Skoči na vsebino

Murgeljska propaganda VS. Orbanove Nore


ChAiN

Priporočeni prispevki

ĆAMIR reče pred 2 urama:

Saj se sam mal hecam jaro, nikarte tako resno, da mi kr sveto pismo quotaš

Mal sem tebe in tvoje obkladanje ljudi s pedofili in satanisti parodiral

 

nikogar mi ni treba obkladati,  saj so tako ponosni na to, da se niti ne poskušajo skrivati.

 

 

uredilo bitje gladius
Povezava do prispevka

Sicer premalo spremljam slo medije, oz. slovensko denvnopolitično dogajanje (ok, ga ne), da bi lahko sodil o pristranskosti tega ali onega medija, so mi pa bizarne take napake, ki si jih RTV kot resni medij kar privošči

 

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/avstrijske-meje-prvic-po-drugi-svetovni-vojni-varuje-vojska/524609

 

Avstrijske meje prvič po drugi svetovni vojni varuje vojska?

 

https://www.nytimes.com/1991/07/01/world/conflict-in-yugoslavia-austria-refuses-to-withdraw-troops-from-slovenia-border.html

 

eeeeem. Še, ko je JLA zapustila Slovenijo so bili na meji tanki, premikali so vojaške ovire ter preletavali z letali

Nenazadnje je bila vojska na meji tudi ob migrantskem valu 2016

pa 89 na meji z Madžarsko

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Točno to kar sem napisal :) MMC berem vsak drugi, tretji dan ob večerih in ful se mi zdi, da je padla kvaliteta člankov, veliko je prepisovanja, rahlo prevelika obsedenost z ZDA ter meni povsem nerazumljive zadeve - obsedenost z dragimi restavracijam in lokali na prvi strani nacionalnega medija. 

Imajo pa še vedno daaaaaaleč, daaaaaaaaaleč najbolj zanimivo in kvalitetno stran s kulturo pri nas. Intervjuji in zgodovinski prispevki so na visokem nivoju, ... tudi pri športu je dostikrat veliko zanimivih člankov, ... so pa taki članki s takšnimi napaki kot je zgoraj nedopustni tudi za vaško glasilo. 

Povezava do prispevka

RTV je lev toliko, kolikor so novinarji načeloma izobraženi ljudje in zaradi tega v manjši meri konzervativci. Dejansko objavlja članke o progresivnih in tradicionalnih temah, obeležuje krščanske praznike, objavlja pozitivne novice povezane s papežem in ostalimi RKC temami, vzporedno z npr. reportažami s parade ponosa. SDS je s svojim PRjem usmerjen v princip deli in vladaj. Vedo, da sicer nimajo šans. Oni so desničarji toliko kolikor jim prav pride bit konzervativci, da imajo politične zaveznike. Vse ostalo je neko prcanje, kar jim je končno uspelo ojačat z novo24. Janševo twitter provociranje je verjetno del agende preusmerit promet na svoj medijski blog in delat dodaten keš money s kliki. Ivan, medijski mogotec. Varianta, če bi bil Damjan Murko delu populacije dejansko hud pevec, ostali bi se pa hodili zgražat. Nova 24 je čisti clickbait trash in tega niti ne skrivajo. Vsi ti natečaji za novo slovensko pravljico ipd. so samo način kako dobit brezplačno reklamo po vseh kanalih. Enemu folku je tak način dejansko kul, tako kot so enim kul Honey Boo Boo, Kmetija slavnih in Roman Vodeb. Vmes so uspeli kot desni standard sfurat retoriko, ki temelji na žaljitvah, polpismenosti, posmehovanju, slamnatih možeh in sprenevedanju. Posledično se vsaka platforma, ki uspe objavit dva artikulirana stavka dojema kot lev medij.   

uredilo bitje Ninđa
Povezava do prispevka
gladius reče pred 1 uro:

bog ne daj, da bi ljudje kvalitetno preživeli vsaj dan v tednu.

 

 

 

 

ljudje ki ga niso znali preživet ob odprtih trgovinah, ga tudi ob zaprtih ne bodo znali

 

Se pa zdaj vidi, da je SMC in SNS samo podaljšek SDS, ker so bojda edini, ki ne podpirajo zaprtja. Kao kršenje ustavne pravice do gospodarjenja. 

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 17 minutami:

Al pa odrejat, koliko hitro in s koliko alkohola lahko furam. 

Ker je to čist isto a ne.

Dajmo pol prepovedat kar vse delo ob nedeljah, zakaj bi ostali samo pri trgovcih.

uredilo bitje hordak
Povezava do prispevka

Zakaj odloca o delu trgovin ob nedeljah kdorkolu drug kot lastniki trgovin, menedzment in delavci/sindikati?

 

Oziroma zakaj se prav na delovni cas trgovin spravlja folk? Ostali ki delajo ob nedeljah in njihove druzine so manj vredni, al kako?

 

Povezava do prispevka
gladius reče pred 16 urami:

bog ne daj, da bi ljudje kvalitetno preživeli vsaj dan v tednu.

 

 

 

 

 

Dajmo dva ali 3 dneve kvalitetno prezivet v tednu.

 

Edit: odprtje trgovin je ena stvar, ki mi v švici ne paše. Sledi ji rupetina.

@VonGriffin bo treba drugic volit SD, fak ta SDS bo res spremeno stvari u rupetini :)

 

Edit 2: Kako bo pa v turisticnih obcinah, recimo Kamnik ali Ankaran kao da je turisticna. Za ta dva primera vem kje so trgovinice.

 

A bo v nedeljo lokalna trgovinica delala? Al se ne ve?.  Razumem nakupovalni center bo zaprt. Ampak lokalni spar/mercator/tus/privatnik?

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Odprava dela je tako abc's of gommunism

 

Navedek

'The communist revolution ... does away with labour.'

'The proletarians, if they are to fulfill themselves as individuals, ... must abolish labour.'

'It is not a matter of freeing labour but rather of abolishing it.'

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...