Skoči na vsebino

[multi] Mafia: Trilogy (definitive edition)


Priporočeni prispevki

Pred kratkim je tvittter račun MafiaGame tvitnil FAMILY nakar je sledil tvit: Live the life of a gangster across three distinct eras of organized crime in America. Discover the #MafiaTrilogy Tuesday, May 19 at 9am PT / 12pm ET / 5pm BST at http://MafiaGame.com.

Temu so prilepili teaser.

Teaser pokaže, sem skoraj 100% ,vse tri glavne like in izda, da igra prihaja na PS4, Xbone in PC.. Malo mi je pa čudno v kakšnem smislu bodo predelali trojko, ki je že na teh sistemih. Igra uradno dobi trailer 19. maja ob 16. uri.

Izid mafia I 27. avgust 2020, mafia II 19.maj. Prva bo remake, druga zgolj remaster.

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Source:https://www.eurogamer.net/articles/2020-05-13-the-mafia-series-is-getting-a-trilogy-re-release

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
fric reče pred 7 minutami:

Malo mi je pa čudno v kakšnem smislu bodo predelali trojko

 

 


Mogoče jo bodo naredili dobro?

V igri kjer dokaj hitro postaneš capo di banda te low life negroti pošiljajo "nabirati rožice"
GTFO :lol:

Povezava do prispevka

Tommy is baaaaaaack, bitches :D

 

Formulce so mi kot malemu klincu povzrocale ogromno problemov, zej na stara leta odfuram Fairplay like a baws

 

So dost bolj zafukane misije v tem spilu ko pa Fairplay. Ona v hotelu, ko je treba spizdit cez strehe in miljon skifov, je gladko tezja od formul. Pa ona, ko gres vn iz mesta alkohole svercat je zajebana za popizdit

 

Pa Bon apetit si tut zasluzi omembo :)

 

Komi cakam. Upam, da ne bo tolk v pizdi remaster kot so bli Komandosi 2 nazadnje

Povezava do prispevka

Mhm :) on taprvi ovinek je blo zlato pravilo, da se ga seka. Uvijek, brez izjeme, ker ga je nenormalno tezko odfurat na klasicen nacin

 

Sam faaaak, kolk so to bli lomljivi avti. Dvakrat si ga mal pobrusu ob ograjo, pa je on DMG bar bil cez polovico, na drugi strani pa si se cirka pol spila bil prisiljen okol fijakat z najvecjimi karjolami, kar jih je spil premogu :D

Povezava do prispevka

Pimp, tudi sam sem v skupini elitnih in lepih igralcev, ki so pred kratkim šli skozi Mafio 1. Res kvalitetna in zelo premišljeno narejena igra, ki sicer ima svoje mimosunke (nekoliko preveč streljanja v zadnjih misijah), ampak all in all gre za vzdušno epopejo, ki je do neke mere brezčasna. Originalna grafika namreč odlično funkcionira za vzdušje, ki ga želi igra podati, prav tak nek grintav filing iz prve polovice dvajsetega stoletja. Zdaj če bo vse moderno in smooth bo vsekakor lepo videt, ampak tista originalna grafika ima nek svoj čar :D. Predvsem pa mi je carska ta počasnost, ki jo bashate zgoraj — počasno streljanje, počasna vožnja, počasno igranje. Jebe se mi za neke spastične igrice aka Mafia 3, ker v prvih treh urah postreliš več ljudi, kot jih je takrat živelo v tistem mestu. Mafia 3 je taka zamujena priložnost, da je groza. Po eni strani brutalno lep dizajn mesta, prav pimpdrkica warianta, po drugi pa v to mesto vstavljen ponavljajoč, duhamoren in debilen content, kjer se itak samo streljaš. Fuj igrca smrdljivka. 

Povezava do prispevka

Hudo je blo tudi na koncu, k so ble neke secret misije za odklepat avte. Vse razn 1 sem naredil, tiste kjer si mogu enmu nevidnemu sledit al kaj je ze blo. Pa se je ustavu 50m pred avtom in se ni vec premaknu (bug). Ce sm sel do avta, sem pa kao failal misijo, ker sm bil predelec od njega lol

Povezava do prispevka

Hehe folk na internetih na polno hyped nad enko, pri objavi za remasteranodvojko in trojko pa sam bolj samo Ansambel Lojzeta Črička zasvirka :D:D 

 

kemik reče pred 2 minutama:

Tole komaj čakam, Mafia 1 je tista anomalija v moji gaymerski karieri ki je nisem nikoli igral. 

 

+1! Res me zanima, čemu ves ta hype :)

Povezava do prispevka

Mislim da niti en GTA, ne kaka podobna igrica ne pridejo blizu kvaliteti Mafije 1, zgodba, muzika, vzdušje, vošnja in zajebano streljanje so mi res pustili lepe spomine nanjo. Pomaga da je bila narejena v času, ko je bil to dokaj nov "žanr" iger in so prektično začeli z tem. Na istem sistemu mi je fural tudi ljubi Hiden and Dangerous 2, ki bi peljal scat veliko novih streljačin v smislu taktičnega pristopa - kot neka mešanica med komandosi in prvo/tretjeosebnim streljanjem.

 

Še en poklon:

 

PS: Aja, pozabu na popolnoma brezvezen freroaming mode - ajde en minus mora bit.

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

Hudo je blo tudi na koncu, k so ble neke secret misije za odklepat avte. Vse razn 1 sem naredil, tiste kjer si mogu enmu nevidnemu sledit al kaj je ze blo. Pa se je ustavu 50m pred avtom in se ni vec premaknu (bug). Ce sm sel do avta, sem pa kao failal misijo, ker sm bil predelec od njega lol


:cry: res je :cry:

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 urami:

Pimp, tudi sam sem v skupini elitnih in lepih igralcev, ki so pred kratkim šli skozi Mafio 1. Res kvalitetna in zelo premišljeno narejena igra, ki sicer ima svoje mimosunke (nekoliko preveč streljanja v zadnjih misijah), ampak all in all gre za vzdušno epopejo, ki je do neke mere brezčasna. Originalna grafika namreč odlično funkcionira za vzdušje, ki ga želi igra podati, prav tak nek grintav filing iz prve polovice dvajsetega stoletja. Zdaj če bo vse moderno in smooth bo vsekakor lepo videt, ampak tista originalna grafika ima nek svoj čar :D. Predvsem pa mi je carska ta počasnost, ki jo bashate zgoraj — počasno streljanje, počasna vožnja, počasno igranje. Jebe se mi za neke spastične igrice aka Mafia 3, ker v prvih treh urah postreliš več ljudi, kot jih je takrat živelo v tistem mestu. Mafia 3 je taka zamujena priložnost, da je groza. Po eni strani brutalno lep dizajn mesta, prav pimpdrkica warianta, po drugi pa v to mesto vstavljen ponavljajoč, duhamoren in debilen content, kjer se itak samo streljaš. Fuj igrca smrdljivka. 

 

Galko reče pred 1 uro:

Hehe folk na internetih na polno hyped nad enko, pri objavi za remasteranodvojko in trojko pa sam bolj samo Ansambel Lojzeta Črička zasvirka :D:D 

 

 

+1! Res me zanima, čemu ves ta hype :)

 

Sicer nisem igral igre 15+ let, a mam tudi v spominu to, da je Mafia 1 čisto druge sorte open-world špil kot GTA, Saints Row in slično.

 

Maš sicer odprto, pristno mesto ko New York iz časa prohibicije, a dejansko nobenih stranskih misij in praktično nič drugih postranskih opravil, tko da je špil čisto osredotočen na rdečo nit osrednjih misij. In kot pravi Ćenir,  tempo misij in samega špila je bil ful bolj umirjen, igrica si je res vzela čas - pred vsako misijo si se s počasnimi, starimi karjolami fural skozi mesto, poslušal muziko iz tistega obdobja,  dosti pogovarjanja, streljanje je bilo bolj počasno (v glavnem revolverji, pištole, šibrovke, od avtomatskih samo tommygun), število nasprotnikov ni bilo absurdno veliko, tako da nisi na vsaki odpravi postrelil nenormalne količine folka...

 

Zdej, lahko da mam skoz rožnata očala idealiziran spomin na igrico, sam res se je spomnim kot take filmske izkušnje z dobro režijo, tempom in odličnim vzdušjem, ki ni bla nek divji, over-the-top rollercoaster, ampak res taka proper 'mafijski film' igrica.

 

Tle me je na Mafio takoj spomnil L.A. Noire, ki sem ga igral nekaj let nazaj, ki je sicer bolj detektivski špil z manj streljanja, je pa Mafiji podoben v vsem ostalem.

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 1 uro:

Awwww, jisss, ena mojih top 5 iger sigurno. (Mafija 1 se razume)

Same here. Bi si pa želel nove igre, ne rimejk že (večkrat) preigrane. Glasba, avteki, počasno spreminjanje voznega parka skozi čas vse je res mojstrsko. Sem preigral nazadnje 2012 se mi zdi, še vedno užival.

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka

Bolj bi se sicer spodobila, da pripnem opis naslovne igre, torej Mafije. Ampak sem se zavoljo starih vremen raje spomnil na uvod v slabši špil Godfather.

 

Spoštljivi DonFebini se obnaša kot fužinski kriminalec, ki je ravnokar pobegnil iz bližnje psihiatrične bolnišnice.

 

Pazant, ti, ki si še včeraj delal silo ovcam in z luparo razbojnikoval po sicilijanskih gričih, bi rad postal mafijozo? (Pravzaprav si na njujorški cesti spočet in skoten bastardo napolitanske puttane in irskega preddelavca, ampak to naj bo nostro piccolo segreto.) Alora, vzel te bom v familijo za uličnega soldata. Obljubljaš, da boš lojalen, spoštljiv do bambin in boš uporabljal forzo samo za biznis? Stupido! Mafijsko viteštvo si presto izbriši iz glave. V Mali Italiji čast in omika nista importante. Najbolj boš užival, če boš terrorista, sadista e psicopatico! Pojdi na cesto in za antipasto oklofutaj naključne cittadine, nato par njim polomi vratove na način karseda spettacolare, za dolcetto pa še kaki lepi donni razčesni lobanjo. Ker je capo di polizia na naši strani, stisni šop soldov vsakemu uniformirancu nella mano in basta. Identico se lahko izživljaš z avtomobilom. Predelaj deset pešcev v sugo bolognese. Če bodo težili poliziotti, potegni pistolo automatico in iz njih naredi formaggio emental. Aja, pa nostra organizzazione je tako zanič, da lastne makine ne boš imel. No problemo! Zakorakaj na strado, ustavi prvi furgon sportivo, odpni pantalone in pomahaj s cazzom.

Spoznaj zdaj moje tri ragazze. Sonny je tisti z rigatoni na glavi, Fredo je najbrž finocchio (omosessuale, kapiš?), Michael pa je bello in intelligente. Da ne pozabim, questo e Tom Hagen, hišni avvocato. A ne brigaj se za naše consiglie. Si indipendente, zato neomejeno uporabljaj mazzo da baseball. To bo še najbolj interessante, kajti tvoja službena responsabilita bo molto dolgočasna. Vozi v Brooklyn, vrni se v Little Italy, andiamo v Hell's Kitchen, nazaj v Brooklyn ... Vieni qua e vai la, capito? Občasno boš dobil kak nenavaden lavoro in takrat boš lahko fortunato. Ako potrebuješ soldi za hotelsko camero, prostituto in armi, nudi sicurezzo lokalnim ristorantom, pescheriam in trattoriam. Tako boš soudeležen pri njihovih biznis illeciti in boš širil il nostro impero. Pri tem pa ne bodi tranquillo do ostalih familij. Kaj nam mar pace in vendetta! Streljaj tutti, povozi tutti, frutti tutti. Badabum! Ne pozabi, Luigi ima cannoli meravigliosi! Bene. Zdaj si pronto. Via!

Povezava do prispevka

 

Sudat reče pred 1 uro:

PS: Aja, pozabu na popolnoma brezvezen freroaming mode - ajde en minus mora bit.

Ja, sam saj to je bil opcijski mode, neke vrste bonus za mal testirat različne avte. Meni je bil čisto simpatičen, sploh ker je ogromen del mape (zlasti podeželje), ki ga v igrici samo ošineš :D. Je pa drgač Mafia zelo narativna zadeva, tako da kot pravi Raz — to ni open world igrica a la GTA, ker stranskih zadolžitev praktično ni. To je full narative driven game, ki je pač vložen v ogromno mesto. Upam, da ne bodo v remake fukniti not nekih stranskih zadolžitev

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...