Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Jo punce in dekleta rabim mal pomoci glede accountov in sharinga na PS4!

 

Torej svoj PS4 Pro sem zdilal necakinjama in ce se da, bi jima na njem pustil tudi moj z igricami iz PS+ kolekcije bogato oblozen PSN racun. Hkrati pa nebi rad, da mi serjeta po racunu, predvsem da mi "po nesreci" kupujeta kaksne neumnosti z njim (dnar sicer s karticami nalagam gor po potrebi, sam vedno ostane kej gor).

 

A obstaja sploh kaksen nacin za to dosect?

Povezava do prispevka

Tvoj profil naj bo na njuni konzoli primarni. Seveda jima ne shraniš oziroma daš gesla. Ta profil bo torej samo za download in jima omogoča potem dostop do iger na tej konzoli z drugimi profili.

 

Profil bo postal sekundarni na tvoji konzoli.  Zato boš za igranje sedaj moral obvezno biti online.

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

  

gojc reče pred 40 minutami:

Tvoj profil naj bo na njuni konzoli primarni. Seveda jima ne shraniš oziroma daš gesla. Ta profil bo torej samo za download in jima omogoča potem dostop do iger na tej konzoli z drugimi profili.

  Sam ce ne shranim gesla na prfilu, potem z njim ne bosta mogli v PSN Store da bi downloadali moje igrice?

gojc reče pred 40 minutami:

Profil bo postal sekundarni na tvoji konzoli.  Zato boš za igranje sedaj moral obvezno biti online.

Jst itak ne bom mel vec PS4 ampak samo se PS5, ce ma to kej veze oz. ce je kaka razlika.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 urami:

Vklopi obvezen vnos passworda ob nakupu pa je problem rešen. 

Thnx, bom to dodal.

 

Drgac sem jim ucer sel nastavljat PS4 in boy oh boy kako Sony spet ni razocaral : D

 

Ne da se mi vsega tipkat ampak na hitro:

- nardim userja + PSN acc za prvo necakinjo

- ne dobi verify acc na gmail

- ne morem je dodat svojemu PSN accu kot family (kar je obvezno, ker sem ji na acc dal prave podatke o starosti), ker je moj acc US njej sem pa SI naredu (so far makes sense, sam nisem iz prve pomislil na to)

- naredim userja + PSN acc za sestro,  takoj dobi verify acc na gmail

- probam od necakinje acc dodat kot family acc pod sestrin acc ... NEIN!

- probam se z necakinjinim accom vpisat v PSN prek compa ... NEIN! WRONG PASSWORD

- probam password recovery nardit ... "an email has ben sent to ..."  ... NEIN! password reset mail nikol ne pride

- nardim vmes userja in PSN acc za drugo necakinjo, takoj dobi verify acc na gmail, takoj jo lahko dodam kot family memberja sestri

- ok pac ni sla cisto na zacetku registracija za prvo necakinjo cez, probam se enkrat registrirat ... NEIN! PSN username already taken

- ok torej je sel account creation cez, sam mail ni prisel za verifikacijo ... pregledamo spam folderje, parental setinge na gmailu, vse isto kot pri drugi necakinji

- probam naredit prvi necakinji nov PSN acc z istim mailom in drugim PSN usernameom, gre cez kreacijo med nastavljanjem privacy settingsov pa ... NEIN ERROR tristopetsto ... verification mail spet nikoli ne prispe

- pojem tortico, necakinji lokalno odigrata par levelov little big planeta, prva necakinja na sestrinem accu odigra en fortnite br, v glavnem mine par urc in recem da bom naslednji dan pac probal kontaktirat support glede racuna za prvo necakinjo

- grem dam ono ovo

- pet ur kasneje ob devetih zvecer me klice sestra, da je prsu en kup creation pa verification pa password reset mailov na necakinjin gmail

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...