Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 8 minutami:

Ej daj povej... imajo dobro? Par krat se že spravljal, pa potem vedno kam drugam zavil. Ene 2x Ribič, ki je preblizu. Full mi gre na jetra, ko mi folk teži naj ne grem, kake nesnage (nehigienični) so kitajci v teh restavracijah ipd.

Ptujska kitajska in mehiška sta obe budget-do-midrange, čeprav kitajska je vseeno malo boljša, ker v mehiški (poncho) imaš res filing, da ti fukne tortilijo iz Lidla v mikrovelo in postreže :D (mogoče je zdaj že kaj drugače, nazadnje jedel v gimnaziji). V kitajski pa mi je dober en piščanec v sladko-kisli omaki (oziroma, povedano realno: MEGA sladki omaki) :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Tnx obema (Slinch in Čamir), grem ob prvi priliki. Gledal meni po spletu in me kar nekaj zadev mika. Za pojest ziher bo :D

A burgerje si kaj jedel na Ptuju tomazek, hamburger hill legendica na železniški (rip), ultra mega trash burgerji, prav uno redneck scena, pač lokal je zgledal kot da se vsi zaposleni not incestoidno žgejo že 3 generacije

 

Sam po žuru zunaj ni bilo alternative, ker je bilo vse ostalo zaprto :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

Mene isto zanima kere so dobre Kitajske v LJ oz LJ okolica, zdej ko sem videl DaCapovo fotko :D

 

Včasih se je ful hypalo nako kitajsko iz Kamnika / Komende, kao dosti nekih nagrad pa sem pa tja... Sem bil tam 2x, nazadnje pet let nazaj, pa ful nisem dobil nekega chinese monk iron fista v rit od vsega dobrega. Tko da še čakam na ultimo chinese taste :D

 

men v LJ z naskokom Veliki Hong Kong, Gameljska, Črnuče

 

 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 minuto:

A burgerje si kaj jedel na Ptuju tomazek, hamburger hill legendica na železniški (rip), ultra mega trash burgerji, prav uno redneck scena, pač lokal je zgledal kot da se vsi zaposleni not incestoidno žgejo že 3 generacije

 

Sam po žuru zunaj ni bilo alternative, ker je bilo vse ostalo zaprto :D 

Itak haha... ne vem, če je kje na Ptuju bil plac kjer nisem. Največ pa hamburger hill in hip hop. Ja čist klasični trash burgerji, ki so včasih sedli kot zlato :D V hamburger hill-u je bil dober tudi topli sendvič, ko si v celo tisto kar dolgo bageto dobil zraven vsega kot v burger, pečeno hamburško slanino. Zdaj pa nič od tega nisem bil menda par let. Lepi stari cajti :D

Povezava do prispevka

Pri vseh kitajskih, kar sem jih do sedaj preizkusil (govorim o dostavi) so jedi po okusu praktično docela enake. Razlika je samo v ceni in času dostave. No, v določenih primerih tudi v količini porcije, ampak to je skorajda zanemarljivo, ker so dejansko vsi nekje tam-tam. Plus to, da se je treba zavedati, da je to pač neke vrste fast food. Ni to kulinarično gurmanski originalno kitajski meni. V bistvu slednjega niti ne poznam, ker nikoli nisem originala jedel (čeprav si želim). Finta je pač v tem, da mi je okusno in je vendarle nek približek tistemu, kar si jaz predstavljam pod kitajsko hrano. Pa še poceni je. In kot sem že omenil: želodec mi kasneje ne dela prav nobenih težav. Normalno se mi pa tudi zdi, da ne bom šel vsake toliko za 5 € sam delat pečenih rezancev z zelenjavo (kljub temu, da je načeloma moja top jed in se je večkrat tudi sam lotim v domači kuhinji, ker je dejansko res zelo preprosta priprava). 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Itak haha... ne vem, če je kje na Ptuju bil plac kjer nisem. Največ pa hamburger hill in hip hop. Ja čist klasični trash burgerji, ki so včasih sedli kot zlato :D V hamburger hill-u je bil dober tudi topli sendvič, ko si v celo tisto kar dolgo bageto dobil zraven vsega kot v burger, pečeno hamburško slanino. Zdaj pa nič od tega nisem bil menda par let. Lepi stari cajti :D

Meni so bili najboljši burgerji pri Arčiju, če poznaš. Tisto mi je bilo pol procenta nad uber trashom. 

Haha topli sendvič legendica. Ali pa ameriški hot dog aka polmeterska hrenovka :D. Pizda Ptuj je včasih resno deliveral v disgusting fast foodu, zdaj pa vse samo hipstersko in uglajeno :D

Povezava do prispevka

Kaj je bila pa ena restavracija na primorskem oz. tam nekje, kjer so imeli res neke ogroooooomne porcije? Mislim... "dunajski" pol metra v premeru itd. To se spomnim, da sem še fotke dobival od kolegic/kolegov, ampak v živo pa tam nikoli nisem bil. Bojda je bilo kar znano / popularno.

Ahja, v MB je bil tudi Hamburger Hill, spomnim se vsaj (skoraj metrskega) hot-doga in nekih res huge burgerjev (z izdatno porcijo pomfrita). 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Kaj je bila pa ena restavracija na primorskem oz. tam nekje, kjer so imeli res neke ogroooooomne porcije? Mislim... "dunajski" pol metra v premeru itd. To se spomnim, da sem še fotke dobival od kolegic/kolegov, ampak v živo pa tam nikoli nisem bil. Bojda je bilo kar znano / popularno.

Ahja, v MB je bil tudi Hamburger Hill, spomnim se vsaj (skoraj metrskega) hot-doga in nekih res huge burgerjev (z izdatno porcijo pomfrita).

 

Trattoria Da Gianni, Gorizia

 

spacer.png

uredilo bitje Hell666
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 7 minutami:

Meni so bili najboljši burgerji pri Arčiju, če poznaš. Tisto mi je bilo pol procenta nad uber trashom. 

Haha topli sendvič legendica. Ali pa ameriški hot dog aka polmeterska hrenovka :D. Pizda Ptuj je včasih resno deliveral v disgusting fast foodu, zdaj pa vse samo hipstersko in uglajeno :D

Arči je prek centra? Vidiš tja pa nisem nekaj hodil. Nisem hodil na center ampak v gimnazijo kontra smeri Ptuja iz mojega kraja. Tam je bil zakon Čarli burger :). Je pa večina vseh ostalih kolegov hodla na center in smo ga srali kjer se je pač kaj dogajalo. Joj ja, tisti extra dolgi ameriški hot dog v hillu :D Ko smo kje lutali smo radi šli žret ta junk food. V našem kraju takrat tega praktično ni blo takrat, ker tudi srednje šole še ni blo in ni blo takega povpraševanja.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 28 minutami:

 

Ma dej kaj si nor, kaj res misliš, da se bom šel zdej tle neke sociološke debate o tem kaj je ksenofobija, kaj so organi pregona, kako je to povezano, itd.

Dej fakof res.

Pač un stavek, ki sem ti ga očital bi nekdo, ki je proti rasizmu in ksenofobiji napisal drugače. To je JEBENO DEJSTVO. Isto se sprenevedaš, kot prej, ko so ti bile pripisane grožnje med vrsticami. Pač, dobro veš, da si napisal neki provokativnega in si pričakoval odziv, ki si ga tudi dobil. Ne stoj mi glumit. Vprašanje je samo ali si mislu povsem resno, ali si "pobarval", da bi dobil večji odziv.

 

Drugače pa kot sem ti zgoraj napisal, to da mi greš na kurac in te prcam je krneki, ker niti približno te ne dojemam tako in MI NE GREŠ NA KURAC. Enkrat mi je poču film, ker si mogu bit pameten s TLOU2 spoilerji, samo to je tudi to. Mi je bilo takoj žal.

To imaš neke res napačne predstave. Mogoče sem samo zatežen na splošno in dojemaš, kot da sem nastrojen proti tebi, samo res ni tako.

 

Anyway, to da rad provociraš pa je precej jasno. Si tudi sam priznal, da to počneš (prcanje Sony fanov in vstop v MS tabor "samo zato, da so console war bolj zanimive"), pa tudi drugeče vedno rad uporabljaš neke izzivalne forice (un "grožnje" Jayu zgoraj recimo).

 

Glej, ne vem koliko od teh stvari "si res ti" in koliko je karikiranja, zato da oplemenitiš debato, samo jaz sem vedno imel filing, da to počneš z nameni trollanja. Če ni tako, pol okej, povsem narobe vse to dojemam.

 

 

Ja, jaz dobro vem, da sem napisal neki provokatornega in se ne izgovarjam s tem, da je nekdo prej zacel, glej, me je banal in napisal kot razlog občni kretenizem in rasizem, samo ker enostavno ni razumel mojega posta in mu ni bil po godu, TO JE DEJSTVO. Jaz vem, da sem zavestno provociral in se spustil ne njegov nivo, bodi brez skrbi. Kar pa nisem siguren, da se ti zavedas, ko uporabljas tvoje priljubljene metode fight fire with fire proti Meficu za njegove glupe provokacije in se vedno in ponovno pustis sprovocirat in povlect na njegov nivo. Zakaj jaz Mefiju ne nabijam nazaj ko mi posredno govori, da sem klosar al karkoli drugega mu pade na pamet? Kaj mislis, da me ne moti? Valda me. Samo ko tip pise une njegove standard fore, jaz ga enostavno ne jemljem resno.

 

Kar se tice TLOU2 smo resli, zame tisto sploh ni problem, ti si se opravicil za zaljivke, jaz sem se, to je to. Enostavno ta tvoja mikro prcanja in reagiranja na vsako stvar, ki jo dojames po svoje kot krivicno in jo moras branit kot da je sveto. Ne vem, nima smisla zdaj o tem. Te bom opozoril sporti, ko opazim.

 

Kar se tice prcanja v konsole wars.. mogoce se kdaj malo zajebavam v duhu konzole wars, da ne bo stipe mislil, da smo se pomehkuzili v primerjavi s preteklostjo. Ampak, to ostane vedno v sklopu konzole wars in se to se trudim, da ne bi prevec neki na hard, ker vem koliko ste obcutljivi dan danes in kako so pomembne SJW. Ce pa mi gre nek tip na k, ma niti ne on, pac to da se ga navaja kot neko avtoriteto, pol pac to povem in ce se kdo zaradi tega pocuti vzaljen, kaj naj? S tako mentaliteto, da ne smem izrazit nestrinjanja, lahko samo neham postat. Maksimalno kar sem prcal je to, da sem prosil, da mi ne postajo vec unega tipa, ker drugace bom zacel tudi jaz o politiki. To je maksimalno kar jaz prcnem. Ne vem, s5 neke debate za nazaj, ki ne vem tocno o cem je govora.

 

Drugace pa trollanje ni v mojem karaterju. Vedno so mi sli na kurac ljudje, podobno kot tebi, ki prevec trollajo nimajo spostovanja ipd.. Sam jebiga, vsak ima svoje dneve, tudi jaz se kaksen krat pohecam in se ne zavedam, da je za koga lahko zaljivo, enako kot tisti, ki to pocnejo cel cas, vede al nevede al ker mislis, da samo vracas udarec al nek izgovor od kurca pac. Nisem perfeten, samo, da se bom sekiral zdaj za vsako malenkost, kot se ti in kot sem se vcasih, kam bomo prisli. ce mi nekdo rece, da je uzaljen se bom opravicil, ma da me zacne prcat in obracat moje izajve.

 

Dalec od tega, da sem jaz nek troll, to mas ti neko napacno predstavo, ker si prevec obcutljiv in nadrkan al ne vem kaj. Mogoce kdaj recem kaj glupega, ker pac res to mislim, pa ti mislis, da trollam jaz ne vem in se niti ne mislim s tem obremenjevat, to je tvoj problem, jaz imam svoje. In zato ti niti ne zamerim tvoja prcanja in jih ne jemljem osebno in resno. Tako pac je, pes, ki ima tren v taci je pac nadrkan in se zavedam, da ce ga ne bi imel bi bil cist ql. Sam, ko me pa odkrito zalis al pa obracas moje besede, da mi prepisujes neke, zame, zaljive pridevnike. Pol pa me sprovocira ja in zacnem odkrito prcat. Cel cas se mi pa tut ne da pozirat dreka tu gor.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Evo, kot obljubljeno, današnja kitajska za 12 € (rezanci z zelenjavo in jajcem in svinjski chopsui) : 
DSC_6602.thumb.JPG.8d37d7a8a7a9d0cecd2eed908f527dee.JPG

Malo hecna perspektiva, vem. Posodice so drugače normalno visoke (pač takšne kot so pri večini teh dostav). Za enega povprečnega moškega čisto legit večerja. 

 

bdw narocil sem pri kitajcu tle prvic v lajfu, upam, da ne dobim corona virus.. za 22 eur pa bom slikal in da priemrjamo malo =))))

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 24 minutami:

 

men v LJ z naskokom Veliki Hong Kong, Gameljska, Črnuče

 

 

 

Top, tnx za tale info. Me prav zanima če bom končno jedel proper chineserja, v 25 letih ne vem če bi lahko rekel, da sem jedel "odlično" kitajsko :)

 

Pa isto velja za mehiško, če ne štejem Joe Penasa v centru, heh

Povezava do prispevka
BBAE reče pred 7 minutami:

 

Kar se tice prcanja v konsole wars.. mogoce se kdaj malo zajebavam v duhu konzole wars, da ne bo stipe mislil, da smo se pomehkuzili v primerjavi s preteklostjo. Ampak, to ostane vedno v sklopu konzole wars in se to se trudim, da ne bi prevec neki na hard, ker vem koliko ste obcutljivi dan danes in kako so pomembne SJW. 

 

 

 

da mi ne boš še ti nehal zaradi teh, ki nas je malo - rabimo te za vojno, ki prihaja. :D

 

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 44 minutami:

 

men v LJ z naskokom Veliki Hong Kong, Gameljska, Črnuče

 

 

Bil enkrat ko smo se vracali iz smucanja tole zimo

Nikol vec, ni blo tok dobr kok so bli reviewi na tripadvisorju, bi dal eno slabo trojkico

Mi je v BTCju poleg mehiske dost boljsa ampak razlicni okusi pa to..

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

 

Top, tnx za tale info. Me prav zanima če bom končno jedel proper chineserja, v 25 letih ne vem če bi lahko rekel, da sem jedel "odlično" kitajsko :)

 

Pa isto velja za mehiško, če ne štejem Joe Penasa v centru, heh

 

 jaz tudi ne - meni vse kar probam kitajske, mi ima isti okus, sem se hitro naveličal...dosti let nazaj smo delali z našim Changom tukaj v Kopru, ko je prenavljal lokal - nas je potem povabil, da ki nam bo naredil pravo kitajsko hrano, to kar oni jedo - ker je reku da to vse kar je na menuju, to je prilagojeno za nekitajce, ker drugače nebi noben jedu, da to ni vidlo kitajske...samo potem nismo nikoli šli, tako da ne vem kako zgleda prava stvar

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Mene isto zanima kere so dobre Kitajske v LJ oz LJ okolica, zdej ko sem videl DaCapovo fotko :D

 

Včasih se je ful hypalo nako kitajsko iz Kamnika / Komende, kao dosti nekih nagrad pa sem pa tja... Sem bil tam 2x, nazadnje pet let nazaj, pa ful nisem dobil nekega chinese monk iron fista v rit od vsega dobrega. Tko da še čakam na ultimo chinese taste :D

 

Meni je Kitajski vrt v Dravljah next level. Ena teh poslednjih old school kitajskih restavracij, še iz časov, ko se je to štelo za bolj fine dining, v primerjavi s poplavo navali narode na študentski bon kitajskih, ki so množično vzniknile v zadnjem desetletju. Pa sem drugače tudi čisto fen slednjih, samo prej omenjena restavracija mi je pa hands down najboljša z velikim naskokom, ne samo v Sloveniji, ampak kjerkoli po svetu sem jedel kitajca, vključno s čimerkoli v samem motherlandu.

Povezava do prispevka
samo_hren reče pred 2 minutama:

 

Meni je Kitajski vrt v Dravljah next level. Ena teh poslednjih old school kitajskih restavracij, še iz časov, ko se je to štelo za bolj fine dining, v primerjavi s poplavo navali narode na študentski bon kitajskih, ki so množično vzniknile v zadnjem desetletju. Pa sem drugače tudi čisto fen slednjih, samo prej omenjena restavracija mi je pa hands down najboljša z velikim naskokom, ne samo v Sloveniji, ampak kjerkoli po svetu sem jedel kitajca, vključno s čimerkoli v samem motherlandu.

 

TBH edini pravilen odgovor, vsaj za Ljubljano. Njihovi dumplingi so next level..

Povezava do prispevka
BBAE reče pred 36 minutami:

 

bdw narocil sem pri kitajcu tle prvic v lajfu, upam, da ne dobim corona virus.. za 22 eur pa bom slikal in da priemrjamo malo =))))

ponavadi enega, ma ko rabi tri..

1. je star bigboss82

2. je nov na prenovljenem forumu BigBoss

3. je ta, ker mi je pri BigBossu bilo onemogoceno komentiranje in sem ga ustvaril, da vprasam zakaj, pol sem vidu, da mi dela uni star s starim slovesom

 

ni blo nacrtno v glavnem =))) sej zdaj cez pol urce potece ban banje :D slikice od kitajske sledijo, ko se mi unbana uni acc

Povezava do prispevka
samo_hren reče pred 38 minutami:

 

Meni je Kitajski vrt v Dravljah next level. Ena teh poslednjih old school kitajskih restavracij, še iz časov, ko se je to štelo za bolj fine dining, v primerjavi s poplavo navali narode na študentski bon kitajskih, ki so množično vzniknile v zadnjem desetletju. Pa sem drugače tudi čisto fen slednjih, samo prej omenjena restavracija mi je pa hands down najboljša z velikim naskokom, ne samo v Sloveniji, ampak kjerkoli po svetu sem jedel kitajca, vključno s čimerkoli v samem motherlandu.

 

u pizda, to pa pomoje že bliz 10 let nisem bil (pa zdej živim res v walking distance)

a so še dobri?

 

vem, da je vmes blo parkrat zaprto

ziher zarad nekega požara

to me pa ne držat za besedo, sam a ni blo tud zarad nekega umora?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...