Skoči na vsebino

Zakaj Janšo moti Sparova Magnifico reklama?


Priporočeni prispevki

Manifika Janša loverji še dodatno ne maramo od kar je na Prešenovi proslavi pel:

 

"Zakaj se nunam trebuhi rede? Zato, ker se farjem porivat puste ..."

 

Pa naš Janša se res neprimerno spravlja na vsakega za brezveze. Pred kratkim na tipa ki ma firmo za delat očale (dellaspina) ker je protestiral. Ampak je bil tip pol vesel ker so mu ful veliko prometa nardili, ker so se vsi Janševi troli na njega spravli.. 

 

Ne vem no, meni se ne zdi to prav da se tako politiki obnašajo, da majo take strategije ampak pač to je nova realnost že nekaj cajta 

 

Povezava do prispevka

Če se nekdo čuti upravičen, da blati nekoga drugega, naj ne bo presenečen, ko mu ta drugi vrne.

 

nekateri (strahopetci) bi se očitno radi spravljali samo na tiste, ki ne vračajo udarcev

 

 

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

JJ blo k. za reklamo. Na zivce mu gre Magnifico.

Nek Slovencek, ki prepeva z bosanskem naglasom Srbom. In oni mislijo da pojem jihove ljudske pesmi. In pol Slovencki ga ful obozujejo.

Pa se nasprotoval je osamosvojitvi ipd. Valda, ce je ze takrat sluzil na racun petja na jugu. Tip je uspel maksimalno. Glede na to da na tak nacin ni kaznivo, bi mu moral JJ cestitat.

 

Tako kot grem jaz vam na zivce gre on JJ.

Povezava do prispevka
osis reče pred 50 minutami:

Sam da mi ne tweetamo o tem in nismo predsedniki vlade, ki naj bi imeli pametnejše stvari za počet kot pa kritizirati PR trgovin. 

 

Če ima čas, lahko skritizira vse kar je naredil un kao burned out krativec,... ker je res šit.

 

Ocitno sam memi se zdi reklama kul,,

V tisti kateri nasto un model Šoljo iz mn3

Pizda neka rejalam za Spar kak bi radi od kreative?!

 

Drugace pa JJ je ubral cisto taktiko Trumpa

Twiter 4ever, sedaj misli da ma stroj za tiskanje dnarja in bo sel isto kot poljaki in Orban. Max sociala. 

 

Sam JJ ne vem ce se zaveda, da ta stroj ne tiska dinarjev ampak evre. Tle bo šiba tepla.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Vi sploh ne cenite našega Janša. Česa je on vse zmožen! On je povedel Slovenijo iz epidemije, prvi na svetu! In poleg vseh ukrepov, ko nam pomaga v gospodarstvu, nam nakazuje ne vem kakšne zneske (jaz še nisem evra dobil, ampak sigurno so ostali, če je po 3 milijarde šlo za vsak paket), videl sem celo novico, da medtem ko on plačuje pokojnine, dodatke za delo v rizičnih razmerah, itd itd...no in zraven še medije spremlja in tvita!

Povezava do prispevka
Navedek

Spar: Z oglaševalsko kampanjo ne kršimo Ustave RS
Kaj o vsem skupaj pravijo v Sparu? Političnemu komentiranju so se izognili, kot pravijo, pa so v kampanji z Magnificom v ospredje postavili kreativnost "ter z uporabo njegovih večnih uspešnic in kančka humorja naše kupce nagovorili skozi prizmo optimizma in duhovitosti, pri tem pa njegove hite in hite našega podjetja povezali v skupno zgodbo. Z oglaševalsko kampanjo ne kršimo Ustave RS ali zakonodaje, vezane na oglaševanje. Z namenom, da nagovorimo čim širši krog naših kupcev, smo v kampanjo vključili oglase z različno vsebino in sporočili. Prepričani smo, da bo vsak vsaj v enem izmed oglasov prepoznal odlomek iz svojega priljubljenega glasbenega hita".

Link

Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 20. 5. 2020 at 14:48:

Ne vem zakaj še vedno vztrajajo pri Futuri, ki že par let ni sproducirala ničesar vsaj približno prebavljivega. 

 

Futura ma izdelke primerljive mojim sanjam. Cel cajt misliš, da zadeva nekam pelje, pa zdi se ful hudo, ful ti je vse carsko, ampak na konc se pa zbudiš in se sprašuješ kako si prišel do te faze

Povezava do prispevka

 

Kako jaz vidim slo oglaševalce:

mala_golazen reče Dne, 23. 5. 2020 at 8:16:

 

Futura ma izdelke primerljive mojim sanjam. Cel cajt misliš, da zadeva nekam pelje, pa zdi se ful hudo, ful ti je vse carsko, ampak na konc se pa zbudiš in se sprašuješ kako si je nekdo prišel do te faze bedne ideje od reklame in da so mu celo plačali?

 

 

 

Čeprav zdaj je ena od Hofer reklam miceno smešna. Ampak samo prvič ko jo slišiš.

Povezava do prispevka
mumbo360 reče Dne, 20. 5. 2020 at 19:24:

Manifika Janša loverji še dodatno ne maramo od kar je na Prešenovi proslavi pel:

 

"Zakaj se nunam trebuhi rede? Zato, ker se farjem porivat puste ..."

 

Pa naš Janša se res neprimerno spravlja na vsakega za brezveze. Pred kratkim na tipa ki ma firmo za delat očale (dellaspina) ker je protestiral. Ampak je bil tip pol vesel ker so mu ful veliko prometa nardili, ker so se vsi Janševi troli na njega spravli.. 

 

Ne vem no, meni se ne zdi to prav da se tako politiki obnašajo, da majo take strategije ampak pač to je nova realnost že nekaj cajta 

 

To je drgač pesem, ki jo je Prešeren napisal. Je sicer mal polemike, če jo je res ali ne; je pa dejstvo, da je podobne (na račun cerkve) pisal cel lajf. http://lit.ijs.si/pres_ap.html

Povezava do prispevka
The-Saint reče Dne, 20. 5. 2020 at 14:48:

Btw, zakaj ena afera z rihtanjem poslov lahko odnese Počivalška in SMC, na drugi strani pa imaš človeka in stranko z navišjo podporo, ki je mel cel kup podobnih afer, od izposojanja denarja v bosni, do nepojaznjenega premoženja in istočasnem plačevanjev računov z gotovino preko tretje osebe... Zakaj je nekdo ob prvi zadevi ki ga dobijo koruptivna baraba, nekdo drug z bistveno več masla na glavi, pa najbolj voljen politik?

 

 

Janša se je ob aferi s posojilom iz Bosne komaj izognil sestopu z oblasti v stranki, trdil je, da oddela samo še ta mandat do konca in da se bo potem umaknil (častni predsednik al neki), pa je potem, ko se je pokazalo da lahko SDS pride do korita, premislil oziroma obrnil ploščo. Njegovih najzvestejših sodelavcev pa to ni motilo, ker jim je pomembneje priti do korita (foteljčkov) kot to kdo vodi stranko. JJ jim ni bil idealna izbira samo zato, ker z njim na čelu niso mogli priti do oblasti kljub zmagam na volitvah. Zdej, ko so na oblasti, jih JJ niti malo ne moti.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:

JJ jim ni bil idealna izbira samo zato, ker z njim na čelu niso mogli priti do oblasti kljub zmagam na volitvah. Zdej, ko so na oblasti, jih JJ niti malo ne moti.

 

 

Tak dela politika po vsem demokraticbem svetu.

Sam da so bili in so še zelo zelo potrpežljivi z JJ.

 

V nedemokratičnem svetu pa noben si ne želi oblasti. Bilozzz tiran strelja vsakogar ki si želi, like Tito, Stalin ipd 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...