Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

Kaj bi dal, da se zgodi neki takega. Sicer ne točno za BB, ampak tudi vse ostale igre. Sam Sony mi deluje malo nesposoben kar se tega tiče :D

Drugače pa, men bi že samo rock solid framerate na polno dogajal. Še zdaj imam nočne more zaradi FF15 PS4 Pro performancea. Na PCju 60 fps skoss, na PS4 Pro sub 25 dipi s slabšo grafiko.

EDIT: Me je Thick Sliced Brain spodaj spomnu, da sem na PC igral pri 1440p, na PS4 pa na 4k. Po moje si lahko tak 4k vtaknejo v rit. :D

 

Pomoje ni sam njihova nesposobnost kriva ampak to da je njihov fokus na delanju novih iger. M$ju glede na zelo slabo generacijo kar se tiče 1st party iger itak ni preostalo drugega kot da najde tržno nišo kjer bo boljši in njihov BC program je absolutno zgodba o uspehu in nekaj zarad česar se splača kupit X1X za male pare trenutno če hočeš preigrat kake last gen uspešnice ki niso bile deležne remasterjev ala ME trilogija, RDR, Dead Space 1 in 2 itd ter seveda nočeš igrat iger na PCju. 

 

 

Povezava do prispevka

Upam, da je res to. Se strinjam s tabo, da je boljše, da so fokusirani na in naprej štancajo fenomenalne naslove, kot so jih v tej generaciji. V bistvu vse kar bi rad od BC je, da izkoristi moč nove konzole brez kakih compromisov zaradi nekompatibilnosti. Se pravi rock solid framerate brez dipov pod 30 FPS. Če bo pa karkoli upgradeano, recimo 60FPS, pa toliko bolje.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Sem ti fiksnu. Mislim, da se mu je dokončno odpeljalo.

 

Zgleda bo res neki na tem. Mefi, ki je še pred kratkim tauntal, kako sovraži hype in fanboye, je postal največji hyper in fanboy foruma, gladko ob boku stipeta. Mogoče so vsi ti špinačni šejki končo vzeli svoje plačilo. :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Mene sam jezi da od leta 2007 al kdaj sem kupil x360, xbox se vedno ni uradno na voljo pri nas. Tko, prov, pa dejte se odfukat vsi skup ej. Raj dam 1k€ za PC ki pozre xbox pa ga fuknem pod TV kot pa da placujem za nekaj z nekimi fake naslovi pa ne vem kaj kurac se zravn.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Spotifty mi tudi grinda gearse (gearsi, heheh). Placeval sem za Google Music, zdej placujem za Tidal, se raje bi mel spotify. Samo ne bom dal kesa firmi pa se pol jebal z nekimi VPNji, tut ce je to treba samo enkrat narest je prevec.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 7 minutami:

al pa spotify, isto sranje, ocitno imajo raje, da uporabljam free US acocunt, kot da jim placujem vsak mesec

 

daj povej, a je kak hassle free način za uporabljat spotify

 

ki ful stuffa je samo tam, saj enkrat sem nardil acc preko vpnja, samo je pol spet zahtevalo ob ponovnem vpisu al čez določen čas, ne spomnim se več, ampak mi je res šlo na kurac

 

vpnja drugač ne uporabljam, imam samo tisti free tunnelbear acc za res nujne primere

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 minutami:

Ori, Hellblade, Forza (pol se pa ne spomnem drugih).

 

Sam vse to dobiš tudi na PCju. ¯\_(ツ)_/¯

 

Hellblade je bil najprej na PS4 in PCju šele pol je šel tud na X1 ;) 

 

Release
  • Windows, PlayStation 4
  • August 8, 2017
  • Xbox One
  • April 11, 2018
  • Nintendo Switch
  • April 11, 2019
uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...