Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 uro:

Epicu v plus moram dodati še to, da je njihov support (vsaj v mojih primerih) zelo odziven. Težave smo vedno rešili v ca. 1 uri (od takrat, ko sem poslal pritožbo do končne rešitve). Enkrat mi je tisti na drugi strani supporta tudi dal vedeti, da se to dogaja bolj ali manj zaradi Fortnite accounta, ki ima pač neko svojo vrednost (recimo, če bi nekdo heknil in prodal naprej, bi lahko zaslužil najmanj 500-taka). No, to se je dogajalo kljub 2fa preverjanju. Zadeve so se zdaj sicer umirile (upam, da dolgoročno). 


To zato, ker edino ti kupuješ na Epic storeu

Povezava do prispevka

Saj po svoje je dobro, da se malo načne Steamov monopol, sploh tisti precej nategunski % delež, ki si ga od prodaje špila vzame Valve, bodo mogli orenk premislit (če ne, bo še naprej dosti Epic Store ekskluziv prvo leto po izidu).

 

Mi je pa ta Epicova štacuna zarad pomanjkljive/smešno luknjaste varnosti v začetni fazi in zaradi občutka, da si razen Fortnite mularije zlo na silo ‘kupujejo’  bazo uporabnikov s talanjem zastonjskih špilov, za katere verjetno globoko sežejo v lastno malho prihodkov iz Fortnitovih mikrotransakcij, zaenkrat precej mrzka.

 

Me zanima, kdaj se bo ta praksa konstantnega talanja freebiejev umirila in bodo userji mogoče ostal le s štacuno, ki ni nič cenejša al pa bolj freeloaderska kot Steam, a s slabšim klientom in vprašljivo varnostjo in infrastrukturo ( to zadnje govorim bolj na pamet, če je klient zdej proper in so porihtal security, naj me kdo popravi).

Povezava do prispevka
Raz reče pred 48 minutami:

Saj po svoje je dobro, da se malo načne Steamov monopol, sploh tisti precej nategunski % delež, ki si ga od prodaje špila vzame Valve, bodo mogli orenk premislit (če ne, bo še naprej dosti Epic Store ekskluziv prvo leto po izidu).

 

Mi je pa ta Epicova štacuna zarad pomanjkljive/smešno luknjaste varnosti v začetni fazi in zaradi občutka, da si razen Fortnite mularije zlo na silo ‘kupujejo’  bazo uporabnikov s talanjem zastonjskih špilov, za katere verjetno globoko sežejo v lastno malho prihodkov iz Fortnitovih mikrotransakcij, zaenkrat precej mrzka.

 

Me zanima, kdaj se bo ta praksa konstantnega talanja freebiejev umirila in bodo userji mogoče ostal le s štacuno, ki ni nič cenejša al pa bolj freeloaderska kot Steam, a s slabšim klientom in vprašljivo varnostjo in infrastrukturo ( to zadnje govorim bolj na pamet, če je klient zdej proper in so porihtal security, naj me kdo popravi).

 

teh 12% je premalo na dolgi rok, to je tud sweeney izjavil

 

pac, modelcek je hotel z goro denarja kupit delez na trgu

 

ker pa zivi z glavo v riti,  mu je uslo, da pc gamerji ne bodo hlastnili po vsakem sranju, ki ga patoloski laznivec sproducira

 

najbolj bogi v kepo so pa itak zagovorniki epica

 

epic da 10€ bon za vsako igro (sale), ki stane 14.99€, kar pomeni, da bi bila cena witcherja 3 5€

 

no cdpr je potem znizal ceno na 14.98, da ne pade v to obmocje, ker so zeleli, da so cene za peto obletnico povsod enake

 

vrescanje epic userjev, kako je cdpr pozresen, ker oni ne morejo dobit w3 za 5€

 

ta isti folk glasno zatrjuje, kako pomembno je, da developerji dobijo cimvec denarja in kako nadcarski je timmy the swine, ker vzame samo 12%

 

 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 1 uro:

Trenutno temu itak težko rečeš konkurenca, bolj platforma za free igre, ker majo en promil steamovih špilov, plus njihov store zgleda kot bi ga kodiral pijan rus. 

 

 

Torej je dober? Če si mislil napisat, da je slab, bi moral napisat "trezen rus" :D

 

 

Jaz sem steam inštaliral ko so prišli Crusaser Kings 2 džabe tja in ga nisem pognal več.

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 58 minutami:

A mi lahko razložite, kako lahko ukradejo acc-je z 8 - 16 mestno šifro?

A folk res da nick pa 1 zadaj (Ubi to ne dopušča, kot sem razumel pri prijavi danes), ali dajo epicaccount?

Ker poskušanje na slepo bi morala stran tudi blokirat po xy poskusih? Ali ne?

 

 

 

Sovica reče pred 45 minutami:

dost ljudi tudi uporablja ista gesla za veliko stvari.

 

 

 

 

This. Ponavadi dobijo geslo s kakega manj zascitenega site-a (ki je lahko shackan, lahko dejansko prodajajo svoje baze ipd.), potem pa probavajo kombinacije user/passa na drugih straneh. 

Povezava do prispevka

Hm, ok, to z glupimi* uporabniki razumem, ampak a res lahko sprobavaš gesla na strani kar na horuk. Bi si človek mislil, da te sajt (vsaj moral bi) po toliko in toliko poskusih.

Nč, hvala :)

 

 

* a  je res tako težko napisat eno random "kravaHaramn3"  v zvezčič in imet v mizi, saj po prvi prijavi se ti ga browser zapomni in to je to. Hitrej kot maso za palačinke zmešat   :wacko:

Povezava do prispevka

Jaz sem imel problem nekaj časa nazaj, pozabil in mail in geslo za Ubisoft, parkrat probal login, pol te blokirajo za nekaj časa. No, problem se je sam rešil, prejšnji vikend zaženem po dolgem času Assassina odisejo, 

se vklopi login okno, mail že notr vpisan, gesla sem se spomnil v drugem poskusu, vse štimalo.

 

Me pa zanima, v primeru, da se dejansko ne spomniš maila ali gesla, obstaja sploh šansa, da prideš not, ti lahko Ubisoft pomaga?

Povezava do prispevka

Ponudnik lahko vedno resetira geslo, vprasanje ce to hocejo ker to tudi lahko prinese zlorabe.

Zorro Zamoro reče pred 1 uro:

Aha. A veš kakšne so omejitve zdaj? Po moje ene deset/dan bi moralo bit vrh glave

Kako pa preprecis userju da zamenja ip in veselo probava naprej?

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Ali pa to, ko dobiš tak email in ti najprej ni nič jasno:

epic_pdf.jpg.7a12865684afe872964ed53d111e94e6.jpg

 

DaCapo reče pred 1 minuto:

To ja, ampak jaz nisem zahteval nobenega PDF izpisa s svojimi podatki. :) 

 

In evo, zakaj je Epic kriv, da ljudje padajo na najbolj simple phishing scheme?

 

jaoooo

Povezava do prispevka

Ja, tisti email sem pač dobil. Nisem potem nič klikal in downloadal. Hočem samo povedati, da je nekdo to zahteval od epica v "mojem imenu". 
Čez par dni je bilo potem spremenjeno moje ime v accountu in ker se ga lahko spreminja samo po določenem času sem javil na support, da so uredili.

In vse to ob vključenem dvojnem preverjanju itd.! 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Ja, tisti email sem pač dobil. Nisem potem nič klikal in downloadal. Hočem samo povedati, da je nekdo to zahteval od epica v "mojem imenu". 
Čez par dni je bilo potem spremenjeno moje ime v accountu in ker se ga lahko spreminja samo po določenem času sem javil na support, da so uredili.

In vse to ob vključenem dvojnem preverjanju itd.! 

Ma point je, da tisti email NI legit, ampak je nek scam. Povsem si zgrešil sarkazem v Razovem postu lol.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...