Skoči na vsebino

Je kdo uporabnik Avant2Go


LordFebo

Priporočeni prispevki

Jst kakorkoli delam računico mi štromar ne pride čez... avant2go pa sploh ne, ampak to sem jst, ko delam 50k km+ letno

 

Mečka+plin je zmaga, sam je pa dinozaver... ne vem kak se tanovi turbinarji obnašajo na plin.

 

Štrom avto bi imel v primeru da bi imel na strehi tud štrom elektrarno.

 

Avant2go vidim pa prednost če bi šel kam z letalom bi se ziher na brnik zapeljal s tem, pa nazaj tud.

A ma kdo izkušnje s tem? Kako je ko pride letalo? Je gužva? Kolk je avtov gor? Ker če so ob pristanku trije si ga že rahlo najebal :)

 

Povezava do prispevka

Sam ga koristim domala izključno za na letališče. Najmanj me je prišla vožnja iz Ljubljane okoli 11 evrov (najbrž smart). Za nazaj nisem imel težav, da ne bi bilo avta, poskušam pa vedno pri priči rezervirat smarta. 

 

Nekoč so govorili, da bi bilo možno se peljat celo do zagrebškega letališča, samo najbrž ni iz tega nič.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 leti kasneje...

Jaz ga uporabljam, zame trenutno best opcija, ker avta praktično že leta baš nekaj ne rabim (zadnje 3 leta sem z avtom delal letno v povprečju 3k km) in so z njim sam odvečni stroški (sem ga prodal) in se zdaj nekaj časa nazaj prijavil na avant2go. Ni treba plačevat za zavarovanje, tehnične, redne in izredne servise, menjavo gum in s tem povezanih stresov. Dokler spet ne bo kakšnega večjega razloga za nakup avtomobila, bom do takrat uporabnik le-tega. 

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 15 urami:

Jaz ga uporabljam, zame trenutno best opcija, ker avta praktično že leta baš nekaj ne rabim (zadnje 3 leta sem z avtom delal letno v povprečju 3k km) in so z njim sam odvečni stroški (sem ga prodal) in se zdaj nekaj časa nazaj prijavil na avant2go. Ni treba plačevat za zavarovanje, tehnične, redne in izredne servise, menjavo gum in s tem povezanih stresov. Dokler spet ne bo kakšnega večjega razloga za nakup avtomobila, bom do takrat uporabnik le-tega. 

Drugače to deljenje avtomobilov se meni zdi super ideja... Problem je vsaj v Kranju da so razmetani na "nepomembnih" lokacijah. 

 

Mi2 načeloma z drago nebi potrebovala 2 ga avtomobila. Vendar pa je plac izposoje tok stran da je že skor na polovici poti proti opravkih da bi ji prav prišel. Tako da mava raje en shitbox za okol.

 

Je pa recimo deljenje koles ki pa mamo zraven bloka zmaga ful. 

 

 

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 13 minutami:

Drugače to deljenje avtomobilov se meni zdi super ideja... Problem je vsaj v Kranju da so razmetani na "nepomembnih" lokacijah. 

 

Mi2 načeloma z drago nebi potrebovala 2 ga avtomobila. Vendar pa je plac izposoje tok stran da je že skor na polovici poti proti opravkih da bi ji prav prišel. Tako da mava raje en shitbox za okol.

 

Je pa recimo deljenje koles ki pa mamo zraven bloka zmaga ful. 

 

 

Ja deljenje koles je tko čista zmaga, za letno plačaš par evrov pa se naokol furaš pa ti ni treba skrbet, če ti bi ga kdo sunil.

 

Jaz mam kar srečo pri lokacijah za avant2go, mam 4 lokacije v bližini 600m, sicer bi eno postajo lahk pomoje kle dal bližje mene, ker je cool lokacija sam dobr.  Pa še to je ql pri sposoji vozila, dejansko lahk parkiraš, se ne odjaviš in ko opraviš opravilo, nadaljuješ z uporabo. Ne vem pa kako je z uporabo obvoznice, neki mam v spominu, da nimajo vinjete, sam nisem zih.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 8 urami:

Ja deljenje koles je tko čista zmaga, za letno plačaš par evrov pa se naokol furaš pa ti ni treba skrbet, če ti bi ga kdo sunil.

 

Jaz mam kar srečo pri lokacijah za avant2go, mam 4 lokacije v bližini 600m, sicer bi eno postajo lahk pomoje kle dal bližje mene, ker je cool lokacija sam dobr.  Pa še to je ql pri sposoji vozila, dejansko lahk parkiraš, se ne odjaviš in ko opraviš opravilo, nadaljuješ z uporabo. Ne vem pa kako je z uporabo obvoznice, neki mam v spominu, da nimajo vinjete, sam nisem zih.

Avant2Go majo vsi vinjeto, Share'nGo (tisti rumeni jajčki v Lj) pa nimajo, ker z njimi ne smeš na obvoznico/ac.

Povezava do prispevka
Menethil reče Dne, 12. 11. 2023 at 9:04:

Ja deljenje koles je tko čista zmaga, za letno plačaš par evrov pa se naokol furaš pa ti ni treba skrbet, če ti bi ga kdo sunil.

 

Jaz mam kar srečo pri lokacijah za avant2go, mam 4 lokacije v bližini 600m, sicer bi eno postajo lahk pomoje kle dal bližje mene, ker je cool lokacija sam dobr.  Pa še to je ql pri sposoji vozila, dejansko lahk parkiraš, se ne odjaviš in ko opraviš opravilo, nadaljuješ z uporabo. Ne vem pa kako je z uporabo obvoznice, neki mam v spominu, da nimajo vinjete, sam nisem zih.

kaj pa strosek, ki ga placas, ko avto "caka"? ti si npr. na UE in cakas v vrsti in potem se 300 stvari opravljas tam. ko sem racunala, se mi je zdelo kar stroske. tebi ni al si ga pac vzames v zakup?

Povezava do prispevka
lizz reče pred 51 minutami:

kaj pa strosek, ki ga placas, ko avto "caka"? ti si npr. na UE in cakas v vrsti in potem se 300 stvari opravljas tam. ko sem racunala, se mi je zdelo kar stroske. tebi ni al si ga pac vzames v zakup?

pol k presežeš minimalen znesek za določen avto, se strošek nabira razmeroma počasi

kolegica je recimo hodila z njimi na treninge, kjer je avto pač stal 2h, in se ji ni zdela neka cena

bi blo pa mal za izračunat na keri točki se ga bolj splača vrnit pa še enkrat vzet (za UE in podobne lokacije so točke za vračanje ziher v bližini) kot obdržat izposojenega

Povezava do prispevka

Za čakanje je na min podnev 0.09 centa na min. Tko da morš res dolg nekje bit da bi bla panika. Pač parkiraš nekje kjer lohka, opraviš in pridš nazaj. 

 

Je pa tko, če prekinš in pol ne vem spet ponovno začneš rentat, te ponovno pride 5,5€ iz štarta, seprav če narediš bolj mal kmjev maš podnev dvakrat 5,5€ in je to 11€. Če seveda, ni ful daleč vožnja a ne. V aplikaciji je kalkulator not pa zmečeš podatke pa vidš kaj se ti splača kaj ne.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Hohoho zanč sm končno reku, zdaj pa bom dal filat avto, baterija pač bla na nekih 25%. Ker sm valda čisti n00b je trajal vsaj ene 5 min, če ne več da mi je uspelo :avadodo: Prvo itak bla je noč, drugo avto sem parkiral z nosom proti polnilcu, ker hehe sm mislu, da je tko kokr pr enih k sm jih vidu parkirane, da pr nosu iz tistega znaka je vtičnica, ni blo ne.

 

No v glavnem prvo sem prtiskal gumb na daljincu, da bi odpru prtljažnik, ker to sm vedu da more bit zih tm kabl, sam prtljažnik nič ne klikne, nič se ne odpre, pol čez neki trenutkov šteknem aja sej valda uzpod morš nekje prtisnt pa se bo odprlo. wooohooo dubu sm kabl.

 

Pol valda iščem v avtu, če je kakšen gumb, da bi odpru mi vtičnico za kabl na avtu, nč od tega, sam kokr sm zgor omenu, sm mislu, da ma spredaj to tko kot keri drugi, sam ne smart nima, nakonc mi kapne kaj pa če je tam, kokr je za tankat benz drgač. Itaaaaaak

 

No pol odprem vtaknem kabl in grem s kablom do polnilnice, vaaaalda prekratk kabl, čeprav avto kratk in čist zravn, ker sm parkiru z nosom naprej, vtičnico smart pa ima uzad. Nč treba vse izštekat, vklopt avto, fuknat v rikverc in spet ponovit postopek.

 

No končno mi pol uspe skonektat, treba v appu vklopt polnilc in uno YES USPELO MI JE, kot da bi naredu trojno salto sm se počutu. :lol:

 

V glavnem zdaj bo mi šlo hitreje k so mi vsaj osnove jasne, sem pa plačal 1,5€ več za to šolo. :D

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Fuksija reče Dne, 8. 1. 2024 at 10:57:

Model ti si kr superheroj, js sem klicala support že zato da so mi povedat kako naredit, da avto izpusti kabel k ga hočeš odpeljat.

Ja to sm prvič počel, ni šlo glih tok bad kokr sm mislu da bo. Sem pa prvič k sm vozu sm čudno bremzal, ker nism električnega niti avtomatika vozil, pol sm pa z levo bremzal lol. Edinkrat da sm prej v električnem avtu bil, sm bil v Tesli tisti S model al kaj je že k leti k avijon. To sm mel neko srečo v nesreči al neki. Policaji so me tm nekje pred bledom mislm, da nekje v Lescah al kaj je že blo ustavl k sm bil na skuterju, pa me pelal na tehničnga pa zaplenl mi pol skuter, pa nikjer železniške pa busne v bližini (pa če celo ni bil vikend) pa en starejši gospod sliš, da so mi zaplenl skuter pa mi ponud prevoz do lj k itak gre tm. Pol je pa tm na AC prtisnil do ene 120 pa sm se počutu kot na avijonu na vzletni stezi :D

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jaz sem lani prvič najel električnega, od takrat pa potem še parkrat za različne priložnosti... pač pride lahko zelo prav. Od dnevnega izleta, pa da privarčuješ na gorivu, do hitrega najem za par km, da si hitreje doma.

 

Z polnjenjem sem tudi sam imel težave. Sem šel iz LJ v Graz na koncert (Vzel ZOE 52kw). Hotel polnit v MB že prej, pa je bilo povsod polno. "Ok, bom pa za nazaj." Res ob 1h zjutraj ni bilo zasedeno. Pridem na polnilnico, kabel že tam. "Ja super napredni so Mariborčani, tukaj jih kabel že kar čaka na polnilnici." si mislim.

 

No dam polnit, naredim 20minutni krog okoli postaje. Pridem do avta... 14% napolnjen... tolk k prej. ŠIT. Kličem na pomoč, mi punca pomaga, pa omeni, da je imel nekdo pred mano težave... kabel se mu ni iztaknil.

In res, modelu pred menoj se ni iztaknil in bi ga moral vzeti. Potem kasneje se pa je ravno toliko, d ni bilo kontakta, jaz ga pa nisem preverjal in ga je bilo pač za potisnit nazaj v vtičnico. Potem je končno polnilo. Nafilal sem ga za 140km v pol urce.

Spet napaka. Od Celja sem se vozil samo še 90kmh, od Domžal že 80kmh... na cilj sem prišel z 0% baterije :D

 

Pri Share'n'go sem sprobal MG-ja. Je mal razočaral z porabo. Že do Krškega sem ga par ur polnil (na naveden vtikač) pa je komaj prišel do Ljubljane nazaj. Tudi sama kvaliteta je bolj tko tko.

 

Drugač pa najboljš se mi je zdel ko v soboto zvečer pridem na avtobusno postajo. 40 minut do avtobusa, pa še prestopat bi moral. Za finto preverim avant2go in res je avtek 100m stran. Čez 20 minut sem bil že doma.

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Jaz in moja redno uporabljava Avant2Go. Veliko v službi, a v zadnjem času mi je to najboljša stvar za drugi avto. Prej sem imel dva avta, dva redna stroška in 90% voženj opravil z enim in istim, da bi pa bila oba hkrati zasedena pa je bilo  le v 5% primerov/leto. Ta gap pokrije sedaj že dve leti avant in je odlična stvar. Tudi ko bi lahko šel v center z avtom pa grem raje z avantom, ker ni problemov s parkiranjem potem. Dve postojanki imam od doma oddaljeni 300 m. Luksuz :lol:

Povezava do prispevka

Zdaj je akcija v Avant2Go daš 99€ pa dobiš 120€. Jaz sem ta mesec bol suh, tko da jebiga bom spustu. Morte pa vedt, da tist denar, ki ga daš ostane skoz gor, medtem ko te bonusi ipd. so pa časovno omejeni.

 

@Kakarotto jaz mam v bližini 400-700m kar 6 postojank. Sam mam prav občutek, da bi eno lahk postavl k bi jo mel sam 50m stran, sam škoda, k ne. :(

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
MIHAc reče Dne, 19. 3. 2024 at 10:50:

Glede bonusov in denarja sem tudi sam spraševal. Menda je denar treba porabiti v 5. letih. Razne bonuse pa v pol leta. Se pa itak najprej bonusi odštevajo.

Glede na to, da imajo akcije večkrat letno, pretirane zaloge ni treba delat.

5 letih? namreč tam v wallet nič ne piše. Ampak v 5 letih ga itak porabiš, če je res temu tako. 

Povezava do prispevka

Sem preveril. Kot kaže malce manj. Je pa res, da v denarnici nikjer nič ne piše, do kdaj velja, če ni kaka ugodnost, bonus.

1. Koliko časa je veljavno dobroimetje ob nakupu promocijskega paketa?

Osveženo: 16. a, 2024

Vplačano dobroimetje velja 3 leta od dne nakupa. V kolikor gre za paket, ki vam za vplačanih X evrov prinese dodatno dobroimetje, to dodatno dobroimetje običajno velja 180 dni od dne nakupa. 

Dodatno dobroimetje lahko vidite v aplikaciji v zavihku Ugodnosti (Denarnica - Ugodnosti), tam je navedeno tudi obdobje veljavnosti dobroimetja. 

Povezava do prispevka

Vzel sem avto, ki je bil na parkirišču za rampo. Rampe mi ne odpre. Pokličem njihov center, referent tam nekaj proba, a rampe tudi ne odpre. Jebeno. Sem moral potem drug avto vzet, pa mail napisat na support, da mi vrnejo za tistega prvega. Še čakam odgovor.

To je blo včeraj, danes sem se pa spomnil, da sem mel na tem parkirišču že par mesecev nazaj problem, in sicer me ni notri spustilo. Na zunaj je zgledalo, kot da je na parkiršču dovolj prostora, a sem potem mislil, da so to pač rezervirana mesta pa vseeno ni placa zame. 

 

Parkirišče Komanova, zadi za trgovino Tuš na Ruskem Carju, nikol več. Na srečo so v bljižni okolici 4 druga Avant2go parkirišča.

Povezava do prispevka

Nisem iz LJ, sem pa lani 3x koristil Avant2Go, ko sem čakal na nov avto in bil 3 mesece brez in je res super zadeva. Zastonj polnilnico imam direkt pred blokom od staršev, zato mi je še toliko bolj priročno bilo vse skupaj.

 

Glede na to, da sem vsakič avto potreboval za relacijo LJ - Koroška, sem prvič pri Golfu kar lepo švical, ko sem iz 100% v centru prišel na 81% do konca obvoznice. :lol: Potem pa se vozil kot nono po AC, sploh do Trojan. :D Pri Zoe ni bilo tega problema, lahko narediš kar ok relacijo.

 

Mogoče še kdaj sprobam kakšnega Peugeota ob kakšni posebni akciji.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...