Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

o/

 

Moje mokre sanje so:

Backwards Compatibility = Pucanje backloga PS4 iger z boljšim framerateom

 

Tudi če ne bo nobenih system sellerjev še leto ali dve po izidu, bom lahko še vedno lepo izkoristu novo konzolo :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 17 urami:

 

Ja ta kombo se stalno omenja. Amapk kaj v resnici ima switch takega, da ne bi zmogel biti brez te konzole, če predpostavimo, da je Zelda na wiiu. Jaz razen Mario ne vidim enega samega špila, ki bi mi bil vreden nakupa konzole.

 

Moja teza je, da je xbox one x boljši nakup od switch. Cenejši je, ima xbox 360 support in multi špili so nekateri res brutalno lepo in boljši kot na ps4 pro ali bog ne daj celo switchu. Switch ima eno samo fucking eksluzivno igrico (novi Mario), tule pa se ga stalno omenja kot mush have konzolo. Ajde morda me novi Mario remasterji prepričajo, ampak zaenkrat sory switch nima ničesar. 

 

Mario igre, Smash, Zelda, etc.

 

Edina dobra stvar na Xboxu je game pass, ampak oh wait, to imas tudi na PCju. 

Xbox je nepotreben.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 36 minutami:

o/

 

Moje mokre sanje so:

Backwards Compatibility = Pucanje backloga PS4 iger z boljšim framerateom

 

Tudi če ne bo nobenih system sellerjev še leto ali dve po izidu, bom lahko še vedno lepo izkoristu novo konzolo :D

Isto zame.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 3 urami:

Ne zanima koliko ljudi bo dejansko prešaltalo z ps4 na ps5?

 

Imo se zna zgoditi da ps5 ne bo šla tako v prodajo kot vsi pričakujejo.

 

Ob izidu bo šlo 1000% procentov vse kar bo na voljo iz polic (če bo tam sploh kej na voljo) in jodlarji se bodo zanje spet "garbali". Kako bo pa kasneje bomo pa vidli. Mislm PS4 dejansko ni imel proper 1st party igre vse do Bloodborna pa se je prodajal ko vroče žemljice. 

 

hSeOEjP.gif

 

687474703a2f2f696d672e6761776b6572617373

 

 

 

Je pa še en boljši gif kjer folk leti mimo xboxov in se preriva za ene par PS4 konzol sam ga ne najdem.

Povezava do prispevka

Dokler ne rabš kupovat nove konzole zarad RRoD imam rajš Sony probleme kot M$ probleme ;) Je pa res da je M$ se je M$ iz svoje napake nekaj naučil in to generacijo dostavil tihe konzole - vsaj X1X je zelo tih za ostale verzije ne vem. Sony se je pa konkretno uštel, kar je omenil tud Cerny in upam da so to upošteval pri dizajnu PS5.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

Dokler ne rabš kupovat nove konzole zarad RRoD imam rajš $ony probleme kot M$ probleme ;) Je pa res da je M$ se je M$ iz svoje napake nekaj naučil in to generacijo dostavil tihe konzole - vsaj X1X je zelo tih za ostale verzije ne vem. $ony se je pa konkretno uštel, kar je omenil tud Cerny in upam da so to upošteval pri dizajnu PS5.

 

sem ti mal pofixal

Povezava do prispevka

Boys a kdo ve kje se dobi power kabel za playstation 4 pro??? Sony je očitno naredil nek power kabel ki je čisto nekompatiblen z vsem.

 

Na amazonu tega oklašujejo kot kompatibilnega in so me zdaj že 2x nategnili, ker ta ima tri luknje, ps4 pro kabel pa samo dve (če dam tega v ps4 pro se ne prižge). In tega z dvema luknjama ne najdem nikjer. Na internetu tudi povsod piše, da ta ektra pin ne bi smel igrati vloge, samo očitno jo, ker ps4 pro ta kabel na požene (sem probal z dvema, če bi slučajno bil prvi kabel defekten).

 

Če ima kdo kakšen nasvet, thanks.

 

ps 4 pro kabel.PNG

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Tretja luknja je zemlja in ne bi smela igrati vloge, a si siguren, da ni plejka preprosto kaput?

 

Drugače pa evo, iščeš C17 kabel, samo jaz bi vseeno rekel, da je plejka kaput (ali pa da vse dela tudi s tem kablom, ki ga imaš, samo da nekje nečesa nisi priklopil)

 

https://www.google.com/search?q=C17+kabel&sxsrf=ALeKk018B_wxVcHOy-f1WS_Kh4vkpIaVzQ:1591522156092&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiI-Y-Gsu_pAhUxXRUIHRbxAkQQ_AUoAXoECB8QAw&biw=1536&bih=722

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...