Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mene pa bolj zanima, v čem je "finta" tega preimenovanja. Kar nekaj uporabnikov si je spremenilo nick. Ne bom zdaj našteval..
In tudi to,  kar ste prej že omenili in se nekako navezuje: npr. Čenir je nekaj fasal, ampak ĆAMIR pa ni. Gre sploh za isti osebi?
 

Povezava do prispevka
Pred 1 minuto, DaCapo pravi:

Mene pa bolj zanima, v čem je "finta" tega preimenovanja. Kar nekaj uporabnikov si je spremenilo nick. Ne bom zdaj našteval..
In tudi to,  kar ste prej že omenili in se nekako navezuje: npr. Čenir je nekaj fasal, ampak ĆAMIR pa ni. Gre sploh za isti osebi?
 

 

js sm si recimo zato, ker tale nick uporabljam povsod drgje, pa na unga nisem bil navezan (čeprav me je kdo že irl klical Jay).

Itak je bil spomin na neke druge čase, Jay (& Silent Bob Strike Back) 😄

Povezava do prispevka
Pred 8 minutami, DaCapo pravi:

Mene pa bolj zanima, v čem je "finta" tega preimenovanja. Kar nekaj uporabnikov si je spremenilo nick. Ne bom zdaj našteval..
In tudi to,  kar ste prej že omenili in se nekako navezuje: npr. Čenir je nekaj fasal, ampak ĆAMIR pa ni. Gre sploh za isti osebi?
 

men je tbh kr carsko menjat nick vsake kvatre k najdem kej k mi je všeč in bom še kdaj izkoristila šanso

Povezava do prispevka

dobro pol jutri se bo razpisal

 

drugace mi je ql da ze ce spremenite nick da vsaj slikco ohranite al obratno, da vem kdo je kdo..

 

edino KE RIT haha legenda

uredilo bitje BigBoss
ker sem glup in mi pride vč kasno
Povezava do prispevka
Pred 1 minuto, DaCapo pravi:

Meni še vedno ni jasno. Čenir je dobil, razumem in to je ok. ĆAMIR pa ni nič dobil. Gre za AE???
In zakaj se je Ke_Kit preimenoval v Ke_Rit????

Prosim da pobrises to sporocilo ker ne spada v igrovje.

Povezava do prispevka
Pred 4 minutami, DaCapo pravi:

Meni še vedno ni jasno. Čenir je dobil, razumem in to je ok. ĆAMIR pa ni nič dobil. Gre za AE???
In zakaj se je Ke_Kit preimenoval v Ke_Rit????

 

dej se ene par vprasajev naklofaj, cisto premalo jih je

 

 

Povezava do prispevka
Pred 38 minutami, DaCapo pravi:

Meni še vedno ni jasno. Čenir je dobil, razumem in to je ok. ĆAMIR pa ni nič dobil. Gre za AE? Ali za dva docela različna uporabnika? 
In zakaj se je Ke_Kit preimenoval v Ke_Rit????

 Kva je teb? Delujes mi zelo zbegano

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...