Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

P******* se norca delate. V življenju nisem tega pisal. Saj je očitno, da je zajebancija, ampak vseeno... :) Itak sem že "paranoičen" zaradi raznih hekov v Epic account, ne bom zdaj še to na forumu mel...

Da takoj razjasnimo dejstva: jaz nikoli ne bi napisal "nažigala Rise of the Dragons", ker igra ni nažigancija, ampak je neke vrste interaktivna avanturica in ni DragonS ampak Dragon. Dalje, tudi ne bi uporabil besede "važi", ampak bi napisal napisal "velja" ali "drži". In nenazadnje: čisto nič nimam proti Sadhuju. Ne vem od kod te ideje.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Čez koleno vaju treba dat oba. Kak naj 99% nas ostalih ve, da je hec? Meni zgleda legit. Pa slika, ki jo je objavil tudi. Se grete Game of Thrones spletk v zakulisju?

V kot na koruzo klečat, da ne tagam Sadhuja!

To se drgač strinjam, take stvari so smešne samo če je kristalno jasno da gre za joke. Tle pa ne vem če je joke al ne :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

jaz sem mislil da so DeCapo in Shadu štajerska naveza

po moje je legit, zaka jne bi bilo legit.. edino res mi je cudno da je DaCapo zašpecal Shaduja, le zakaj?

 

 

Ziher je ja, naj dokaže, da ni res. Da je Ćamir šel celo sliko fotošopat? Že celo ono z opozorili od Sadhuja pa še to.

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Lahko grem kmalu mirno spat? Ker dokler tu ne bo "razčiščeno" in navedeno, da gre za zajebancijo (za kar sem prepričan), ne bom mogel mirno spati. Pa ravno danes ste si morali to izmislit. Ko imam jutri ohoho dela in zgodnjo uro vstajanja in vse to... 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 6 minutami:

Meni je žal bilo rečeno, da bo naslednji post o tej tematiki pomenil ban, tako da se poslavljam. Lepo si me zajebal Dacapo ...

 

wtf

 

a se je folku totalno scufal s temi znackami

 

vsi neki opletajo z bani pa opozorili, kot da smo na divjem zahodu

Povezava do prispevka

@Amnesia: saj je samo zajebancija. Ampak priznam, da nekoliko butasta.
Komot lahko admin pogleda moja sporočila in bo vidno, da nisem nikoli in nikdar tistega pisal. 

Pa od kod Čenirju informacija, da bo dobil kak ban? Čekiram že pol ure po moderatorski nadzorni, pa nič ne najdem. 
Jaz, da sem ga zajebal? To mi ni smešno, ker samo slabo luč meče name. Če tudi je slaba šala.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

mocno upam, da admin nima dostopa do ZSjev, ker to potegne za sabo marsikaj

 

to bi bil pravni shitstorm epskih razseznosti, bi prav z veseljem doniral nasemu dezurnemu odvetniku, da nam izbori kaksno lepo odskodninico

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...