Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Paljo se ruga reče pred 3 minutami:

Zdruzitev Igrovja in Konjzolca was a mistake.

 

 

 

Po tem, ko se 10 strani prerekajo stari konzolaški prdci zarad random zadev je karnaenkrat kriva združitev z igrovjem. 

Eni mate res nenavaden tok razmišljanja. Vse kar je prinesla združitev z igrovjem je to, da se mal več govori o strategijah kot prej. 

Povezava do prispevka

Itak itak, ampak naj se napiše "multi", a weš. Ker jaz recimo "Northgard" teme ne bi nikdar odprl u lajfu, pač mi je čisto tuj naslov, pa tudi če bi, bi po Angelovem "opisu" (lol) sklepal, da gre 100% za PC-only robo... Pol pa zaradi drugih commentov dejansko pogooglam zadevo in je špil tko že pol leta na PS4 :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Ko smo že pri konzolaši in PC-jaši tematiki - naj lepo prosim nekdo od moderatorjev, ki ima dovolj pravic, dopiše platforme pri naslovih od špilov, kjer tega ni. Npr. za Northgard, Civilization VI, C&C Remaster itd.

 

Nekulturni PC-jaši ne znajo odpirati topicov :/

 

sem popravil, ampak ker si serif (je peder), lahko to storis sam

 

naslov teme kliknes in drzis slabi dve sekundi

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 18 urami:

 

sva šla pol danes

itak klasično naroču govedino v česnovi omaki

ful svetla omaka, kosi česna, milijon bambusa in korenja ter malo slabše pečena(?) govedina 

WTF IS THIS SHIT

 

sej ni blo slabo, sam to ni prava govedina v česnovi omaki

2/10

hrane ne slikam

 

Veliki Hong Kong jih vsaj pri tem povozi na celi črti

 

Jaz sem bil tudi včeraj in dobu slike namest tebe :D Kitajski modelček zaslužu stotaka po nekem random proročilu na spletnem forumu.

 

Isto jedel govedino s česom kot ti. Ne gre se zato da je slabše pečena ampak ni ocvrta tako da odpade ful junk faktorja pa tistega cruncha. Ne vem zdej kateri način priprave je pravi, kakor vem kitajci kar precej cvrejo preden dajo v omako. Ampak dlje kot sem jo jedel, dlje sem mel občutek da jem v Hood Burgerju med kitajskimi, medtem ko so vse ostale kitajske Mek. Zelenjava je bla bolj sveža in hrustljava, ena jed je imela prav okus po pristni zelenjavi, manj ocvrtih zadev, manj močne omake (ampak ne na slab način), skratka vse bolj naravno in bolj kakovosten filing in več svežine, medtem ko so ostale kitajske samo  ful zelo zelo podobnih okusov in your face takoj zdej. Ne dvomim, da majo precej širšo paleto okusov kot ostale kitajske. 

 

Je pa res, da med kitajskimi jaz očitno preferiram meke, ker mi je tejst klasičnih slovenskih kitajskih vseeno boljši. 

 

Fotke so mal skompresirane zarad fbja. 

 

Ta jed je zmagala - dumplingi s svinjino, res carsko samo mogl bi eno omakco zraven dat 

 

103140693_254995052414854_3573667546257162240_n.jpg.18d227698b6c15193e1e3f593910825d.jpg

 

 

Neki drugi dumplingi za pičke (za mefistote) - pomoje da por in ingver

 

101823289_253979609376299_1086966947427385344_n.jpg.e07f5f889ff809a12d4afea63b0a3428.jpg

 

 

Levo je ta famozna govedina, js je najprej sploh nisem prepoznal, je mogla rečt "gavedna gospod" 

Desno neka jed s piščancem in nekim stirporojem not - ful zelenjavnja jed 

Zadej - raca z limono, ki je ubistvu raca z limono in medom (?) - ful sladko in samo mal priokusa citrusa. Nimam rad sladkih jedi ampak tbh res proper okusi in dobra jed če si za te fore

 

 

101837096_3862091293863161_5828119755650760704_n.jpg.ad3d7a008985f472066af09953e9febb.jpg

 

 

Podoben filing sem imel samo še v eni kitajski v Črnučah. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

  

Mefisto reče pred 2 minutama:

Offtopic, moje osebne mnenje je, da je šerif Jay feget in ga spoštujem ravno toliko kot pasji drek, ki ga po nesreči pohodiš na cesti. Enako mnenje delim o šerifu Kemiku, ki se čuti dolžnega varovati svojega fanta z opozorili moškim, ki so mentalno, fizično in intelektualno nad njim.

 

Lahko nadaljujete z rednim gostilniškim pogovorom.

 

Evo ga, že jokca. :rofl:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

 

Offtopic, moje osebne mnenje je, da je šerif Jay feget in ga spoštujem ravno toliko kot pasji drek, ki ga po nesreči pohodiš na cesti. Enako mnenje delim o šerifu Kemiku, ki se čuti dolžnega varovati svojega fanta z opozorili moškim, ki so mentalno, fizično in intelektualno nad njim.

 

Lahko nadaljujete z rednim gostilniškim pogovorom.

Najlaze je non stop drkat kurac z infantilnimi debilizmi in pol bit uzaljen, ko obcasno dobis po prstih. Zelo... mosko izpades. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...