Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 56 minutami:

 

laughs in PC

ĆAMIR reče pred 51 minutami:

Točno to.

 

Vi se kar smetje.
Ko bo pa treba plačevati preko PCja za igranje preko spleta, takrat bo pa huda jeba.
No, sej obstajajo nekatere igre že danes, za katere je treba plačati, da lahko jih špilaš.
Kdor se zadnji smeji,

se najslajše smeji.

 

Mefisto reče pred 6 minutami:

 

Amapk kaj v resnici ima switch takega, da ne bi zmogel biti brez te konzole.

 

Pozabljaš, da ima konzola en glavni adut, ki jo nobena druga nima - in to je prenosnost.
Tale prenosnost pa pride prou handy, ko te svet "odraslih" premakne ven z bajte.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

microsoft je leta nazaj izjavil, da xbox live (placljiv) na pcju nikoli ne bi uspel in da niti probal ne bodo (recimo forze igram zastonj kot lord, za razliko od xbox ownerjev)

 

na pcju tega ne bo nikol, zadeva propade, se preden jo spravijo do alpha verzije

 

to bi bil shitstorm epskih razseznosti, ki bi trajal stoletja, tista firma se ne pobere nikoli vec

 

also, ta izjava

 

XEcutIor reče pred 4 minutami:

Kdor se zadnji smeji,

se najslajše smeji.

 

se mi bere, kot da si najmanj delnicar, ce ze ne kar 100% lastnik teh firm

 

 

Povezava do prispevka

MEFISTO 

 

Saj se strinjam, da ob lastništvu WiiU dejansko ni potrebe po Switchu, sam ni pa res, da ima samo Mariota (drgač mi je Mario Odyssey zelo povprečen)

 

Od 85 na metacriticu in (a) ni remaster, (b) je ekskluziva in (c) je spodobna (torej ne indie) produkcija

 

Mario Odyssey

Super Smash Bros. Ultimate

Animal Crossing

Fire Emblem

Super Mario Maker 2

Astral Chain

Link's Awakening remake

Luigi's Mansion

Mario + Rabbids

 

Če temu prišteješ še igre, ki so prišle tudi na WiiU ala Zelda, Mario, Donkey Kong itd. + prihajajoče ekskluzive aka Zelda 2 in Metroid Prime 4 + res zvrhan koš indie iger

 

Dobiš kar dober paket. Sicer so dobre igrice res all over the place, če gledam tale zgornji seznam je vseeno konkretna raznolikost v žanrih, pristopih, dostopnosti itd., tako da težko verjetno, da ti bo vse s spiska dogajalo, sam ni pa zdaj Switch čista smet

 

Sam drgač ti ne oporekam neki, definitivno ni must, samo meni so nintendo franšize zelo fine in kjut in se sprostim ob njih, tako da sem pristranski 

 

Škoda da je res zelo strojno podhranjen (iskreno razen kake res lepe ekskluzive imajo IOS in Androidni mobilni špili jačo grafiko :D) in da je konzola kot konzola precej nekakovosten izdelek 

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 6 minutami:

Pozabljaš, da ima konzola en glavni adut, ki jo nobena druga nima - in to je prenosnost.

Tale prenosnost pa pride prou handy, ko te svet "odraslih" premakne ven z bajte.

 

No to mi nekako ne gre skupaj. Da v svetu odraslih greš na nek buisness meeting k nekemu direktorju in moraš čakat malo, da bo prosta... pa ven potegneš Switch in ga nažigaš, ko pridejo po tebe :D

Povezava do prispevka
Navedek

Ko bo pa treba plačevati preko PCja za igranje preko spleta, takrat bo pa huda jeba.

Chad PCjaši znajo sikat k jim neki ni všeč

tudi ko jim je všeč (and that's a good thing)

Navedek

na pcju tega ne bo nikol, zadeva propade, se preden jo spravijo do alpha verzije

 

to bi bil shitstorm epskih razseznosti, ki bi trajal stoletja, tista firma se ne pobere nikoli vec

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 6 minutami:

MEFISTO 

 

Mario Odyssey

Super Smash Bros. Ultimate

Animal Crossing

Fire Emblem

Super Mario Maker 2

Astral Chain

Link's Awakening remake

Luigi's Mansion

Mario + Rabbids

 

 

 

No saj, ta lista je meni precej weak. Mario Odyssey pa Link's Awakening sta mi potencialno zanimiva. Ostalo pa niso my cup of tea špili.


Zdaj sem še bolj prepričan, da nabavim enkrat switch lite za kakih 100 evrov čez kaki dve leti in tistih 5 eksluziv, ki jih bo imel takrat. Prenosnost lajta mi je cool le v tem smislu, ker switch res res ne bi rad imel pod TVjem :)

 

Po drugi strani mi je pa wiiu res nor nintendo kombo (sploh modan) - vsi top špili od nesa naprej na enem sistemu. Res godlike konzola.

 

Mogoče bi mi bila zanimiva naslednja nintendo konzola - switch II, če bo backward compatible.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 31 minutami:

Ko bo pa treba plačevati preko PCja za igranje preko spleta, takrat bo pa huda jeba.

No, sej obstajajo nekatere igre že danes, za katere je treba plačati, da lahko jih špilaš.
Kdor se zadnji smeji,

se najslajše smeji.

Kako tocno se bos smejal, ce ti ze zdej placujes za multiplayer :avadodo:

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

PSN+ plačujem samo takrat (mesečno, torej), ko je kakšna (zame osebno čisto subjektivnih razlogih) dobra igra na razpolago.
Nintendo sem pač moral plačat, jebat ga, ker bi rad še naprej imel tekmovanja itd. čez.

XboX-a sploh ne posedujem
Za PC pa nisem nič plačal, ker tudi ne igram večigralskih iger preko njega.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 uro:

Do tebe?

Ker si mi v debati PlayGame napisal debil, ko je Miha "napihoval" z inšpekcijo in potem poniknil, ko je na mojo stran stopil Ljud.

Lol, honestly sploh nisem opazu da si prav samo do mene salty :D Sorry za debila, drgac pa nimam pojma o cem govoris in bisveno vecja moznost kot da sm se POTUHNIL je da sem skippal del debate.

 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 2 minutama:

PSN+ plačujem samo takrat, ko je kakšna (zame osebno čisto subjektivnih razlogih) dobra igra na razpolago.
Nintendo sem pač moral plačat, jebat ga, ker bi rad še naprej imel tekmovanja itd. čez.
Za PC pa nisem nič plačal, ker tudi ne igram večigralskih iger preko njega.
XboX-a pa ne sploh ne posedujem

In kako tocno se bos pol zadnji smejal? Zaradi privoscljivosti al kaj tocno, ne razumem :D

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

MEFISTO 

 

Saj se strinjam, da ob lastništvu WiiU dejansko ni potrebe po Switchu, sam ni pa res, da ima samo Mariota (drgač mi je Mario Odyssey zelo povprečen)

 

Od 85 na metacriticu in (a) ni remaster, (b) je ekskluziva in (c) je spodobna (torej ne indie) produkcija

 

Mario Odyssey

Super Smash Bros. Ultimate

Animal Crossing

Fire Emblem

Super Mario Maker 2

Astral Chain

Link's Awakening remake

Luigi's Mansion

Mario + Rabbids

 

Če temu prišteješ še igre, ki so prišle tudi na WiiU ala Zelda, Mario, Donkey Kong itd. + prihajajoče ekskluzive aka Zelda 2 in Metroid Prime 4 + res zvrhan koš indie iger

 

Dobiš kar dober paket. Sicer so dobre igrice res all over the place, če gledam tale zgornji seznam je vseeno konkretna raznolikost v žanrih, pristopih, dostopnosti itd., tako da težko verjetno, da ti bo vse s spiska dogajalo, sam ni pa zdaj Switch čista smet

 

Sam drgač ti ne oporekam neki, definitivno ni must, samo meni so nintendo franšize zelo fine in kjut in se sprostim ob njih, tako da sem pristranski 

 

Škoda da je res zelo strojno podhranjen (iskreno razen kake res lepe ekskluzive imajo IOS in Androidni mobilni špili jačo grafiko :D) in da je konzola kot konzola precej nekakovosten izdelek 

 

Men res katastrofa spisek in verjetno glavni razlog zakaj ne nabavm switcha. Res rab še ene tri konkretne špile, pol bom pa začel razmišlat. Link's Awakening me sicer zanima, sam kaj ko sm že original parkrat obrnu, Luigi's Mansion bi igral, Astral Chain, Mario + Rabbids. Noben od teh špilov me pa ne zanima do take mere, da bi pljunu evra. A Mario Kart drugač kr ignoriramo :D 

 

Upam, da bo letos kej konkretnega. Switch mi je potencialno super zanimiv, ziher bol kot smeti od xbox konzole, ki pa itak če gledaš v vakumu ma več bolših špilov kot Switch, sam valda ni prenosna.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

No to mi nekako ne gre skupaj. Da v svetu odraslih greš na nek buisness meeting k nekemu direktorju in moraš čakat malo, da bo prosta... pa ven potegneš Switch in ga nažigaš, ko pridejo po tebe :D

 

ker svet odraslih so samo biznis sestanki, al kako, plus, tale nas dezurni ninty fanboi mi ne deluje kot nek biznisman

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 3 minutami:

 

ker svet odraslih so samo biznis sestanki, al kako, plus, tale nas dezurni ninty fanboi mi ne deluje kot nek biznisman

 

 

Vem, v takem stilu sem napisal post kot on, ki je to izpostavil (kot, da drugih ne zanese ven kot odraslih) in tist čuden posmeh in privoščljivost, če bi se MP na PC tudi plačeval.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

No sej vidm, da si si že sam odgovoru. Pač lepi so in eni ljudje še zmer operirajo s papirjem, recimo pravnik mefisto mora met neki, da mu spise ne odpihne - xbox je perfekten, spisi so vedno brezhibni, ko je na delu trusty xbox. Tko kot bogatuni zbirajo obtežilnike za papir je mefi našu value v zbiranju useless konzol, tko ma vedno težke obtežilnike na voljo, pa če kdo pride na obisk, kšna ljubica al pa trenuten fant mu lahk mal razkaže zbirko.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 6 minutami:

No sej vidm, da si si že sam odgovoru. Pač lepi so in eni ljudje še zmer operirajo s papirjem, recimo pravnik mefisto mora met neki, da mu spise ne odpihne - xbox je perfekten, spisi so vedno brezhibni, ko je na delu trusty xbox. Tko kot bogatuni zbirajo obtežilnike za papir je mefi našu value v zbiranju useless konzol, tko ma vedno težke obtežilnike na voljo, pa če kdo pride na obisk, kšna ljubica al pa trenuten fant , da skupaj v rdr2 odjezdita na Brokeback mountain.

 

 

fix

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 urama:

T njihov store zgleda kot bi ga kodiral pijan rus. 

 

Ezoterik reče pred 1 uro:

 

Men res katastrofa spisek in verjetno glavni razlog zakaj ne nabavm switcha

 

Ezoterik reče pred 47 minutami:

Odličen obtežilnik pa še rdr2 lahko gor igraš. Kaj češ bolšga. Tud pocen proti profesionalnim obtežilnikom.

 

 

Ne štekam zakaj se sploh trudiš, sej te ubistvu noben ne sil igrat Switcha niti Xboxa niti epic store_a te noben ne sili installat niti NFSja kupit.  ubistvu sploh nimaš kej dost pozitivnega o stvareh za povedat, Tko zveni prav vsak tvoj post. Mal se realno zamisl.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 14 minutami:

 

 

 

 

Ne štekam zakaj se sploh trudiš, sej te ubistvu noben ne sil igrat Switcha niti Xboxa niti epic store_a te noben ne sili installat niti NFSja kupit.  ubistvu sploh nimaš kej dost pozitivnega o stvareh za povedat, Tko zveni prav vsak tvoj post. Mal se realno zamisl.

 

Kaj ti pa prebija :D Dej se mal pomir modelček, nihče se ni s tabo pogovarju. Stalkanje postov res ekstra patetično.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

Ne gre se za to, da je neka elita, gre se za to da se znas obnasat.

 

Lahko kurcas argumente, ma ne mores kurcat neko osebo.

 

Jaz, da ima smrdljivo gofljo ne bi rekel niti DaCapotu, ki mi lahko recem marsikaj.

 

Pac, ce nekoga malo bolj poznas se lahko zajebavas, ti si plesas, imas majhen kurac, imas velika anus.. ma da bos to govoril na ulici nekemu random folku, probaj.

 

Pac, argumente se lahko kurca, argumentirano. Pa tudi, ce je slabo aegumentirano. Ma na nek oseben nivo, lahko gres samo z nekom, ki ga poznas in se tam so meje.

 

To so pac osnove.

 

In ce vam to ni jasno in se na znas opracivit, ko si zajebal. Ce tw boli k in ti ni do tega in se vedno brezglavo rines naprej, pac bos imel probleme, tu gor, v lajfu, kjerkoli, tako pac delujejo stvari.

Kter gatekeeper. 

 

Internet ni RL Damjan, tle stvari mal drugač delujejo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...