Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

v principu mava čas

sam čist realno če bo lepo vreme pa topel večer sem nameravala organizirat da nas par s tovrstnimi nagnenji gre do kolega k je relativno na samem jest droge pa nadensavat pod luno

nič nočejo organiziranih eventov delat pa mormo sami pa po vsem tem času je dobil prioriteto, sam dost toplo mora ratat

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
gojc reče pred 30 minutami:

Kje je meja ?

 

A bo naslednji korak za dostop do igre potrebno slikano dokazilo o doniranju $ za BLM organizacije ?

 

 

gaming industrija rabi en hard reset

 

mogoce bi se potem zacel zavedat, kje jim je mesto (zabavanje ljudi, ne furanje PR debilizmov)

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 31 minutami:

 

 

gaming industrija rabi en hard reset

 

mogoce bi se potem zacel zavedat, kje jim je mesto (zabavanje ljudi, ne furanje PR debilizmov)

Res ga. Pa ne zarad tvojih SJW blodenj ampak ker brutalno izkoriscajo developerje. Ne da so druge industrije drasticno boljse, ampak v gamingu je to res noro.

Povezava do prispevka

Meetarji, dajte si pol rezervirat 10. juLij za meet, bom temo odprl v naslednjih dneh. Se veselim še kakšnih novih obrazov in bratov iz PC-gaming kotička :D 

 

Also, prohint: šušlja se, da je codename našega novega, četrtega meeta: halo pinki panter pica 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 minutami:

a sem drugač res edini na celem foromo ki ni v lajfu igral ene SF igrice? 

 

feelsbadman.jpg

vsaj 2 sva no

razen kolikor game boy za par minut šteje

 

dobila sem RDR2 za rojstni dan in mi ga ne rata zagnat :cry: zdele se driverji za grafo updatajo, upam da pomaga

sam se zajebavam že kr ene pol ure s tem

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 31 minutami:

a sem drugač res edini na celem foromo ki ni v lajfu igral ene SF igrice? 

 

feelsbadman.jpg

 

 

Nisi

 

 

Fuksija reče pred 17 minutami:

 zdele se driverji za grafo updatajo, upam da pomaga

sam se zajebavam že kr ene pol ure s tem

 

 

Master race paket: hočeš si privoščit igrico 2 leti po izidu ampak ne dela čeprav si vse plačal 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 32 minutami:

Master race paket: hočeš si privoščit igrico 2 leti po izidu ampak ne dela čeprav si vse plačal 

upgrade driverjev je zaenkrat pomagal

mislim, preden sem prišla not je blo treba narest kr enih glupih korakov pa na neki točki resetirat geslo za fecebook, sam ajde nič eksotičnega

forumi so pa dost polni horror storyjev

Povezava do prispevka

ne samo ena resna debata.. kaksne bomo igrali na meetu?

 

Ker jaz stric fajter res ne mislim igrat, raje se grem pogovarjat z Evito o rasizmu al pa se s Smrkom zapusim kot pred 15 leti, da ne vem vec kje kdo sem...

 

Kaksna bi lahko bila taka, da naredimo en turnircek v izi, spleet screen in da je merodajna za to kdo je najjaci gamer?!

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 minutami:

ne samo ena resna debata.. kaksne bomo igrali na meetu?

 

Ker jaz stric fajter res ne mislim igrat, raje se grem pogovarjat z Evito o rasizmu al pa se s Smrkom zapusim kot pred 15 leti, da ne vem vec kje kdo sem...

 

Kaksna bi lahko bila taka, da naredimo en turnircek v izi, spleet screen in da je merodajna za to kdo je najjaci gamer?!

 

 

 

No ja, mi bomo kvecjemu igrali "ugani ker izgovor bo tokrat bb uporabil, zakaj ni uspel prit" :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...