Skoči na vsebino

Janezov dopust


Priporočeni prispevki

Komaj zdaj opazil da se mi je sjebalo temo in jo premaknilo. Mene zanimle kam folk planira potovati na racun Janezove dobrote. Namen ni bil iz tega delat politike. Zanimajo.me lokali, destinacije, priporocila kam jaz nesti moje silinge. Eh a se lahko kje gre nazaj na stari forum?

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Ali bo Janša izvedel Trumpa in se na vavčerje podpisal - kao SDS časti. To mi je bila res taka simpl in dobra marketinška poteza od Trumpa (sej ne vem ali so jo potem izvedli ko so talali keš), ker večinoma folka je itak polpismenega in ne ve da je to na koncu njihov keš.

 

V vsakem primeru so mi ti vavčerji dobra poteza - bolje, kot pa da se skešira direktno v turizem - če se že troši moj davkoplačevalski denar za reševanje ene industrije, je vsaj dobro da imam še jaz kaj od tega.

 

Zaključek - prej sem volil SAB, sedaj bom SDS...

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka
black187 reče pred 26 minutami:

Ali bo Janša izvedel Trumpa in se na vavčerje podpisal - kao SDS časti. To mi je bila res taka simpl in dobra marketinška poteza od Trumpa (sej ne vem ali so jo potem izvedli ko so talali keš), ker večinoma folka je itak polpismenega in ne ve da je to na koncu njihov keš.

 

 

Na ček se ni smel podpisat, so pa dodali v kuverto dopis A4 z njegovim velikim podpisom spodaj.

 

 

 

 

 

 

 

black187 reče pred 26 minutami:

Zaključek - prej sem volil SAB, sedaj bom SDS...

 

 

Ojojojoj joj

 

 

Aja, saj si sam povedal:

 

 

black187 reče pred 26 minutami:

 ker večinoma folka je itak polpismenega in ne ve da je to na koncu njihov keš.

 

 

 

uredilo bitje Zorro Zamoro
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 26 minutami:

Mah meni so tako ti voucherji.

 

Kdo bo šel v Ljubljano ali pa nvem, Vipavsko dolino npr? 

 

Pač te turistične destinacije bodo pobasale večino (Bovec, Kranjska Gora, obala) drugi pa nič.

 

Mal je tako čudno vse skupaj

 

 

Jah še zmeri odloča potrošnik, v Vipavsko dolino bodo hodili isto kot prej, medtem ko je ljubljančan že prej rad šel v KG. Na to ne moreš vplivat, niti ni fer. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Arbenowskee reče Dne, 25. 5. 2020 at 15:18:

 

glede na to, da bo to talal furs, bo pomoje na davčno rezidenstvo. 

 

Navedek

Predlog zakona predvideva, da je do bona v vrednosti 200 evrov upravičena polnoletna oseba oziroma oseba, ki bo v letu 2020 dopolnila 18 let, s stalnim prebivališčem v Sloveniji na dan 13. marca 2020. Preostale osebe, ki ne izpolnjujejo starostnega pogoja, izpolnjujejo pa pogoj glede stalnega prebivališča, so upravičene do bona v vrednosti 50 evrov. Po predlogu zakona slovenski državljani s stalnim prebivališčem v tujini do bona ne bodo upravičeni.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...