Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

silent hill rumor

Navedek

 

Just to clear up some things about Silent Hill PS5, from what I know.

 

100% things:

 

-In 2018 Konami shopped around with different studios for two pitches to fund development of a reboot & an episodic Silent Hill game. I knew this from a personal friend & an email from someone seperately. Neither got the job, but I know this as fact.

 

-In late 2019, a seperate close friend in Japan informed me a Silent Hill game was being developed in Japan that had started dev at the start of 2019.

I started doing some personal investigation from this, a lot of dead ends, but others collaborated this & I did learn about something else which helped later, but promised not to talk about it.

I seperate this part of the story as all of that is stuff I can 100% verify. The rest I believe & have been shown solid evidence, but the following I have evidence to believe, but I can’t verify the details (but it is from someone who would know & I verified their identity).

 

So to lay the detaila of this put straight:

-It is developed by Sony Japan Studios & will be PS5 exclusive.

-Toyama is directing, Akira Yaomoka is composing, Masahiro Ito is doing art, various Siren/Gravity Rush devs & some others working on it.

-This has nothing to do with Kojima or Silent Hills, that probably is not happening.

-Sony is NOT buying IPs, that’s bullshit.

-The game is NOT a remake, it is a soft reboot, made so it can be someone’s first SH game.

-The game is playable & has a demo that will be shown around after reveal.

-The details of this are not murky, there should be no miscommunication.

Just to lay that all out, if all true (I believe it though).

 

 

Povezava do prispevka
[^IcEmAn^] reče pred 9 minutami:

Hodil v trgovine isto kot prej. Šel sem ven hodit po javnih površinah, Hojs me ni zaprl. Zaenkrat še živ.

 

Pogrešam edino to, da penziči nimajo več določene ure.

 

Določene ure so imeli res zjutri, ko si grem po malico. Hvala kurcu, da je konc tega. 

Povezava do prispevka
amnesia reče Dne, 7. 5. 2020 at 18:47:

sem spremenil nazaj v Gostilna pri Konjzolcu

"J" v besedi konj je prakticno nem (v bistvu je) in ima smisel, ker se konjzolec se vedno izgovori konzolec

noben ne rece kojnzola

a zdej bo kr en jay zahteval preimenovanje gostilne, cuz gnoj memes al kaj koji kurac

 

Jst sem originalni avtor gostilne in potrjujem, da je prav Gostilna pri Konjzolcu

 

Ostalo so samo poskusi bartenderjev, da bi prevzeli lokal

Povezava do prispevka

Drgač a konjzolaši, ko ste na dopustu v kakšnih mestih, hodite kaj v galerije in muzeje? Kateri so vam kaj hudi? Letos bo bolana priložnost za obiskovanje, ker bo omejeno število obiskovalcev v njih in bo bolj lagodno

 

Dajte zlasti delit kakšne slovenske/lokalne hidden geme. Jaz jih bom po službi, sam hotu sem vprašanje napisat, ki mi je zdaj padlo na pamet

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 minutami:

Jst sem originalni avtor gostilne in potrjujem, da je prav Gostilna pri Konjzolcu

 

Ostalo so samo poskusi bartenderjev, da bi prevzeli lokal

 

Res se vidi, da si skrben upravnik gostilne, ta stari post si ziher našel med arhiviranjem majskih poastov po fasciklih. 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 urami:

sj ne da je šla debata čist normalno dokler ni dežurni šizo pršu metat svojga dreka in osebnih napadov ampak ok

 

bom prevzel krivdo k si upam ne sam klanjat vsemu kar leze in gre

 

uncharted je najboljši špil ever, njegova grafika je najmanj 2030, rdr2 se skrije

tlou ma najboljši gameplay ever, edino kar bi lah bolje nardil je zbrisal ven vse cinematicse ker je gameplay tok AWESOME, kdo ga je pa še igral zarad zgodbe am i rite?

EA je najboljši studijo, edino kar jim zamerim je da ne računajo 60€na dlcje in 120€ na AAA title

HZD je revolucija in se bojo o njem učil v šolah

 

heil lara

You seem upset.

Povezava do prispevka

No če greš prebrati tistele izmenjave postov (tako kot sem jo jst zdele) boš videl, da ga je dejansko Ezoterik popolnoma brez razloga napadel na naci frotni in zelo svinjsko ozmerjal čisto z off-topic robo. Sem tudi že jaz doživel tak Ezoterikov izbruh sovraštva, tko da ni glih prvič. Je Sovica konzola hater in latenten PC ubermenscher? Absolutno, lahko še tako skriva, ampak mu zelo očitno seka ven. Je skasiral prejle neupravičen hate assault? Ja, je.

 

Ampak ja, pač eni lahko pišejo da bi folk iz high kulinarike "skurili še prej kot žide". Neki drug uporabnik v topicu za PS5 nekega tretjega forumaša ozmerja s pičkico eno in malim nacistkom ker ta pljuva po konzolah in ker je PC troll. Pač tko je, this is why we cant have nice things.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 urami:

Ta izba postaja dobesedno greznica zarad ene par osebkov ki dobesedno nonstop serjejo eno in isto...

Ta izba (konzolec, za igrovje nevem) je greznica že dolgo, vprašanje sam a si želite da ne bi bila, ker ta banter eni ful podpirajo in potem vse kar ostane je banter in izba postane klika petih uporabnikov (ki so vsi +-40 let stari), ki nimajo boljšega v življenju kot si merit kurce preko spletnih forumov, za vse ostale pa ne ostane nič koristnega

uredilo bitje Kunta Kinte
Povezava do prispevka

+1. Jem vseskupaj fuknil v Gostilno in zelo konkretno pobannal vsakega za razne Pičkica ena in Mali nacistek komentarje od zdaj naprej. V Gostilni pa tudi za bilokake Kuril žide komentarje... četudi jih piše RL frend.

 

EDIT: ne znam premaknit. Debilni komentarji in nesposoben moderator, kaj češ še lepšega.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Drgač a konjzolaši, ko ste na dopustu v kakšnih mestih, hodite kaj v galerije in muzeje? Kateri so vam kaj hudi? Letos bo bolana priložnost za obiskovanje, ker bo omejeno število obiskovalcev v njih in bo bolj lagodno

 

Dajte zlasti delit kakšne slovenske/lokalne hidden geme. Jaz jih bom po službi, sam hotu sem vprašanje napisat, ki mi je zdaj padlo na pamet

 

sur. vsepovsod pojdem v muzje poglodat svetovno dediscino in tudi na obcasne razstave se peljem. kilometrina ni ovira, sem sel na bjork retrospektivno v new york, ali na ashley wooda v new york, pariz, hong kong. drugace hudi muzeji: met in moma v new yorku, mona v hobartu, yokohama museum of art je zelo skuliran plac, guggenheim v bilbau (new yorki mi ni tak hud), orsey in orangerie v parizu (louvre je imho precenjen), prado v madridu, rijks v amseterdamu, kunsthistorische in belvedere na dunaju. najjaci muzeji ever (imho): alberitna in leopold na dunaju (mamo letno druzinsko karto za oba, smo dosti na dunaju), mauritshuis v haagu (mam letno karto), hermitage v petrogradu, rodin museum v parizu , galerija mestrovic v splitu.

 

pri nas: itak da narodna, moderna, sodobna in etnografski ter lutke na gradu v ljubljani,  galerija-muzej lendava, galerija lojzeta spacala v stanjelu. ce smatras se pliberk nas, pol je tam hud muzej wernerja berga.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 urama:

Drgač a konjzolaši, ko ste na dopustu v kakšnih mestih, hodite kaj v galerije in muzeje? Kateri so vam kaj hudi? Letos bo bolana priložnost za obiskovanje, ker bo omejeno število obiskovalcev v njih in bo bolj lagodno

 

Dajte zlasti delit kakšne slovenske/lokalne hidden geme. Jaz jih bom po službi, sam hotu sem vprašanje napisat, ki mi je zdaj padlo na pamet

Ne bo šlo lih za galerije in muzeje:

Izjemne freske na in v cerkvi v Crngrobu.

Grad Hmeljnik mal iz NM, top shit grad, ki pa propada in je mislim da še vedno tudi zaprt (ne morš niti na dvorišče).

Označena "Kosovelova" pešpot iz Sežane do Tomaja, pa v Tomaju v Kosovelovo bajto (je treba pogledat, kdaj je gospa (upam, da še živi) na voljo, da razkaže in razloži

Ogled terena znamenite Bitke pri Frigidu (poslednja bitka med kristjani in pogani). Lokacija: v bližini današnje reke Hubelj, blizu Vrhpolja (blizu Vipave).

 

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 5 urami:

Men je ful preprosto, če nisi preigral (vsaj ene 3x) BB to generacijo nimaš sploh več pravice tukaj pisati. 

Jz oa mislim da je to ful krneki, ker BB pac ni igrica za vse in je jasno da mas hardcore gamerie ki jim pac ne sede ta cheesy ampak zajeban fromsoft gameplay. In to je ok.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 minutami:

Jz oa mislim da je to ful krneki, ker BB pac ni igrica za vse in je jasno da mas hardcore gamerie ki jim pac ne sede ta cheesy ampak zajeban fromsoft gameplay. In to je ok.

 

Jaz še vedno mislim, da folk čist pretirava s tem strahospoštovanjem do Fromovih špilov. Ja, zafukani so, dokler ne potopiš par ur noter in zapopadeš sistem, drugače pa razen kakih Demons Souls (ki so imeli par res bolanih mehanik), sploh niso neki tok zafukani, da bi se folk metal na zobe "oooooo, to ni zame, to je tok zajebano" :D ajde, štekam, da ti ne potegne gameplay al neki, ampak delat križ čez BB zaradi "težavnosti" je pa taka, dost konkretna neumnost.

Povezava do prispevka

Točno to. Vsi hočete nek "deep" gameplay, ko vam ga From dostavi (in to parkat na generacijo), se mu nekateri izmikate z izgovori. Preveč ljudi tle gor ni še končalo oz. sploh noče igrat From iger, ko pride nov AS pa vsi bentijo nad "plehkim" gameplayom. Sj meni je vseeno, če igrate ali ne, samo škoda ultimate gaming izkušnje (in zato niti ne rabiš namojčnejše konzole na svetu al kaj model nabija vsak post). Aja, pa da nebi spet o izbiri težavnosti v teh igrah, ker design igre se ne da spremeniti z EASY težavnostjo.

Povezava do prispevka

Saj sem že napisal, ampak ker je vedno govor o tem :D Meni se je zdelo fajn, pa prvi del sem kar poštimal, ampak sem želel na vso silo takoj ubiti onega prvega bajsija pa me je ene 6x ubil... no to je bil moj konec z BB. Enostavno nimam živcev umirat toliko krat v igrah, pa mi je žal, ker mi špil zgleda odličen. Igro pa sem glede na hype na forumu kupil digitalno kmalu za tem, ko sem nabavil PS4, tako da je niti prodati nisem mogel naprej kot ponavadi delam.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Saj sem že napisal, ampak ker je vedno govor o tem :D Meni se je zdelo fajn, pa prvi del sem kar poštimal, ampak sem želel na vso silo takoj ubiti onega prvega bajsija pa me je ene 6x ubil... no to je bil moj konec z BB. Enostavno nimam živcev umirat toliko krat v igrah, pa mi je žal, ker mi špil zgleda odličen. Igro pa sem glede na hype na forumu kupil digitalno kmalu za tem, ko sem nabavil PS4, tako da je niti prodati nisem mogel naprej kot ponavadi delam.

 

Ja, sam tle ni bil problem neke urnebesne težavnosti, ampak je problem tvoja nepripravljenost se učiti novega sistema, ampak si šel pač z glavo čez zid. In če zid udari glavo ali glava udari zid, bo vedno glava najebala. Ko da zaženeš nek npr. Cities:Skylines, probaš z mestom na eni mapi, zafukaš štrom ali vodo in namesto, da bi se naučil nekaj iz napake, pač ugasneš špil in rečeš "ma ni to zame". Ne, model, pač začneš na novo in ne ponoviš iste napake. Če jo pač ponoviš 6krat in se nisi pripravljen prilagodit, ti pa tud jest težko pomagam.

Povezava do prispevka

Zavedam se, da je to problem. Tudi dober primer si dal. Vse te igre kot so Skylines in podobne builderje full rad sprobam, reko kje pa vztrajam, ker me razpizdi, ko kaj zajebem. Sem zgleda preveč ležeren rad... da ko se že spravim igrat, pač odklopim mozak in igram nekaj tekoče, brez da bi si moral zraven glavo razbijat. Zato pa mi sedejo razni open world špili, kjer pač šetam in delam misije sproti... Me je že malo strah kako bo, ko se zdaj spravim v Civilization 6.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...