Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Pravkar:

@tomazek: eh, Big Mac me še najmanj mika. Očitno jih je nekaj konkretno z********, ker enostavno ni več nobenega od prejšnjih Premium/Master burgerjev. Razen pač ta Guacamole, ki ga ne poznam.

Ja, ok. Jaz sem ponavadi vzel vedno BIg Mac kot klasiko in potem dodatno en premium, ampak mi Guacamolee tudi ne diši, zato edino ta Grand Big Mac.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Lahko prosim zaključimo s tem? :) Ali pa bom komplet debato prestavil nekam na Gnoj (kar se mi dejansko sploh ne da početi in niti ne vidim nekega smisla, ker forum je vseeno še vedno forum, pač celokupno gledano).

 

Alpa če določeni nehate vsakih 5 postov težit s tem da naj se debata neha. Naj se razpuca med uporabniki kar se ma za razpucat, če ti ne paše brat pojdi smetit druge topice za 24 ur. Če se nekaj vleče 5 strani je očitno vredno debatiranja. 

 

Je pa ta zadeva v ameriki privlekla tok stvari za sabo da niti ne vem več kaj gledam/berem po netu. 

Povezava do prispevka

Žalosten sem in samo gledam forum...

 

Gori kot Amerika...

 

Ne vem zakaj dobivam asociacije na Gospodarja muh :) mogoče malo zarad pirčka :)

 

Ne vem koga in zakaj je Jay opozoril, ampak temu je treba konec narest.

 

Men je vseen koga vi mislite, da je treba pretepst, zažgat, črnce, nemce, Američane, lezbijke. To ne spada na forum niti na gnoj ne kakorkoli.

 

Sony prestavi konferenco in forum in ostali internet gori, isti smo kot looterji :)

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
BigBoss reče pred 45 minutami:

Ajde kje sem grozil navedi. Napisal sem, da bo pestro. Napisal sem, da ga bo mogla branit pred samim sabo. Lahko tudi razlozim, ker ocitno ne znate argumentirat.

Pol se pa opravicujem, meni je tisto zgledalo kot groznja.

Povezava do prispevka

Ja, ker je bilo tako napisano, za prcat malo. Ampak v praksi ni bila groznja, ni bilo besede, ki bi grozila in ni bilo niti tako misljeno. Ker toliko nizko se ne mislim spuscat za take neumnosti. Ampak nekdo, ki ne razume vsebine in custveno reagira, pac lahko razume po svoje. Isto kot je razumel po svoje uni moj post.

 

Bi pa se neki dodal za na konec. Ce bi mi tip v opozorilo napisal, da beseda porejpat ni sprejemliva, ker je lahko dvouma, bi se tle malo pokurcil, ne bi se niti izogvarjal, da jo tudi drugi uporabljalo, ker mi je low level, pac malo bi se pokurcil in bi reku okok, bom pazil v prihodje, kako jo uporabljam. Sam, da mi navede rasizem..... pol pac enostavno me triggne, da ni razumljeno in morem tle neki se zagovarjat.

uredilo bitje BigBoss
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

 

Popolnoma vse Meksikance in čisto vse random Arabce do zadnjega random Arabca si dal v isti koš: posiljevalci.

 

 

 

jaja ok sej vem ze zadnjic si mi dal lekcijo zrazliko med hispanci in mehičani.. pac jebiga ne stekam dobro jaz teh demografsko zgodovinski aspektov narodov

Povezava do prispevka
BigBoss reče pred 14 minutami:

 

jaja ok sej vem ze zadnjic si mi dal lekcijo zrazliko med hispanci in mehičani.. pac jebiga ne stekam dobro jaz teh demografsko zgodovinski aspektov narodov

bodi pol rajš tiho, ker se ti od nerazgledanosti lahko še kej zgodi, recimo po pomoti si tolk rasističen, da se te bena

Povezava do prispevka
BigBoss reče pred 6 minutami:

Glede provokacij in zaljivk, najprej pometi pred svojim pragom pol se oglasaj. Zaradi kredibilnosti, sej ne zaradi drugega.

Nikoli ne provociram folka za brezveze. Nikoli ne žalim folka za brezveze. Tvoja ksenofobija govori zase. :\

 

To kar eni tle not pišete je katastrofa. Res dober filter za videt kdo vse so hodeče smeti. Gabite se mi.

 

Sicer še vedno upam, da je vse skupaj samo neko edgelordovsko trollanje (in prcanje, kot mu ti praviš).

 

Aja, še to, da ne bo kaj narobe.

 

=))))))))))))))))))))))

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 4 minutami:

Brezjajčnega šerifa pride reševati ženska:rofl::rofl: Ko že misliš da si videl najvišji nivo brezhrbtenične poženščene mehkužnosti, pa spoznaš, da je še cel nivo nad tem:avadodo: V bistvu me ne čudi, da je tip feget justice warrior. Brez hrbtenice, kurca in jajc mu drugega niti ne ostane.

 

in to je nivo komuniciranjea, ki se tebi zdi sprejemljiv za tuki :avadodo:

 

ne rabi me nič reševati

žalostno je to, da eni v svojem rasizmu/sovraštvu/hardcore evropocentrizmu/drugih oblikah ksenofobije le tega ne prepoznajo

also, noben nima blage o moji osebni in ideološki politični opredelitvi, ki še zdaleč ni SJW

samo čeprav konkretno nasprotujem ilegalnim migracijam, tega ne izražam na način, da dejmo kr streljat na meji [vstavi derogatorni izraz za družbeno skupino] 

 

al pa BigBoss lagano uleti z AEjem, ko faše omejitev objavljanja za 5 ur

pomoje bi ti Febo za tole lagano oba permabannal 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Nikoli ne provociram folka za brezveze. Nikoli ne žalim folka za brezveze. Tvoja ksenofobija govori zase. :\

 

To kar eni tle not pišete je katastrofa. Res dober filter za videt kdo vse so hodeče smeti. Gabite se mi.

 

Sicer še vedno upam, da je vse skupaj samo neko edgelordovsko trollanje (in prcanje, kot mu ti praviš).

 

Aja, še to, da ne bo kaj narobe.

 

=))))))))))))))))))))))

 

 

Ne vem meni se zdi bolj provokacija, da ti mene oznacujes za ksenofoba, brez podlage in da sem spacek brez podlage in da ti v marsikateri temi grem na kurac in me prcas brez podlage.

 

Ampak ok. To je tvoje mnenje. Me ne moti, ker zame pac nisi kredibilen.

 

Sicer pa se opravicujem vsem uporabnikom, ki jim je ta tema odvec ampak tudi tebi polagam isto vprasanje, ker vem, da ga komaj cakas ampak ker vem tudi koliko si pameten in koliko, mislis, da si pameten. Me ne skrbi. 

 

Argumentiraj v cem sem jaz ksenofobicen?

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 8 minutami:

nism še naroču na dom kitajske

bom en večer

sam še filem moram najdt da je komplet

Hmmm… mora biti prav kitajski filem? Ali je lahko karkoli? Jaz bom danes sicer gledal Romeo must die, ampak pojedel bom že pred štartom filma.

Btw, ogabna slika tiste "tlačenke/hladetine/žolce" (ali karkoli je že) s hrenoFkami. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...