Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Arey

 

ne vem če si prečital moj zapis, tole zveni precej "v vakumu" razmišljanje

 

pretiran kritičen cinizem ne vpliva samo na to, katero grico boš kupil, ampak širše na druge aspekte lajfa, na počutje, na odnose, na splošen življenjski nazor

 

tako da ja, za folk ki dela slabe igrice bo to pomenilo slabe igrice so manj uspešne

 

za folk, ki pa neguje ta negativen mindset pa bo to pomenilo bednejši lajf

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Arey reče pred 9 urami:

Kako pa preprecis userju da zamenja ip in veselo probava naprej?

 

 

Vsaj otežiš delo, če ne drugega.

Za programe ki avtomatsko probavajo gesla (opravijo koliko miljon variant na sekundo? ) po vsakem poskusu blokiraš ponovni poskus za sekundo, kar uporabnik, ki se je zmotil niti ne bi opazil, saj potrebuje več časa za vpis novega gesla, skriptam pa podaljšaš čas ugotovitve v neskončnost. Vsaj tako bi jaz začel, ki nimam pojma o cyber zaščiti.

Saj je jasno, da vsi hacki so posledica človeške neumnosti, le malokrat slabo spisane zaščite.

 

 

 

 

DaCapo reče pred 8 urami:

Ja, tisti email sem pač dobil. Nisem potem nič klikal in downloadal. Hočem samo povedati, da je nekdo to zahteval od epica v "mojem imenu". 
Čez par dni je bilo potem spremenjeno moje ime v accountu in ker se ga lahko spreminja samo po določenem času sem javil na support, da so uredili.

In vse to ob vključenem dvojnem preverjanju itd.! 

 

 

Zakaj nisi takoj to poslal (forwardal)  na support?

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 17 minutami:

@Arey

 

ne vem če si prečital moj zapis, tole zveni precej "v vakumu" razmišljanje

 

pretiran kritičen cinizem ne vpliva samo na to, katero grico boš kupil, ampak širše na druge aspekte lajfa, na počutje, na odnose, na splošen življenjski nazor

 

tako da ja, za folk ki dela slabe igrice bo to pomenilo slabe igrice so manj uspešne

 

za folk, ki pa neguje ta negativen mindset pa bo to pomenilo bednejši lajf

Mislim, ja, sam isto lahko reces obratno za nekriticne naivne ljudi zivljenje ne bo lepo ker bojo nasedli na vsako piramido ki bo prisla mimo. Tko da ja, skrajnosti niso ok v ob smeri (surprise :D).

Povezava do prispevka

Faking forum jebem mater kako lahko naredis doublepost pa kr zgine tekst ki sem ga napisal za drugi post.

  

Zorro Zamoro reče pred 8 minutami:

Vsaj otežiš delo, če ne drugega.

Za programe ki avtomatsko probavajo gesla (opravijo koliko miljon variant na sekundo? ) po vsakem poskusu blokiraš ponovni poskus za sekundo, kar uporabnik, ki se je zmotil niti ne bi opazil, saj potrebuje več časa za vpis novega gesla, skriptam pa podaljšaš čas ugotovitve v neskončnost. Vsaj tako bi jaz začel, ki nimam pojma o cyber zaščiti.

Saj je jasno, da vsi hacki so posledica človeške neumnosti, le malokrat slabo spisane zaščite.

Hotel sem napisat da ne ti ne jaz ne veva kaj od tega Epic ze pocne, tko da so taki posti brez vrednosti. Mogoce vse to pocnejo, in se kaj zraven. Mogoce folku v acc udrejo ker ima isti pass se na kaksnem drugem pageu in so tam shekali bazo in ni nihce rabil uganjat gesla. Brezveze so taki posti ker ne vemo nic.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Navedek

Jz bi pa reku da je pretiran nekriticen hype enakk ali pa se bolj skodljiv kot pretiran kriticen cinizem.

 

imo bolj, ker folku zrastejo krila in posledično postanejo alergični na kakršnokol kritiko, potem je pa tu še herd mentality, kak reddit je res prime example tega ko ponavadi najbolj točno, dejansko čist objektivno naravnani in nevtralni (game subi related) posti prejmejo 3x manj hvale kot razne "hey morty, im hyped!1111" "punchline_i", če ne celo sovraštva in napadov ker pač, ne haypajo zadeve kot naslednega prihoda kristusa

 

Bi tudi reku da če si ful zahteven potrošnik se bo imo stanje prej zboljšalo, kot da si full on fan pa pač slaviš brand al neki. Se mi zdi da nekako prosiš, da mal potestirajo do kje boš še fan, kje bi se dal mogoče mal pršparat, da poenostavim.

konec koncev ima zadnje cajte v razvoju iger itak glavno besedo finančni oddelek (al whatever u call it)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Arey reče pred 15 minutami:

 

 

Brezveze so taki posti ker ne vemo nic.

 

 

Sem upal, da kdo kaj več ve o tem?

 

 

PS: Nekaj je narobe s formumom ja. Slikce "zadnje neprebrano", ponovni logiranje itd. A smo shekani, a smo prodani, a smo izdani, ali le v virtualni resničnosti???

Povezava do prispevka

Včeraj se pol peljem do Šimše in valda zgrešim neko random ulico v selu

Se pripeljem do neke babice, ki dela na vrtu: "oprostite, peljem se h kolegu, a veste, kje je ___ (hišna številka od Huhuja)"

Ona: "ojej, mi pa se bolj po priimkih poznamo, ne po hišnih številkah, kako pa se pišejo pri bajti?"

Jaz: "aammm, ne vem"

Ona: "Kaj pa ime?"

Jaz: "hmmmm, tudi tega se ne spomnim"

In samo sweet zavedanje, da lahko babici od informacij poveš samo, da ima model nickname Šimšalamima Huhu na Mn3njalniku (upam, da sem pomagal, pa lep lp) :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Nisem šel v meka, ker bi v bistvu moral it dol z avtoceste na drugem odseku (jaz sem šel dol Kranj-zahod, ker sem mel nek eskpresni opravek, za mekiča pa bi moral na vzhodu)

Mi je pa Šimša potem brutalno shillal McDonalds v Lescah "z Ljubljane se vozijo k nam v Mcdonalds", tako da zgleda je mcdonalds v Lescah nek holy grail slovenskih mekičev

Vučko3, ja, sva se najdla, saj pol je babica na uč ocenila, kje moram zavit, pa sem ga pol najdel v drugo. Tako da je bila dejansko koristna :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Čaki. A po tej izmenjavi ni direkt zbežala v hišo? XD

 

Saj danes ziher že po celi vasi šušljajo: Čuj Šimšo pa je nekdo iskal, pa sploh ni vedel kako mu je ime.... niti kako se piše... niti kje stanuje... ziher je povezan s kako mafijo... Pa od včeraj naprej vse babice v vasi spijo s pipcem pod žimnico.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Včeraj se pol peljem do Šimše in valda zgrešim neko random ulico v selu

Se pripeljem do neke babice, ki dela na vrtu: "oprostite, peljem se h kolegu, a veste, kje je ___ (hišna številka od Huhuja)"

Ona: "ojej, mi pa se bolj po priimkih poznamo, ne po hišnih številkah, kako pa se pišejo pri bajti?"

Jaz: "aammm, ne vem"

Ona: "Kaj pa ime?"

Jaz: "hmmmm, tudi tega se ne spomnim"

In samo sweet zavedanje, da lahko babici od informacij poveš samo, da ima model nickname Šimšalamima Huhu na Mn3njalniku (upam, da sem pomagal, pa lep lp) :D

 

 

Hehehhe

Me spomni na sorodno zgodbo z eno bakico, tukej v enem selu pri Ljubljani

 

Iščem hrib (oziroma grič) Sveta Katarina in sem imel filing da sem že čisto blizu samo ga ne vidim. Opazim eno bakico, ki stoji ob cesti pred svojo hišo, ustavim, rečem "živjo, a slučajno veste kje je sveta katarina" 

 

in ona zabije

 

"ja not v dnevni, čakte gospod jo grem iskat" 

 

in gre prot hiši :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...