Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Sam zdajle v drugič končujem Witcher 3. Prvič sem ga igral brez expansionov, tako da je bil ta covid dober razlog za ponovno preigravanje zaradi viška prostega časa. Edino kar me resnično moti in me vedno bo, je lesenost Geralta. Bliskoviti refleksi, izjemna natančnost, a ko se mora izven combata obrnit v pravo smer (sploh pri lootanju) mu zgleda možgani kompletno ugasnejo. 

Povezava do prispevka

Hihi, lih tole sem prej našel. Pri 4.20 je Geralt.

 

 

Ne vem no, men deluje ful naravno. Če je dober gameplay pač lahko karkoli narediš. Edino kar ima Geralt je ta ninja stance, drugače mi deluje vse ful naravno v bistvu so pa samo Geralt teksture.

 

In točno to, kar sem govoril par postov nazaj. Geralt je po mojem mnenju najboljši protoganist ever made, lahko ga postaviš kamor koli in se bo znašel, tako cool in univerzalen zaradi svojih moči in s to etno glasbo men res zašila na prave strune. Že v sami nadaljevanki zgleda sicer malo bolj bulky, kot v igri, ampak še zmeraj neverjetno hot.

 

Men deluje Geralt vs Azijski bojevniki res naravno. Kaj vi mislite?

 

 

 

 

Tako, da ja, če bi Witcher 3 imel Sekiro gameplay je to brez dvoma najboljša stvar, ki je kadarkoli zgodila pred ognjem in kolesom... Je pa sigurno vsaj meni Geralt najboljši protagnist v kateri koli igri i šire...

Povezava do prispevka

spacer.png

Over 50 million adventurers joined Geralt on his journey from Kaer Morhen to Vizima, through Flotsam and Vergen, Velen and Novigrad to Skellige Isles and Toussaint, and many, many more places, time and time again… Thank you and may we meet on the path again!
 
uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Hehehe, poročna zabava je bila meni en od top "questov". Ampak nima veze, ker Witcher 3 ima res obilo fantastičnih momentov, questov in vsega tega. Kot že večkrat omenjeno: ena izmed mojih top iger vseh časov. Sem pa res radoveden, če bo za novo generacijo prišel četrti del. (ker trojke nimam namena ponovno preigravat na PS5/X-u). 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

samo kako točno mislijo tej free updejti funkcionirat

 

sigurno mora bit kakšna omejitev

 

ki drugač je malo glupo istočasno prodajat 60€ PS5 verzijo in 15€ PS4 verzijo, ki je free upgradable na PS5

Free upgrade je za vse, ki si lastijo kopijo W3 s prejšnje generacije ali PC.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Mi lahko kdo razloži zakaj je Cyberpunk tako noro pričakovan?

 

Osebno sem popolnoma hladen že od prvega reveala. Povprečna grafika, slabe animacije, meh voice acting, podpovprečen immersion v svet, neinovativen first person shooting. Mi lahko kdo pove kaj v tem špilu je novega, drugačnega? Pa mislim kaj konkretnega, ne pac "ja shekaš si lahko dodatke za boljši performance pri shootingu, WOW"!!

 

Nekako podobno kot Witcher 3. Vse v igri je daleč podpovprečno in neimpresivno. Combat, grafika, animacije, voice acting, ... Edino slišal sem da je dost kul da tvoja dejanja med questi dejansko ful vplivajo na dogajanje? Ampak nikoli nisem uspel pridet tako daleč, ker sem po 30 minutah igranja pač izbrisal, tako slaba igra mi je bila.

 

Torej, kaj je impresivnega glede Cyberpunka?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...