Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 15 minutami:

a zdej boš še ti s takimi?

Ne vem od kje tebi, da sem jaz imel kak rasističen komentar. Jaz nisem ciljal na črnca, ki so ga ubili in je to po moje tudi katastrofa. Jaz sem ciljal na vse američane, ki delajo samo gluposti po celem svetu in se potem čudijo kaj se jim dogaja doma.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Zadnjič enkrat sva z DaCapom izmenjala natanko 6 postov nekaj o politiki in bonih tukaj pa dobila takoj par povratnih postov, da naj spizdiva s politiko ven iz gostilne. Strinjal sem se in prenehal, ker ji res ni tukaj mesto. Ja saj vem, da je po celem forumu že kup debat o tej isti stvari, zato mislim, da ne rabi biti še v gostilni tukaj ena enaka. To je pač moje mnenje, pa bom pač počakal kak dan, da debata zamre in gremo nazaj na Meka ali karkoli boljšega od tega sranja. Pizda na vsakem koraku poslušamo o teh Amerih, kot da so edini na svetu. Delajo sranje po celem svetu, ko pa jih doma nekaj vdari pa takoj jok in stok.

Model eno je politicna debata katerih smo se naceloma tle izogibali (sploh če gre za politično debato ki je sama sebi namen), ta debata je bla pa direktno povezana z igricami in ima mesto točno tukaj. Nima pa mesta metanje človeškega življenja v koš.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ne vem od kje tebi, da sem jaz imel kak rasističen komentar.

tomazek reče pred 18 minutami:

Kero koli izbo odprem, ena ali več tem o glupih američanih. 2 sta manj (kot marsikje na svetu), še 320 milijonov to go, pa bo svet lepši.

Rasistični komentarji niso edini komentarji ki so vredni obsodbe, neprimerni za ta forum in enostavno nagnusni.

 

Žal živimo v svetu kjer en umorjeni temnopoltnež pokasira več debate na internetu kot pobijanje raznih afganistancev in vseh ostalih grozot ki se na svetu dogajajo. To ne pomeni da je folku vseeno koliko ljudi pomre na svetu, ampak da take stvari bolj odmevajo ker so zahodnemu svetu bližje. Neumno? Ja, itak. Ne opravičuje pa to postov da je itak vseeno če je tip umrl, ker jih na bližnjem zahodu/afriki/kjerkoli umre ful več.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ne vem od kje tebi, da sem jaz imel kak rasističen komentar. Jaz nisem ciljal na črnca, ki so ga ubili in je to po moje tudi katastrofa. Jaz sem ciljal na vse američane, ki delajo samo gluposti po celem svetu in se potem čudijo kaj se jim dogaja doma.

 

ne rasističen

 

ampak se ti zdi, da je vse v redu z 

parafraziram

2 down, 320 milions to go?

Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Model eno je politicna debata katerih smo se naceloma tle izogibali (sploh če gre za politično debato ki je sama sebi namen), ta debata je bla pa direktno povezana z igricami in ima mesto točno tukaj. Nima pa mesta metanje človeškega življenja v koš.

Itak, da nisem bral vse debate, ker me sploh ne zanima. Zato nimam pojma kaj je povezano z igricami, razen tistega dela, ko je bil quotan Twitter od Playstationa - kar je mimogrede res smešno na kak način se grejo nečesa.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

ne rasističen

 

ampak se ti zdi, da je vse v redu z 

parafraziram

2 down, 320 milions to go?

Mah verjetno je bil res pretiran ja. Ampak mi resnično grejo ti ameri in njhovo izpostavljanje po celem svetu ekstra na kurac. Jebat ga, sem pač takega mnenja. Jasno pa je, da niso vsi američani krivi za stanje, ampak zgleda jih večina je, če so že stoletje in več isti.

 

P.S.: Glede na to, da me boli k... za to debato o američanih, je itak edina logična stvar, da se umaknem dokler ne zamre ta pogovor. lp

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

A je sploh že kdo kaj napisal proti črncem? Jaz nisem zasledil nič rasističnega tu gor.

 

Arey reče pred 4 minutami:

Rasistični komentarji niso edini komentarji ki so vredni obsodbe, neprimerni za ta forum in enostavno nagnusni.

Dobesedno si napisal da si želiš it tja obrožen in streljat protestnike, gospod pravnik.

 

tomazek reče pred 3 minutami:

Itak, da nisem bral vse debate, ker me sploh ne zanima. Zato nimam pojma kaj je povezano z igricami, razen tistega dela, ko je bil quotan Twitter od Playstationa - kar je mimogrede res smešno na kak način se grejo nečesa.

Aja ok pol pa ni panike, kr piši še naprej da tema ne spada sem in da naj američani pomrejo.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 minutami:

Aja ok pol pa ni panike, kr piši še naprej da tema ne spada sem in da naj američani pomrejo.

Genau enako pravico imam do lastnerga mnenja, kot ti do svojega. In če tebi ni bla všeč najina tema z DaCapom zadnjič ne vem zakaj bi takrat tvoje mnenje moralo biti upotevano, drugo pa ne. Samo eni lahko pišejo mnenje. In ja, boli me kurac kaj se dogaja na drugi strani sveta z Ameri in njihovo državo. Mi je važno kaj se dogaja pri nas in naši okolici, za one pa mi dol visi ;)

 

Pa čawči, edini pravičniki, z edinim pravim mnenjem. Enkrat bote ugotovili, da v življenju enostavno ne gre vedno biti korekten in imeti korektnega mnenja do vseh. Vsak si naredi izbor tistega kar mu nekaj pomeni in tistega kza kar ga boli kurac.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Če se vam zdi že Tomažkov pogled na Američane odvraten... pa da raje ne bom podajal svojih pogledov na to, kaj bi morali narediti z Nemci po koncu 2. svetovne vojne :D:D:D  

 

In ja, meni gre amerika in američani tudi ekstremno na kurac. Od njihovih zagovedanih, sovraštva in agresije polnih konzervativcev do SJW levičarskih govnačev, ki so se razpasli v zadnjih letih. Do tega, kako sranje delajo po svetu, sploh zdaj z oranžno opico na čelu države. In me ne zanima, če je večina kao good guyev. Boli me kurac. Njih ne vidim. Vidim pa neokolonialistične težnje, grožnje z surovo močjo, dvoličnost, rasizem, globok konzervativizem in sjw spakedrala.

 

Tako da lahko definitivno razumem pogled "več kot jih bo šlo, boljše bo". 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Če se vam zdi že Tomažkov pogled na Američane odvraten... pa da raje ne bom podajal svojih pogledov na to, kaj bi morali narediti z Nemci po koncu 2. svetovne vojne :D:D:D  

 

In ja, meni gre amerika in američani tudi ekstremno na kurac. Od njihovih zagovedanih, sovraštva in agresije polnih konzervativcev do SJW levičarskih govnačev, ki so se razpasli v zadnjih letih. Do tega, kako sranje delajo po svetu, sploh zdaj z oranžno opico na čelu države. In me ne zanima, če je večina kao good guyev. Boli me kurac. Njih ne vidim. Vidim pa neokolonialistične težnje, grožnje z surovo močjo, dvoličnost, rasizem, globok konzervativizem in sjw spakedrala.

A veš, to je dost legit mnenje. In ni kot da se delno tudi ne strinjam, definitivno je marsikaj gnilega tam. Sam mal neokusno je pisat naj kar pocrkajo, no. Ni to zdej najhujša stvar ki jo je kdo tle izjavu ampak IMO se spodobi izpoztavit da to pač ni način.
 

 

tomazek reče pred 14 minutami:

Genau enako pravico imam do lastnerga mnenja, kot ti do svojega.

Res je, dokler ne širiš sovražtva.
 

 

tomazek reče pred 14 minutami:

In če tebi ni bla všeč najina tema z DaCapom zadnjič ne vem zakaj bi takrat tvoje mnenje moralo biti upotevano, drugo pa ne.

Možno da mi ni bilo všeč, ampak to je zato ker je vajina debata ufurala politiko kar tko malo za foro, tle pa se je zacelo s pogovori o playstation konferenci. Zdej, da je eskaliralo je jasno samo namen ni bil tak :D

 

AMF reče pred 2 minutama:

Ampak saj niso vsi protestniki črni...

Zato sem tudi quotal svoj post kjer piše da
 

Navedek

Rasistični komentarji niso edini komentarji ki so vredni obsodbe

 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Majek reče pred 4 urami:

Težko odjebat s politiko, če direktno vpliva na naše igre in igralni čas. :/

Čisto komot odjebeš s politiko. Enostavno ne pišeš o njej. Sam ja, vem, da se vam je zakon kregat in iskat dramo. Politika je perfektna ropotuljica.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Mogoče sem z leti postal preveč cinik, ampak enostavno kaj konkretnega prinaša to, da velike firme preko svojih PR služb tweetajo blacklivesmatter? Že tako me zbode, ko ne napišejo alllivesmatter, če že ... ampak pol te iste firme, ko jim gre slabo, brez vesti fuknejo na cesto z odpovedjo črnca, pa belca, pa mamo z otroci, skratka: moneymatter, ampak je dandanes bit res kul, da kot papiga tvitaš, kar ti nosi plus točke, četudi delaš drugače sicer.

 

Kaj konkretnega prinese en tvit, pa samo tisti, ki tvitajo vejo. Ravnotako bo rasizem tam ostal. 

 

Ne verjamem v dedka mraza, še manj pa verjamem PR balastu korporacij. Ker pač tam je dnar vladar, vedno bo tako. 

 

Po drugi strani mi je Amerika res en nelogičen fenomen:

 

en butast policaj naredi očitno kaznivo dejanje, za kar bo itak sedel do konca lajfa, če ga ne bodo prej ubili med tuširanjem, pa narod na noge, blackliesmatter in ovo ono.

Po drugi strani imajo že desetletja množične pokole na šolah z avtomatskimi puškami, ampak ne prepoved prodaje orožja, ne, a-a. Nope, you stay away from my constitutional right.

 

Kaki livesmatter. Lepo prosim.

 

/endrant

Rad bi samo izpostavu carski typo.

 

Ajde, tu pa tam politične debate prinesejo tudi kako carsko stvar.

Povezava do prispevka

Peesda ste natucali komentarjev, niti ne morem prebrat, so ze novi.

 

Kar se tice Sony, kot je rekel MJ zakaj ni podprl crnega (ne vem kaj je bil,crecmo demokrat) demokrata na volitvah. Tudi republikanci kupujejo superge. Isto je za Sony, tudi protestniki kupujejo konzole. Nenazadnje tudi sam MJ podpira proteste. Ocitno imajo dosti kupcev v njihovi skupini. Tako kot imajo dosti kupcev v SJW skupini. Ipd..

 

Jaz sem mnenja, da me boli kurac kaj se dogaja v USA, ker ce bi me to zanumalo, bi me moralo kaj se dogaja na kitajsksm, indiji, severni koreji.. to da je video ko se dusi zalosten, samo igra na vasa custva in custva niso racijonalna, so pa mocna. Take in se hujse stvari se dogajao povsot po svetu, edina razlika je, da jih ne vidite in vam ne spustijo solzico po obrazu. Ne vem pa zakaj se sekitate za to, za druge ne? Naj tam cez oceane mislijo nase in mi pac naj mislimo nase. Ostali se mi zdi vse neka custvena manipulacija in hinavscina.

 

Drugace pa se ve, da so nasilni protestniki navadni kriminalci in bi bilo treba samo poslat vojsko na njih, da se zavedajo, kdo jim je gazda in drzi red v hisi, da jih meksikanci al random arabec ne porejpa.

Povezava do prispevka

Plus ena na tomazkov, galkov in tudi bigbossev post

 

Je pa lepo moralizirat pa obsojat lepo iz varnega naslonjaca udobnega doma/pisarne in biti pameten, pa nisem nikol vidu nobenga da bi sel ciganom pomagat, cim pa kej kdo pisne cez njih pa takoj jokanje po forumo...rasist rasist ogabnez 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

1. Kok casa so pa rabli in kolk je ustrezen odzivni cas? Verjetno majo izdelane ksne procese za to, zaslisat vse udelezene, prevert kej vec kot samo posnetke mimoidocih?

2. Umor prve/druge stopnje je premeditated/intentional, kar verjetno ni bilo v tem primeru in bi blo pomojem tut nemogoce dokazat?

3. Pol bojo mogl se unga k je prvo avtopsijo ponaredu obtozit.

 

 

Ne vem podrobnosti, ampak že to, da ni bil takoj suspendiran je problem. Potem je še to, da je ta policaj imel že zgodovino 18 podobnih situacij, a so jih pometli pod preprogo.

Kaj kako šteje ne vem, ampak bilo je vsesplošno mnenje, da je prvotna obtožnica bila daleč premila.

Čist mogoče ja, sploh če je kaj bistvenega zamolčal oz. ne vpošteval v poročilu.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...