Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 4 minutami:

kaj že liberalčki trobite

 

"vote with your wallet" - nehi kupovati SJW igre, doofec

 

Call of Duty: Modern Warfare (2019 video game)

 

Release    October 25, 2019

 

dej mi posod mal svojo kristalno kuglo, ocitno vidis v prihodnost

Povezava do prispevka

No, zdej veš kakšni gozni ljudje furajo Activision in boš naslednje leto lahko prihranil svoj keš.

 

Drgač jz mislim da je prav da se pizdiš ko ti take stvari niso všeč, sam moraš pričakovat tut da nimajo vsi istega mnenja.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 4 minutami:

 

Call of Duty: Modern Warfare (2019 video game)

 

Release    October 25, 2019

 

dej mi posod mal svojo kristalno kuglo, ocitno vidis v prihodnost

Vračilo izdelka zaradi nepričakovane spremembe kontenta v politično propagando. Morda celo civilna tožba proti activision zaradi teh grozljivih potez. Nihče ni pričakoval, da bo splash screen govoril o BLM, pa vendarle ga moramo zdaj vsi, proti lastni volji, prenašati.

Povezava do prispevka

 

Zorro Zamoro reče pred 36 minutami:

Ko so pred mnogimi leti kričali ENAKOPRAVNOST ZA ŽENSKE, se je tudi najdlo kup, ki se je spraševalo, kaj pa za moške, kje je enakopravnost za njih?

kako to misliš pred mnogimi leti

to je tko najbolj osnovno antifeministično sporočilo k se pojavi praktično kjerkoli, kjer ženske delijo zgodbe o diskriminaciji

 

 

Povezava do prispevka

Ma mene uno ne moti. Itak lahko stisnem ALT TAB.. pa itak vec kot 1x ne mislim unega prebrat..

 

Ne vem jaz mislim, da ni treba paranojit dokler ni treba paranojit. 

 

Je pa da itak to neki trenutnega. Ko se bodo umirili protesti, bo tudi te politike okoli tega konec. Vsaj v taki meri. Mene edino mal zivcira, da moram zdaj cakat, ker so mi premestili dolocene svari.

 

Je pa tu zanimiv podatek.

 

20200604_212953.thumb.jpg.133b3a78fcc7937fcac486fd3f7a3b8b.jpg

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 18 minutami:

ce ze limas te fegetske videe, si pa tega poglej

 

proper black queen, vec jajc kot vsi tam prisotni in zgleda tud kot pol mn3njalnika

 

 

uf, right in the gut. Prepričan sem sedaj, da v ZDA in nikjer na svetu ni več rasizma, in da se večina ljudi spreneveda, in se delajo uboge samo zato, ker se lahko. Lahko pa pogledaš tale video o policijski brutalnostni v ZDA (Los Angeles):

 

 

Lahko si pogledaš tale video, kjer bela ženska govori o tem, kako bo klicala policijo in povedala, da ji kao grozi črnec:

 

Lahko si pogledaš tale video, kjer se ljudje zavedajo, da nočejo biti črnci:

 

edit: eh, odstranil žaljivko, not worth it. Se opravičujem.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Ma mene uno ne moti. Itak lahko stisnem ALT TAB.. pa itak vec kot 1x ne mislim unega prebrat..

 

Ne vem jaz mislim, da ni treba paranojit dokler ni treba paranojit. 

 

Je pa da itak to neki trenutnega. Ko se bodo umirili protesti, bo tudi te politike okoli tega konec. Vsaj v taki meri. Mene edino mal zivcira, da moram zdaj cakat, ker so mi premestili dolocene svari.

 

Je pa tu zanimiv podatek.

 

20200604_212953.thumb.jpg.133b3a78fcc7937fcac486fd3f7a3b8b.jpg

 

 

 

Pa še malo številkah kriminala (če se da komu brat cel twitter thread click on through):

 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 21 minutami:

Vidim, da nekateri še vedno jokate "my gamez... nooooo"

 

Točno tako. Nekateri bi še vedno radi, da so igrice zabavni izdelek, ki ti omogoča, da se potopiš v njihov svet in kjer nam ni treba biti izpostavljen notranje-političnim sporočilom, ki se dotikajo stanja v državi, ki je npr. od moje oddaljena 6.700 km (NY) oziroma 9.900 km (LA). Če je tebi OK, da se v nekaj tako fikcijskega kot so igrice vpletavajo zdaj na primer družbeno-politična, naslednjič npr. sponzorska, tretjič mogoče verska sporočila, prav. Meni ni. Enako neumno in immersion breaking mi je kot Red Bull logotipi na ozadjih v SF5 turnirjih.

Povezava do prispevka

Jaz pa bom pomoje do konca lajfa rasist glede določene etnične skupine in zato mogoče mal razumem tudi določene policaje, ko ustavijo avto in ne vejo a jih čaka en random psiho z uzijem v vozilu... tko da verjetno ko se random redneck folku, ki je šel za policaje to dogaja v službi, se potem tudi neupravičeno spravijo na kakega nedolžnega člana določene etnične skupine. Jaz sem samo vesel, da se lahko mirno distanciram od teh problemov, počakam svoj lifetime da mine in je to to....

Povezava do prispevka

Kot pri večini stvari, je pravica nekje vmes. Oba imata in nimata prav. On nima "zakonsko", ona nima "moralno". Policaj bo moral valjda upoštevati zakon, ne pa neko moralo.

Kot je pandur reku, moral bi imeti tablo z napisom koliko smetane je največ dovoljeno vzeti in mirna bosna. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

 

Bom poenostavil, da boš MORDA tudi ti razumel.

 

 

Novembra boš zagnal težko pričakovani Bloodborne 2. 

 

Še preden prideš do menija boš uzrl en kup nepreskočljivih  disclaimerjev kako so devi in založnik multikulti vsespolni antirasisti. 

 

Klikneš New Game in sledi predvolilni filmček v podporo demokratskega kandidata in poziv k volitvam. 

 

Igra se prične in po 20 minutah te disconnecta, ker so pač izključili serverje v znak podpore BLM part 2 ali kar bo tisti čas popularno.

 

Za bonus imaš v menijih ves čas ikono DONATE NOW. Seveda so donacije vezane na odklep dodatne vsebine v igri.

dej človek smiri doživljaj, nehite sanjat :D 

 

pač saj štekam tvoj point, samo pretiravaš res v tri krasne 

Povezava do prispevka

@JediEagle lahko gres v belo tehniko pa tam limas te zadeve

 

jaz sem ti dal samo kontra, ker te videe tipa vice/salon limas kot nekaj relevantnega

 

men gre na kurac samo to, da:

 

1. se je celoten problem crnske skupnosti zreduciralo na uboj crnega kriminalca s strani trigger happy policaja

 

2. se to pizdarijo tlaci v igre, kjer niti slucajno nima mesta

 

ce ne znajo problemov javnosti prikazat na nek normalen nacin, bo posiljevanje s tem v izdelkih za zabavo doseglo kontra ucinek

 

 

Povezava do prispevka

edit: predolg pišem očitno

amnesia reče pred 12 minutami:

@JediEagle lahko gres v belo tehniko pa tam limas te zadeve

 

jaz sem ti dal samo kontra, ker te videe tipa vice/salon limas kot nekaj relevantnega

 

men gre na kurac samo to, da:

 

1. se je celoten problem crnske skupnosti zreduciralo na uboj crnega kriminalca s strani trigger happy policaja

 

2. se to pizdarijo tlaci v igre, kjer niti slucajno nima mesta

 

ce ne znajo problemov javnosti prikazat na nek normalen nacin, bo posiljevanje s tem v izdelkih za zabavo doseglo kontra ucinek

 

 

Očitno ne razumeš situacije:

1. umor tega črnega kriminalca je bila samo pika po zadnjih mesecih podobnih dogodkov. Enega sem že prilimal, ko je ženska histerično klicala policijo, nekaj mesecev nazaj so ubili črnega joggerja, ker je laufal, kjer so bili vlomi, v zadnjih dneh je ženska pri sosedih videla na verandi sedet črnca. Spet takoj poklicala policijo, ker soseska je večinsko bela, in en naključen črnec je sigurn badguy. Dejstvo je, da je policija uporabilo nepotrebno silo. Ljudje hoče vse skupaj zreducirat na "itak je bil kriminalc". Zločin zaradi katerega je pa umrl, je pa nekrit ček za 20 dolarjev.

 

2. v igre se tlači, da se ljudi ozavešča o situaciji. Rešitev zate je pa enostavna: nehaj igrat špile, ki to počnejo. Tako kot so se nekateri smejali ljudjem, ki so rekli, da ne bodo igrali/kupovali več iger od THQN zaradi AMA na 8chanu. Pač, don't play/pay. Easy rešitev. Poleg tega je še vedno na voljo malo morje materiala, kjer tega nimaš.

 

Na normalen način se pa očitno ne da, a ne, zato ker večina ljudi živi v svojih mehurčkih in se noče ukvarjat s temi problemi, ker niso njihovi problemi. Dejansko ljudem kot si ti. Pač, "jaz ne vidim tega problema, torej ga ni", zraven pa obiskuješ samo novičarske strani, ki podpirajo tvoje .... poglede na svet.

 

Protesti, nemiri, lootanje ni posledica smrti ENEGA človeka, če dejansko to verjameš, potem si enostavno samo slep in živiš v svojem mehurčku, in takoj ko nekdo pride zraven s šivanko, se začneš branit.

 

Na, še en bullshit video, da se boš bolje počutil v svojem mehurčku, in da si boš lahko rekel, da imaš prav in boš lažje spal:

 

 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Galko reče pred 45 minutami:

 

Točno tako. Nekateri bi še vedno radi, da so igrice zabavni izdelek, ki ti omogoča, da se potopiš v njihov svet in kjer nam ni treba biti izpostavljen notranje-političnim sporočilom, ki se dotikajo stanja v državi, ki je npr. od moje oddaljena 6.700 km (NY) oziroma 9.900 km (LA). Če je tebi OK, da se v nekaj tako fikcijskega kot so igrice vpletavajo zdaj na primer družbeno-politična, naslednjič npr. sponzorska, tretjič mogoče verska sporočila, prav. Meni ni. Enako neumno in immersion breaking mi je kot Red Bull logotipi na ozadjih v SF5 turnirjih.

Se pravi, če je igrica zgodbovno ideološka je ok, če je dobiš eksplicitno sporočilo, pa neha bit?

Mislim sej do neke mere razumem point z immersionom, sam še vedno mi je mal šibko mnenje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...