol ure. Tipkovnico res veliko uporablja in te mu očitno ležijo precej bolj kot prejšnje hibridno-mehanske od Razerja. (tista tipkovnica gre za njegov backup PC, ki ga bo imel pri mami).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Saj zraven tipkovnice dobiš še rezervne oz. alternativne tipke. Mislim, da imajo to vključeno pri skoraj vsakem modelu. Jaz sem recimo dobil rdeče za enter, smerne, backspace in esc, ter dodatno črno preslednico s kitajskimi pismenkami. 
V primeru tvoje, sem prepričan, da je v osnovi komplet bela, te določene modre pa boš dobil v vrečki v škatli + eno takšno, hm, "orodje" za lažjo menjavo tipk.

OK, če boš želel striktno črni enter, boš verjetno moral naročiti posebej. Variant za kostumizacijo je tako ali tako praktično neomejeno.

 

tisto orodje je keycap puller :D

 

pa keycapse dobis ze dobesedno v vsaki kmetijski zadrugi, tko da se ne sekiram zarad tega

Povezava do prispevka

hm... ajde @Arey,  seveda, če ni kak problem javno napisat, ker sem še vedno radoveden in nimam nekega notranjega miru: kakšno ceno si sploh imel v mislih za tvojo Corsair mx-brown? Saj, zaenkrat (in upam da še nadaljnjih 10 let) sem z Ducky izredno zadovoljen. Vprašam pač samo. Potem pa neham težit. :)

Povezava do prispevka

Me je ze nekdo poslal PM ampak se se ni zjasnil ce jo hoce. Rekel sem mu 100, glede da sem novo nasel na amazonu za 150 se mi zdi fer cena. Ce ni lahko tudi spustim, ce je kdo interesant :D Itak je se nisem mislil prodat ker cakam nekaj da pride, samo ce je ze bila priloznost sem jo iskoristil :)

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 urami:

Si že dobil? Mnenja? In katero si sploh naročil?
Jaz sem danes dobil svojo, kot že omenjeno: https://eigre.si/ducky-one-rgb-pbt-mx-blue-de-gaming-tipkovnica in mi je fenomenalna že po prvih par urah uporabe.
Res, zaenkrat nimam karkoli negativnega za pokomentirat. Dejansko je točno to (oziroma še nekoliko več), kar sem pričakoval.

Nisem niti narocil. Prvo sem hotel TKL verzijo z brown switchi ampak sem ugotovil da dostkrat res rabim tudi numpad tako da sem se raje odlocil za polno verzijo, ki pa je glej zlomka ni na zalogi. Tako da bom se malo pocakal da pride na zalogo, al pa k grr frend v land of the fee kmal pa prnese dol.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

V land of the free bos mel ansi layout, tok da ves.

Tnx za tole k bi ga na polno mim vseku

 

DaMachk reče pred 2 minutama:

Malo sem se posalil, pri teh duckyjih in slicno itak gres in nabavis druge keycape in jih zamenjas :)

sej vem, mal je smotano k pr nas dobit nove keycape je isto k da iscem plutonij za atom bomb 😃

Povezava do prispevka

Ce koga zanima sem objavil corsair in se eno zelo poceni kitajsko mehansko tipkovnico v bazar.

vlaho reče pred 10 urami:

sej vem, mal je smotano k pr nas dobit nove keycape je isto k da iscem plutonij za atom bomb 😃

Keycape itak narocis prek neta, pa noces prevec razmisljat kok kesa si fuknu za njih. Tko, res kvalitetni PBT seti se prodajajo za 100+€, samo keycapi jasno. Sam se nisem kupil nobenega, samo ni 2x za rect da me prime.

Povezava do prispevka

Ceprav zdaj bi rabil bolj eno 80% ... Filco Tenkeyless se noce in noce vrnit z leve polovice mize, na Poker2 pa ne morem igrat Starcraft2 ker rabim funkcijske tipke, fak, tako da je na GAMING_RIGU ponovno v uporabi G80-1800 ... samo kok se enkrat navadis na 60%, je taka "kompaktna" tipkovnica ze nevrjetno glomazna. Vec tipkovnic kot ze imas, vec jih se rabis. :D

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 2 minutama:

Ceprav zdaj bi rabil bolj eno 80% ... Filco Tenkeyless se noce in noce vrnit z leve polovice mize, na Poker2 pa ne morem igrat Starcraft2 ker rabim funkcijske tipke, fak, tako da je na GAMING_RIGU ponovno v uporabi G80-1800 ... samo kok se enkrat navadis na 60%, je taka "kompaktna" tipkovnica ze nevrjetno glomazna. Vec tipkovnic kot ze imas, vec jih se rabis. :D

 

jst se zmer obe filco, sam nasledna tipkovnica bo zihr happy hacking 3 BT silent :D (BEŽ BARVE)

 

Mam pa tud službeno Das Keyboard 4 Ultimate (full size). 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Ne morem razumet kako je lahko Happy Hacking ime tipkovnice ki sploh nima smernih tipk. Verjetno so skrite v nekem layerju nekje, ne? Kar pomeni da moras dobesedno konstantno modifyer key stiskat da prides to smernih tipk. Enako velja za home in end. Pac, jz brez teh tipk ne morem kodirat ker bi znoru kok pocasnejsi sem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...