Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 11 urami:

a sem drugač res edini na celem foromo ki ni v lajfu igral ene SF igrice? 

 

feelsbadman.jpg

Dva sva Več nas je, imam pa na polici Street Fighter 30th Anniversary Collection mapk še nisem zagnal :D

PS4 igra STREET FIGHTER: 30TH ANNIVERSARY COLLECTION

 

NIkoli se nisem igral s temi pretepaškimi igračami :huh: sva pa zmenjena s ta malo, ko bo imela čas, da se spopadeva.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
gojc reče pred 15 urami:

Kje je meja ?

 

A bo naslednji korak za dostop do igre potrebno slikano dokazilo o doniranju $ za BLM organizacije ?

 

Evo že stopnjujejo..... bomo kmalu tam.

 

Call of Duty: Warzone adds new Black Lives Matter screen before every match

yud66mss31351.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Protestno igramo zdaj samo še BLACK!

Buy BLACK™ - Microsoft Store en-SA

 

Fuck, baje je bila kratek čas celo na PSN za PS4...

Black is Available on PlayStation 4

 

Navedek

Black is no longer available on PlayStation Store. It seems Sony has removed the listing.

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
gojc reče pred 3 minutami:

Tisto je trajalo 2 uri.

 

To je trenutno ves čas in vsak match.

 

Grozno, spremenili so tekst na splash screenu!!! Jest bi na tvojem mestu refundal igro in iz protesta nehal igrat ta žanr. Pokaži jim, da teb ne bo noben vsiljeval tgea SJW sranja!!!

 

Je suis Gojc :mafija:

 

Povezava do prispevka

Smrk, mislim da je bolj problem v tem, da te izpostavljajo notranje-politični problematiki, s katero nimaš nič. Pač tipično amerško, odkar obstajajo množični mediji - samo da so nas do zdaj večinoma posiljevali s svojo zunanje-politično vizijo in nekimi bolj splošnimi kulturnimi normami oz. kulturno narativo, zdej pa prov direkt z aktualno notranjo politiko. Mi američani imamo notranje-politične probleme, ampak ker jih imamo mi boste tudi vi z njimi bombardirani na vsakem koraku, evo vam vse skupi z lopato v gobec :D:D:D Sicer je na svetu cca 200 držav, ampak samo ena je pa zares pomembna in o njenih problemih BOŠ razmišljal in našim problemom BOŠ izpostavljen, zdaj tudi v igricah, ali pa pejdi nekam v votlino in crkni.

 

Ali pa igraj offline špile :D:D:D

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Smrk, mislim da je bolj problem v tem, da te izpostavljajo notranje-politični problematiki, s katero nimaš nič. Pač tipično amerško, odkar obstajajo množični mediji - samo da so nas do zdaj večinoma posiljevali s svojo zunanje-politično vizijo in nekimi bolj splošnimi kulturnimi normami oz. kulturno narativo, zdej pa prov direkt z aktualno notranjo politiko. Mi američani imamo notranje-politične probleme, ampak ker jih imamo mi boste tudi vi z njimi bombardirani na vsakem koraku, evo vam vse skupi z lopato v gobec :D:D:D Sicer je na svetu cca 200 držav, ampak samo ena je pa zares pomembna in o njenih problemih BOŠ razmišljal in našim problemom BOŠ izpostavljen, zdaj tudi v igricah, ali pa pejdi nekam v votlino in crkni.

 

Ali pa igraj offline špile :D:D:D

 

In kakšno razliko ti naredi, če gledaš splash screen z "Did you know you can access the main menu anytime by pressing the OPTIONS button" al pa "Black lives matter"? Al pa, če gremo bolj lokalno "Janez Janša drka na Orbana"? Pač splash screen za tistih par sekund, ne vem kako razliko dela, a gre za reklamo, politično sporočilo, game hint ali pa pač "loading..." v spodnjem kotu. Zakaj sploh dajat pozornost tako nepomembni zadevi? Pač bega me, zakaj bi kogarkoli motilo karkoli tam. Ampak ok, sej razumem. En model je včeri čutil pushanje LGBTja zarad bannerja na Dnevniku, razne sovice in podobna golazen doživlja katarze zarad trenutne situacije v ameriki, tko da me ne bi smelo čudit, da bo BLM splash screen sprožil božjastne odzive v nekaterih.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 3
Povezava do prispevka

Ta trenutek se dogaja brutalen napad na igričarsko industrijo in predvsem igralce. 

 

Tole je nevaren precedens, ki bo služil kot vodilo kako ravnati ob podobnih dogodkih. Vsi devi ali založniki, ki ne bodo slepo sledili temu bodo deležni pogroma. 

 

Doba političnega aktivizma v igrah se je pričela.

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče Pravkar:

Ta trenutek se dogaja brutalen napad na igričarsko industrijo in predvsem igralce. 

 

Tole je nevaren precedens, ki bo služil kot vodilo kako ravnati ob podobnih dogodkih.

 

 

 

Hahahahaha, shit:avadodo:

 

največje žrtve trenutnega dogajanja so gamerji, ker so za par ostali brez enih servisov in morajo gledat politizirane splash screene?!

In to je kar "nevaren precedens"? :D dej ne seri, molim te

 

Povezava do prispevka

OK gojc gre res overboard, ampak men se tut gnusijo te kampanje zlaganega socutja, ker gre cisto samo za PR stunte. Nej spizdijo s politiko. Sam ok, si ne delam utvare, da bodo izmed vseh medijev glih igrice imune na to.

 

Isto kot so vse te pederske korporacije posiljevale z "in these uncertain times" med COVIDom, nabijale kako moramo stopit skupaj itd, med tem pa na veliko odpuscale, da le nebi managerji in shareholderji prevec zgubili.

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 9 minutami:

 

In kakšno razliko ti naredi, če gledaš splash screen z "Did you know you can access the main menu anytime by pressing the OPTIONS button" al pa "Black lives matter"? Al pa, če gremo bolj lokalno "Janez Janša drka na Orbana"? Pač splash screen za tistih par sekund, ne vem kako razliko dela, a gre za reklamo, politično sporočilo, game hint ali pa pač "loading..." v spodnjem kotu. Zakaj sploh dajat pozornost tako nepomembni zadevi? Pač bega me, zakaj bi kogarkoli motilo karkoli tam. Ampak ok, sej razumem. En model je včeri čutil pushanje LGBTja zarad bannerja na Dnevniku, razne sovice in podobna golazen doživlja katarze zarad trenutne situacije v ameriki, tko da me ne bi smelo čudit, da bo BLM splash screen sprožil božjastne odzive v nekaterih.

 

Zato, ker igraš igrico - Battle Royal shooter, stari moj :D:D Zato, ker v igrico SPADAJO in-game tips na loading screen, notranja politika (ali BILOKAKA politika) pa pač ne. Zato ker tudi na embalaži od kosilnice ne pričakujem napisa SDS skrbi, da ostajate zdravi in na navodilih za brivnik ni slikice od Meseca z pripisom Bodi gladek kot Luka.

 

Ampak ajde, še razumem, da želijo podjetja ali v resnici izpostaviti svoj stance, ker jim to veliko pomeni ali pa pač sledijo večinskemu mnenju in nočejo izpasti ignorantski ... Ampak dejte to zamejiti na tisto državo, katere se to dejansko tiče, ffs.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...