Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ĆAMIR reče pred 15 urami:

Model, nobenga ne briga, da si mi poslal ta screenshot. Ne bo sankcij zate, kr brez skrbi. Tipo mi pošlje screenshot ukrepov raznih šerifov, pol pa tuki piše kot da ima FBI za petami :D 

Predlagam ekspropriacijo foruma in šerifovskih vlog, oboje bo postalo stvar proletarskega skupnostnega nadzora. Ne pa neko skrivanje buržujev v Kuhinji in ta gnila diktatura.

 

 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 41 minutami:

 

Offtopic, moje osebne mnenje je, da je šerif Jay feget in ga spoštujem ravno toliko kot pasji drek, ki ga po nesreči pohodiš na cesti. Enako mnenje delim o šerifu Kemiku, ki se čuti dolžnega varovati svojega fanta z opozorili moškim, ki so mentalno, fizično in intelektualno nad njim.

 

Lahko nadaljujete z rednim gostilniškim pogovorom.

modelcek totalno butthurt zarad šerifov, upam da nebo šev lootat bližnjih trgovin od jeze

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 25 minutami:

Stalin ti pobije celo družino. Kot edini preživel spizdiš v ZDA, kjer opozarjaš na problematiko totalitarističnih sistemov, folk na mn3njalniku - ne bi butthurt:avadodo::avadodo:

 

Fascinantno mi je, da vsi tako jokate za bogimi črnci, američani, židi, transgenderji in ne vem kom še vse. Kako so vsi bogi, revčki, res butthurtanje na polno, ko se krivica dogaja na domačem ozemlju našim ljudem, pa vsi ne bit butthurt:worship:

 

Sicer pa mene osebno ne prizadane čisto nič kaj počnejo šerifi na forumu. Na njih gledam kot na ljudi nižje vrste in nižje kvalitete. Nekdo ki je socialno in družbeno pod mano mi pač ne more priti do živega. Dokler jim lahko rečem da so fegeti brez jajc, I'm happy.

 

 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

Po mojem je bolj razlog to, ker bi mi bilo preveč bad zate, ker bi se vedno, ko bi pogledal tvojo plešo, spomnil na tisti čas, ko si se nekaj trudil v Street fighter sceni, potem sem te pa nalomil kot lokalnega šiptarja in moral gledati tvojo razočarano objokano faco še cel večer.

 

Evo, o temu govorim :D na internetih loh lažeš kok si zajeban in zafukan, v RL težko. Edini SF, ki sva ga igrala, je bil SF4, ki ga nikol nisem resno igral, v bistvu še ps3 nisem imel takrat, pri enmu modelu doma tam nekje ob Ljubljanici, pa ne vem, če se še kdo tega spominja tako, kot se ti :D

 

 

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 18 minutami:

mefi je premagal smrka v SF :S

 

 

sem prepričan, da tudi sam verjame to :D

 

Galko reče pred 5 minutami:

Očitno bo treba SF5 pripeljat na naslednji meet

 

pa dva sticka in en proper lagless TV

 

fuck me, kaki screami bi to padali :D:D:D

 

Komot, tud SF5 nič ne igram :D:D

Povezava do prispevka

  

Morski reče pred 7 minutami:

Mefisto: na kolko rund si premagal Smrka? Je bil samo poljub sreče?

 

Nočem se preveč mešati v tale epic throwdown, ampak glede na to, da je Mefisto Lizzard z mano prešpilal ene 100 ur SF4, jaz sem bil pa takrat med top 3 igralci pri nas, bi rekel, da ni imelo preveč veze s srečo :D:D:D 

 

SF5 bi bilo ravno zato tako noro špilat na meetu, ker NOBEDEN od nas nima pojma, ne Lizzard (SF 2 / SF 4 igralec), ne Smrk (SF 3 igralec), ne jaz (SF 2 / SF 4) ne kdorkoli drug od mnenjalničarjev na meetih, kolikor je meni znano :D:D:D

 

Evo fantje zmenjeno, na meetu se igra SF 5 pa če moram sam prinesti 75cm TV s sabo :D:D:D  Se naredi brackete, spije vsak par pirov, pol pa sam bigscreen akcija in epic squeals of glory 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

  

 

Nočem se preveč mešati v tale epic throwdown, ampak glede na to, da je Mefisto Lizzard z mano prešpilal ene 100 ur SF4, jaz sem bil pa takrat med top 3 igralci pri nas, bi rekel, da ni imelo preveč veze s srečo :D:D:D 

 

SF5 bi bilo ravno zato tako noro špilat na meetu, ker NOBEDEN od nas nima pojma, ne Lizzard (SF 2 / SF 4 igralec), ne Smrk (SF 3 igralec), ne jaz (SF 2 / SF 4) ne kdorkoli drug od mnenjalničarjev na meetih, kolikor je meni znano :D:D:D

Sej zato je dost smešno, da se tko duva zdej, ker sva bila izenačena v Balrog mirrorju v igri, ki je sam do takrat nisem skoraj povohal (ajde lažem, Lenkotu sem odklepal kostume in mi je takrat za par dni pustil svojo playko),  on je pa igral s top SLO igralcem :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...