Skoči na vsebino

kerih izvajalcev se nikol niste mogl spravt poslušat?


saosin

Priporočeni prispevki

js dajem na svoj seznam fugazi. svoj čas sem ful poslušal punk in hardcore in bil v sceni, vsi moji najljubši bendi so jih mel za navdih, vem da so legendaren bend in da bi bilo brez njih vrjetn marsikej dost drugače, ampak nisem niti enga njihovega komada slišal in me nikol niti ni sploh zanimal kako zvenijo. nevem sploh zakaj, mogoče zato, ker sem čist druga generacija

Povezava do prispevka
saosin reče pred 1 uro:

fak kakšne frende maš to, da ti hypajo oasis in blur, sožalje :lol:

Ej ej ej, Oasis majo super komade :D Ne bi jih ravno hypal, ampak definitivno ne morem nič slabega pripomnit čez njih. Odličen songwriting :) 

 

Also, ja, jaz imam isti "problem" s Fugazi, Minor Threat pa Black Flag. Saj jih "poznam", ampak vedno, ko pomislim, da bi jih poslušal, si kar sam rečem "ah, itak ti ne bo všeč" in se ne spravim k zaresnem poslušanju :D

Povezava do prispevka

Nickelback ima IMHO dobre early komade, ampak kot gre pri večini enih bendov tle: Slišim enega slišim vse...

 

Bom dal še primer solidnega komada iz ere, pač tak kot veliko ostalih, ne vem če lahko hejt upravičeno leti na njega, brez da se obregneš ob 3/4 ostalih komadov njegove dobe: 

 

uredilo bitje Sudat
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

vrjetn niso popularni, ker jih nihče ne :D

 

ma mislu sm na način, kot npr poslušaš gratefu dead 

dopuščam možnost, da kdo sedi doma in posluša eda sheerana ko poje kako se je zaljubil v irko in si misli fuck yeah:D

Povezava do prispevka

Precej teh 2000s indierock in shoegazer bendov mi je blo in še vedno je ful precenjenih, pa čeprav so jim kritiki pel hvalospeve in sem se nekaj trudil poslušat - Interpol, Kaiser Chiefs, The Libertines, Yeah Yeah Yeahs etc. 

 

Kar je mogoče hecno, ker sem drugače fan rocka in so mi določene druge zadeve, ki približno padejo v isti koš (White Stripes, Black Keys, Arctic Monkeys, The Kills) še danes ful v redu, sam pri zgoraj omenjenih me je prav nekaj zmotilo. Te indie/retro rock bendi iz prejšnjega desetletja so nasploh ful hit & miss zame, eni so mi šli prav subjektivno na kurac - pretenciozno, dolgočasno, razvlečeno, nahypano sranje.

 

  

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Aja, pa Chris Brown mi je noro antipatičen, prav boksnil bi ga, tak douchebagovski punchable obraz ima :classic_angry:

 

Ne sam zato, ker je pretepač žensk, tud ta njegov osladen loverboy r&b pop in poplesovanje/oponašanje Michaela Jacksona v kombinaciji z douchebag bad boy imidžem mi gre bolj na kurac kot večina ostalih podobnih pevcev. 

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 17 urami:

Zdle sm se spomnu se na Dream Theater. Brezdusno in razvleceno.

No way, Jose, Images & Words, Awake, Falling Into Infinity ... so vse odlični albumi, res narejeni s filingom in odličnimi idejami. <3 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...