Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 9 minutami:

lahko prideš do mene, samo maš še ene 10 minut avtoceste za odfurat. dobiš pa turško kavo, craft pivo in hud razgled s terase.

Woah, to bi bilo carsko. Vprašam za koordinate na ZS :D

 

yes, ne bo solo mcdonalds forever alone scene 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 34 minutami:

 

Upam da boš mamo za RD na piknik peljal v meka! :D  Ali pa vsaj v drive-in in potem pičite nekam na lepše vsak s svojo mac vrečko v roki!

 

RD v McDonaldsu = največ, kar lahko sin podari materi IMO

Se strinjam. Včasih smo redno prakticiral. Mmm tista torta, ko ni bila do konca odmrznjena res refreshing. Pa še darila iz happy meala.

Samo ne ven če imajo še praznovanja. Drugo sigurno!

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 25. 5. 2020 at 20:53:

Velikokrat vidim ko ne samo folk na ostalem interjetu, kjer, tbh, verjamem da je veliko gaming casualcev, ampak tudi tukaj, na polno zahypa na neke trailerje, announcemente oziroma na sploh na stvari ki se mi velikokrat zdijo zelo meh.

Sam sicer redko podlezem hypu glede cesarkoli, ampak predvsem igre se mi zdijo tak medij ko dobesednih lazi in nabijanja hypea v visave ne manjka.

Pa me zanima a je to tko, mild intrigue ki ga valda dozivimo vsi ko vidimo nekaj kar nas zanima, hkrati pa vedno v glavi misel da dajmo raje pocakat da igra dejansko izide. Al je to OMG ASSASSIN VIKINGI PREORDER ULTRA DELUXE BONUS EDITION TAKOJ?

 

Ma jaz ne vem, če je tu gor folk, ki bi dobesedno norel okrog najav in trejlerjev. Mislim, imamo takšne poste, samo se mi zdi da večino folka (z mano vred) v ozadju čist checka pričakovanja, ampak pač navdušenje karikirano / potencirano izražamo. Ne bi rekel, da folk v pretežni meri čemurkoli dobesedno naseda, imamo pomoje kar vsi dovolj kilometrine.

 

Nasploh pozdravljam pozitivizem nad cinizmom. Ne vem al je to povezano s starostjo / "odraslostjo", al gre za nek duh časa, zdolgočasenost zaradi obilja al whatever. Samo res mi je na polno gnilo, kako nam je prišlo v navado furat negativen in odklonilen odnos do vsega v lajfu. Saj psihološko je čist razumljiv vzgib, ker se z izražanjem pozitivnega odnosa ful bolj odpreš, si ful bolj ranljiv, odklonilnost pa je tak fin obrambni mehanizem, daje občutek moči. Ampak bolj neguješ ta vibe, bolj se ti razširi v vse pore lajfa, pol pa padajo najave v stilu ničesar se več ne veselim, nič me ne navduši, zanima etc. Sva zadnjič izmenjala par stavkov s tomazekom pa je čist iskreno povedal, da ne doživi nekega navdušenja v lajfu, da ničesar vneto ne pričakuje, izven familije al kako že. Mislim, carsko da vsaj s familijo to doživi, samo sigurno bi bilo kul, če bi tudi drugje. Tako da če vidim nekoga, ki je po mojem mnenju pretirano hyped, si samo mislim you do you, zanj in za folk ogrog njega sigurno bolje kot neprestana apatičnost ali cinizem.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Drugače ne vem kdaj sem nazadnje jedel v McD. Vedno šopam McDrive, ker mi grejo na kurac vrste v lokalu.

 

heh, js pa vedno v McD in vzamem za domov (5 min peš)

Najbolj mi je smešno, k gledam relativno prazen parkplac, folk pa čaka na drivu

js pridem not, dobim in grem ven, uni so se pa za 2 avta premaknli :avadodo:

bi bli velik prej, če bi parkirali in šli not iskat :)

Povezava do prispevka

@Slinch Pri sebi vidim, da je povezano z odraslostjo, s tem da z leti postajam manj ciničen in manj sarkastičen. Današnji mladini pa je to drugi jezik baje, vsesplošno odklanjanje, cinični prizvok že ko te pozdravi, konstantni poskusi witty komentarjev itd

 

Kar se pa tiče hajpa, itak, da se veselim določenim stvarem, s tem, da ne skačem skozi okno od sreče, pač neko racionalno veselje z malo skepticizma.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

heh, js pa vedno v McD in vzamem za domov (5 min peš)

Najbolj mi je smešno, k gledam relativno prazen parkplac, folk pa čaka na drivu

js pridem not, dobim in grem ven, uni so se pa za 2 avta premaknli :avadodo:

bi bli velik prej, če bi parkirali in šli not iskat :)

Aja, to itak. Če je gužva na driveu, not pa relativno malo folka, pol naredim isto.

Sam tle pri nas je po navadi manj gužve na driveu, kakor v lokalu.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

čeprav daleč največjo vrsto (razen slik iz McDrive Šiška, ko se je odprlo zdej v času karantene) sem pa videl lani na Rijeki, ko sem se vračal iz morja v soboto ca 23.00

ni variante, da bi čakal manj kot 30 min. Se sam obrnil in se sprijaznil s sendvičem iz OMVja v Ilirski 

Povezava do prispevka

Jz bi pa reku da je pretiran nekriticen hype enakk ali pa se bolj skodljiv kot pretiran kriticen cinizem. Kupovanje stvari na podlagi hypa je najslabse mozno kar lahko potrosniki delajo, nekupovanje zaradi cinizma pa kvecemu prisili zaloznike da naredijo igre ki bojo folk zanimale.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Vse res, samo Slinch je bolj govoru o spremljanju scene in debatiranju o tem kaj bo, ne toliko o nakupovanju.

Jaz se strinjam na polno. Bolj zabavno je imet neko pozitivno nastrojeno debato, kakor grumpy ciničen pristop, kjer smo vsi živčni in razpizdeni. :D

 

Glede preorderjev se načeloma strinjam s tabo. Jaz prednaročim, samo če sem zihr, da bom neki tko ali tako nabavil IN če je v igri nek dober deal. Drugače se mi zdi preorderanje česarkoli povsem nesmotrno početje.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

BTW, vsi spački, ki flejmate DaCapota. Tko dejansko zgleda mail od Epica, ko requestaš svoje podatke. Seveda je lahko phishing attempt, sam je to dost lahko preverit. 

 

Tle je jasno, da so shackal DaCapotov account, sam sumim, da istočasno še email al je pa takrat bil še kaksen drug security flaw. 

 

Na mojih podatkih piše, da je blo 1199 failed login attemptov. 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 minutami:

Jaz se strinjam na polno. Bolj zabavno je imet neko pozitivno nastrojeno debato, kakor grumpy ciničen pristop, kjer smo vsi živčni in razpizdeni. :D

Itak stari. Hype all the way. Rajši sem nahypan in happy in vsake tolikokrat (oz v 90% primerih) izpadem naiven kmet kot pa da sem ciničen in težak in namorjen.

 

  

tomazek reče pred 10 minutami:

Kje hodi DaCapo zadnje dneve? Nič ga ni v oštarijo.

 

Kitajci / Ukrajinci so mu spizdili acc, ampak zdej ne vejo čist s čim bi ga izsiljevali oz s čim mu lahko sploh še zagrozijo, ko so si prevedli poste / pogledali objavljene fotke :D:D 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 39 minutami:

Jz bi pa reku da je pretiran nekriticen hype enakk ali pa se bolj skodljiv kot pretiran kriticen cinizem. Kupovanje stvari na podlagi hypa je najslabse mozno kar lahko potrosniki delajo, nekupovanje zaradi cinizma pa kvecemu prisili zaloznike da naredijo igre ki bojo folk zanimale.

 

Pretiran in nekritičen hype: par slabih igric bo bolj uspešnih kot bi bile

Pretiran kritičen cinizem: depresiven, nesrečen folk

 

Ne vem stari, meni je drugo bolj škodljivo. :D

 

Drugač pa itak na našem foromu ne vem če kdo pade v prvo skupino, v drugo pa kar ene par. Sad.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Jaz nikoli ne palim na te trailer hype.. bolj palim na samo idejo, ne vem.. Deamon's Souls remake.. GoW2.. GTA6.. al pa ko recejo relase date in to, to me malo napli..

pol me pali se ko se priblizuje relase date, teen prej, dan prej.. takrat me najbolj pali.. ker imam uno upanje, da mi bo naredilo magicno vzdusje, zacetno fazo 400 ur in online druzenja igranja s ps4 frendi.. trailerji sami po sebi me ne napalijo, razen ce je kaksan ql informacija tipo.. warzone zombije coop MP mapa pol si zacnem delat neke ideje kako bo hudo.. sam ponavadi ko vidim trailer me vedno malo strezne, ker in my mind je vedno ful jacce.. sam itak pol vecina teh iger morejo razunat na stroske, relase date, ipd.. ni vec unega  kot vcasih ko so naredili igro zaprav.. ne vem katera igra mi je anzadnje dosegla in presegla hype. Bi moral prav pomislit. Najveckrat je neki nepricakovanega ala CoD warzone al ce zacnem igrat neko inde igro od Ćamirja ki jo tle hvali ze eno leto in jo probam, ker mi je malo dosadno in pol mi dogaja..

 

Povezava do prispevka

Men bol kot nek neupravičen hype ni jasno zakaj je enim tok v veselje dissat igrice, ki jih sploh še ni oziroma že unaprej vedo, da jim ne bodo všeč. To mi je glupo. Drugač na hype glih ne padem, sam dostkrat kej impulzivno nabavm, na splošno sm bolj srečen pri igranju igric, ki so v mefisto stilu odmacerirale svoje, za njih so že mnenja, community. Ker a) ne rusham skoz igrice b) se hočem prepričat, če je res nekaj kar mi bo odgovarjalo. Kljub temu, da sm pr tem bolj srečen še zmer nardim verjetno mal preveč impulzivnih nakupov in pol vidm, da je to neki kar ni povsem zame.

 

Najlepš je ko se česa ful veseliš, knjige, filma, igrice. Lahk si v vseh ostalih pogledih ciničen (verjentno guilty), sam glede tega si je pa res treba pustit neko otroško veselje, zato sm dostkrat salty k se nekdo pizdi nad nekim contentom, ki ga ne mara, oziroma ne pozna. Ni važn v kakšni obliki.

Povezava do prispevka

Sej Slinch je dobr zadel bistvo, če si ciničen si varen, na internetu imaš higher ground, u bistvu niti nimaš mnenja, ki bi ga lahko kdorkoli napadel. Možgani se pa ful dobr učijo in avtomatizirajo in si ves čas na robu prepada, da cinično varen ne boš samo glede PS5 ampak celga lajfa.

 

Jaz sem zdej tko na polno uživam v Borderlands 3 coop s frendom,  ženska ga sred noči pride ušamarit k ne more spat ker se dereva ko dve najstnici k gledata kurce. Pa sploh ne vem a je to bil nek uspešen, zdisan, zbugan al whatever špil, a je kaj boljši kot dvojka, ki je nikol nisem igral, a igrica ustreza strogim internet merilom, da je dost dobra, da se je lahko veseliš, samo men je najbolj, čisto veselje, ko že planiraš naslednji dan kaj se bo šlo odlomt pa ker gun moreš zamenajt počas.

Povezava do prispevka

Moj kolega, recimo mu Marko, ker mu je tako tudi ime, je full apple fan oziroma fag. Čakanje v vrsti pred Simobilom in intervju za 24ur level.

Ko sem ga prijateljsko vprašal: "Marko, zakaj si neumen?" 

Je odgovoril, da mu sede, da mu pač apple izdelki veliko pomenijo, kot nekomu FC Barcelona. In na teh eventih je folk, ki jim je skupno to, da so Apple fani. Pravi da je žur, da so debate, sherajo mnenja, simobil poskrbi za pijačo in jedačo in naj si folk misli, kar hoče.

Od takrat naprej nisem nikoli več nikomur rekel, da je apple fag.

 

 

Zdej kar se tiče preorderjev nikoli nisem in sem načeloma bil vedno proti.

Ampak evo sam bom prvič preorderal dva špila. Eternal Ring in Cyberpunk in to ne izključno samo zato, ker vem da bosta dobra, ampak zasluge za nazaj, from software, ker so mi res top igre in nobene nisem plačal polno ceno. Cyberpunk punk pa kljub temu, da mi withcher 3 nie zdej ful dogajal, ampak nisem spregledal njegove veličine in veličine cdprojekta kot podjetja!

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 minutami:

Moj kolega, recimo mu Marko, ker mu ne tako tudi ime je full apple fan oziroma fag. Čakanje v vrsti pred Simobilom in intervju za 24ur level.

Ko sem ga prijateljsko vprašal: "Marko, zakaj si neumen?" 

Je odgovoril, da mu sede, da mu pač apple izdelki veliko pomenijo, kot nekomu FC Barcelona. In na teh eventih je folk, ki jim je skupno to, da so Apple fani. Pravi fa je žur, da so debate, sherajo mnenja, simobil poskrbi za pijačo in jedačo in naj si folk misli, kar hoče.

Od takrat naprej nisem nikoli več nikomur rekel, da je apple fag.

 

 

Zdej kar se tiče preorderjev nikoli nisem in sem načeloma bil vedno proti.

Ampak evo sam bom prvič preorderal dva špila. Eternal Ring in Cyberpunk in to ne izključno samo zato, ker vem da bosta dobra, ampak zasluge za nazaj, from software, ker so mi res top igre in nobene nisem plačal polno ceno. Cyberpunk punk pa kljub temu, da mi withcher 3 nie zdej ful dogajal, ampak nisem spregledal njegove veličine in veličine cdprojekta kot podjetja!

 

 

Mislis mogoce Elden Ring? :)

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

 

Pretiran in nekritičen hype: par slabih igric bo bolj uspešnih kot bi bile

Pretiran kritičen cinizem: depresiven, nesrečen folk

Govoriva o igricah, tko da druga tocka zgleda bolj kot "slabe igrice niso uspesne".

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...