Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kot je Arey povedal. Nekako tako to razumem tudi jaz.
Plus to, da je zbita srna še najmanj, kar sem storil (ja, tudi tak primer sem imel). Lahko bi napisal še nebroj postov o RL izkušnjah glede rasizma, pa o skinheadih, čefurjih, klatežih in brezdomcih,  obubožancih, bolnikih, mamilaših, kriminalcih, politikih, menedžerjih, gejih in lezbijkah, ponesrečencih itd. itd. ...  In to vse v naši Sloveniji iz lastnih dožitevih izkušenj. Mogoče enkrat, ko bom v pokoju in se bom spravil pisati spomine. ;)  

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 20 minutami:

Jup in zarad tega ker se zadeve zadeve do zdeh tako igorirale in "skrivale" za crnim humorjem zdej ljudje protestirajo, in dobivamo BLM screene v igrah. Pac ocitno parim res ni jasno 5% kaj se dogaja izven slovenije in ocitno nimate kontakta z nobenim k ma en mal drgacen pigment al pa veroispoved. 

 

Saj izven Slovenije se nič ne dogaja. Zadnji protesti so bili v Ameriki proti koronavirusu, pred tem pa proti terorizmu v neki dolenjski vasi. Civilizirani svet pa je itak krščanske, bosansko-albanske ali judovske veroizpovedi. Imaš še Hare Krišno, ampak njih je malo.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 4 minutami:

Tisto, ko na forumu nosiš PC/SJW masko na Facebook steno pa napišeš, da rad hodiš v Lidel, ker se lahko oblečeš, kot največji klošar pa ne boš izstopal.

A to na koga iz foruma namiguješ, ker pač pišeš "na forumu"?

Povezava do prispevka

Meni pa je Deus Ex efektivno uničil vse špile, nič več se mi ne da drugega nažigat, odkar sem ga obrnil :D

Galko reče Dne, 3. 6. 2020 at 22:08:

Meni je ful bad ker ne morem in ne morem pasti v Dishonored 1 & 2, ne v lore ne v protagonista / like ne v gameplay. Zdej ko smo premlevali immersive sime v Deus Ex topicu mi je spet mal zadišal, ma ko vem da bom še faking tretjič razočaran

Kaj pa ti ne sede pri Dishonored? Mislim saj tudi meni ni ravno top of the toppest špil, ampak mi je pa kul. Najbolj me odbija zgodba, ki mi je konkretno brezvezna (tudi lore ni preveč zanimiv). Gameplay in dizajn stopenj pa mi je carski, stopnje so ravno dovolj odprte, da omogočajo kar dosti ekspresije igralca — praktično vsak problem boš lahko rešil s streljanjem/sekanjem, iskanjem nekih skritih poti po strehah, skrivanju pod mizami in za ovirami ... Prav tako pa mi je ful carski tisti safe zone, ki ga imaš še s parimi momci v enki, ful se mi je sedlo vračat tja po misijah. Pa must je izklopit objective marker (ostali HUD je whatever, jaz sem igral brez HUD-a, ampak essential za izklopit je samo objective marker --- ta izklop pač nerealno izboljša igro), ker je res ogromno skrivnosti v svetu in jih gladko spregledaš, če samo pičiš proti objective markerju. 

Povezava do prispevka

Pa še neki je --- mel sem kao nek dnevnik za pisanje vtisov o igricah (isto mam za filme in knjige, pač to je neka avtistična fora, ne da se mi sploh pojasnjevat) in sem si rekel, da ko zafilam novih 100 strani, da jih uredim in mal popravim. Tako da zdaj sem teh novih 100 strani zafilal in jih mam željo mal prečitat in uredit, preden naredim nov dokument in nadaljujem :D 

 

Berem pa te dni malo stripe, sem kar padel not. Sicer bolj cheesy in trashy zadeve, sam je čisto fajn medij se za relaksirat pred spanjem :D 

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 9 minutami:

Sem na morju, čas za igrice, serije in filme. Pod tvjem ps4 pro, xbox one x in tv android box. Ps4 pro poženem špil in soseda pride sikat, da naj ugasnem sesalec. Hočem gledati film preko usbja na TV android boxu, prvo ne zazna zunanje diska, potem ne se zatika pri 4k filmih, vse v kurcu. Prižgem xbox one x, dela tiho, vsi filmi delajo brez problema, top multiplatform špilov kolikor želim.

 

Xbox one x - najboljši nakup v mojem življenju.

 

To se pa strinjam - xbox one x, najboljši nakup za serije in filme. :D

Povezava do prispevka

Pač imaš oz. nabaviš vse. V mojem primeru so v dokaj redni uporabi: Wii, WiiU in Switch, in res veliko tudi 3DS(xl). Ni to nek velik € vložen. Če bi se pa moral odločiti zgolj za eno konzolo izmed omenjenih, bi pa verjetno šel na odklenjen WiiU. 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 10 urami:

Fantek witcher 3 na xbox one x dela enako dobro kot na 1000 evrskem PCju. Ni laptopa na svetu, ki bi lahko špile poganjal na nivoju najmočnejše konzole na svetu. Poberi se klošar.

 

Nima PCja ker je predrag, in potem on men klosar :rofl:

 

Enjoy your 30 fps "gaming" 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 urami:

Pač imaš oz. nabaviš vse. V mojem primeru so v dokaj redni uporabi: Wii, WiiU in Switch, in res veliko tudi 3DS(xl). Ni to nek velik € vložen. Če bi se pa moral odločiti zgolj za eno konzolo izmed omenjenih, bi pa verjetno šel na odklenjen WiiU. 

 

Na bolhi je odklenjen Wii U dražji kot nov Switch, na amazon.de pa so cene tudi do ~€700.

Povezava do prispevka

Jaz sem seveda team celotna nostalgija Nintenda (od NESa do Switcha) + Playstation (1, 2ka in 4ka). 3ke nimam, ker je velika kot hlod. 

 

Zdaj, da bi moral zbrati, katera konzola mi je najboljša, to pa je zelo težko vprašanje. Pomojem kakšen N64 in SNES, a tudi starejše in novejše konzole imajo svoj čar.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 urami:

Pač imaš oz. nabaviš vse. V mojem primeru so v dokaj redni uporabi: Wii, WiiU in Switch, in res veliko tudi 3DS(xl). Ni to nek velik € vložen. Če bi se pa moral odločiti zgolj za eno konzolo izmed omenjenih, bi pa verjetno šel na odklenjen WiiU. 

Vsi ljudje nimajo tok denarja, da "pač nabavijo vse" 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...