Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 3 minutami:

Ta scena je stara že ene dve leti. Predstavili so jo na E3 2018.

 

Meni je zakon. Sam men so kul vse ND cutscenes. :D

Ja scena je res bla med enimi prvimi prikazanimi :D V spominu mi je ostal samo oni majhen delček od včeraj, pa sem slučajno naletel na ta video, ko sem želel pogledati kako je ime drugi junakinji.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Je kdo tukaj za skupinsko naročilo, da si delimo poštnino? Pa še mogoče bi se dalo zmeniti za kak količinski poopust. Za našo prihodnost in zdravje gre!

 

https://www.monitor.si/novica/usb-kljucek-proti-5g-se-prodaja-za-330-funtov/198750/

 

ta je res huda. Kupiš cheap kitajske USBje za 5 funtov, prodajaš naivnežem za 330 funtov :avadodo:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

To pa je naslednja tržna niša, ki bi jo lahko mi udejanili :D Navini ljudje bojo vedno obstajali - neomejena vreča denarja. Win-win situacija.

 

To se ne dela z spjem ampak s kitajci in offshore podjetjem, razen, ce hoces dat cel zasluzen denar Mefiju, da te brani na sodiscu ;)

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Jude reče pred 3 minutami:

Bordelands 2 je kul? Kakšen je gunplay? 

 

 

Je bil zabaven. Takrat je bil ok, zdej je težko rečt. Predvsem pa je veliko manj prizadet kot B3, smo se s co-fegeti res pripravljali na to da bo prizadet, pa nam je še vseeno najedal, nismo mogl končat coopa. Tako da meni je B2 boljši kot B3, težko pa rečem kako se je postaral. 

 

Also, tisi ki da 330 funtov za usb ključek mu ga res privoščim in dam vse propse tistemu, ki mu ga je prodal. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

To pa je naslednja tržna niša, ki bi jo lahko mi udejanili :D Navini ljudje bojo vedno obstajali - neomejena vreča denarja. Win-win situacija.

Samo čakam, ko bo katera med histeričnim guglanjem na wc školjki ugotovila, da bo wifi 6GHz...shitstorm on the way!

Povezava do prispevka

Začel igrat Persona5 na noramal in me zanima, kakšne so razlike na višjih težavnostih? Več bad guyev ali dealaš manj damega ali kaj tretjega?

+ kaj pomeni da si logiran na net v thievse? Kaj podobnega kot v BB?

 

 

Evo runda v zahvalo!

 

 

8349801-Wow-talk-about-a-round-of-drinks

uredilo bitje Zorro Zamoro
Povezava do prispevka
black187 reče pred 54 minutami:

A je kaksna fora ko ustvaris racun na ps4 - da ga moras ustvariti da si v UK, vcasih pri ps3 si imel vec iger v psn-ju ce si imel racun v uk?

Zdej mislm da je dost ista ponudba v vseh regijah, je pa zaradi nizje vrednosti dolarja in nasploh nizjih cen vsebin bolje kupovati na USA racunu.

 

Naprimer aktualna video igrica The Last of Us II:
SLO PSN = 69,99€
US PSN = $59.99 = 52,91€

 

~25% ceneje

Lahko imas vec racunov, kupujes na US racunu, igras pa na SLO racunu.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

Bom kar tu postavil eno vprašanje, ker v bistvu sploh ne vem kam bi sodilo :) Končno sem dobil 10m HDMI kabl, da povežem PC s TV-jem. Napeljem kabl, dam na TV-ju na tisti HDMI, kjer je pač priklopljen in se na TV-ju pojavi desktop in pa samo opravilna vrstica. Ni nobenih ikon, razen teh iz opravilne vrstice. Ker sem imel vklopljen Youtube je tudi zvok pričelo prenašati preko TV-ja in ne več preko računalniških zvočnikov. Pa me zanima zakaj ni (ali kako nastavim) na TV-ju slika kot na monitorju? Tudi igro sem zagnal in predvaja zvok iz igre preko TV-ja, slika pa je še vedno samo namizje Widowsov brez vseh ikon, razen opravilne vrstice. Seveda sem zadewvi povezal z namenom, da bi odigral kako igro preko TV-ja iz postelje. PC in TV sta en glede na drugega pod kotom 90 stopinj, seveda bi potem bilo potrebno, da bi tudi joypad delal tako, da ve da se igra na TV in ne na monitroju.

 

Laik sem vem, bi pa rabil pomoč :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...