Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 16 minutami:

Ena gostilniška: je kdo danes opazoval ta prelet letal nad SLO? Jaz recimo v MB v živo nisem videl enega, se je pa za minuto vsaj slišalo. Kaj šele, da bi naredil kakšno fotko ... Res pa je, da sem bil samo na terasi (in nebo je bilo precej oblačno).

 

js sm vidu F16 skoz okno na šihtu (LJ Šiška)

precej nizek prelet 

Povezava do prispevka

LJ centar. Najprej 3je potem 4je zadi v formaciji, nisem namenoma gledal ampak je blo dost cool moram priznat, sploh če obožuješ Tom Cruisa

Če ti kaj pomaga: mel sem filing da so takoj po preletu LJ zavili nazaj proti AUT, vsaj tako je zgledalo. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Mah, F16 mi je od nekdaj najbolj kulsko letalo. Bolj ali manj iz radovednosti sem mislil počekirat, ker je bilo kar nekaj "pompa" okoli tega preleta.
Tom Cruise je pa drugače "letel" v F14 in v dvojki bo bojda v F18. ;)

@kemik: aha, mogoče je bil kak ovinek (ker si omenil Avstrijo) in so zato v MB zamudili za dobrih 5-6 minut. Oz. so pač morali "počakati" Pilatuse.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče Pravkar:

In v čem je point njihovega preleta? Pač kao v zahvalo zdravstvenim delavcem itd., sam jaz še zmerom ne štekam, v čem je point. Kaj ima ameriška vojska z Jadranko iz zdravstvenega doma Maribor, ki je skrbela za korona bolnike? :D 

na gnoju je en napisal, da morjo piloti itak naredit tolk pa tolk ur letenja in da so tokrat pač naredili flight plan tako, da so se lahko pretvarjali kero čast dajejo ljudem spodaj

 

men je tud med simboličnimi gestami ena od bolj zgrešenih možnih

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 22 minutami:

In v čem je point njihovega preleta? Pač kao v zahvalo zdravstvenim delavcem itd., sam jaz še zmerom ne štekam, v čem je point. Kaj ima ameriška vojska z Jadranko iz zdravstvenega doma Maribor, ki je skrbela za korona bolnike? :D 

 

Pazi, da te ne bo uporabnik Andrejus obtožil anti-amerikanske sovražnosti :D

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 13 minutami:

če bi bil ameriški bi bli red white n blue trailsi.

Saj je bilo uradno objavljeno na gov.si:

Poveljnik 15. polka vojaškega letalstva podpolkovnik Janez Gaube:
Vsem vam, ki ste tako ali drugače sodelovali pri preprečevanju širjenja covida-19, so se skupaj zahvalili pripadniki 15. polka vojaškega letalstva Slovenske vojske in 31. lovskega polka vojnega letalstva ZDA, ki deluje iz vojaške baze v italijanskem Avianu. ...

https://www.gov.si/novice/2020-06-01-zahvalni-prelet-slovenskih-in-ameriskih-letalcev/

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

na gnoju je en napisal, da morjo piloti itak naredit tolk pa tolk ur letenja in da so tokrat pač naredili flight plan tako, da so se lahko pretvarjali kero čast dajejo ljudem spodaj

 

men je tud med simboličnimi gestami ena od bolj zgrešenih možnih

 

 

Pred tedni, ravno ko se je korona v New Yourku ravno malenkost stabilizirala, so tudi preletavali v ta namen in se je folk gužval na nekaj top lokacijah en ob drugem vsi brez mask  :D

In ja, morajo imet toliko in toliko ur mesečno. Tudi zaradi fizične pripravljenosti, ne le letalne. Zato pa plačujejo NFLu velike vsote, da se reklamirajo pred vsemi tekmami in preletavajo pred začetkom tekme, spodaj pa novačijo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...