Skoči na vsebino

Janezov dopust


Priporočeni prispevki

Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 20. 5. 2020 at 18:29:

Šobec je overpriced, tako sem slišal.

 

Sem pa tudi sam odprt za predloge kampov po Sloveniji. Berghaus ti hodiš k Kolpi, kakšna priporočila?

 

Mi smo bili v dveh, kamp Kolpa, urejeno, lepi dostopi v vodo, ni da ni:

 

http://www.kamp-kolpa.si/

 

in pa kamp Krasinec, majhen, družinski, urejeno, meni osebno je bilo top, ima pa bolj smotan dostop v vodo, vsaj tako je bilo 4 leta nazaj. Koliko berem komentarje je folk še vedno ful zadovoljen, cene pa zelo mamljive:

 

https://www.avtokampi.si/kampi/kamp-krasinec#tabs-camp-content-reviews

 

Pa sori za pozen odgovor, prejše šele našel tvoje vprašanje.

uredilo bitje berghaus
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 10 urami:

LOL :blink:

 

Slika lahko vsebuje: besedilo

hehe, to je zato, ker so tud froci dobil vaucherje in zdej morajo računat tud za froce

jz bi jim zatežu, naj zame računajo bone, za froce pa standardno pa naj se jebejo

 

tomazek reče pred 6 urami:

Pa pojdite nekam, ki ni takega navala. Ogromno je takih, ki nimajo gužve in nebodo meli nič dražje. Pač pogledate nekaj novega in se zapeljete v tisto okolico. Ne pa na najbolj oblegane konce.

to zdej vsi mislejo in tko bo naval tam, kjer običajno ni navala

tko da grem kar v palaca v portorožu 

 

Povezava do prispevka
Zamorc reče pred 3 minutami:

 

to zdej vsi mislejo in tko bo naval tam, kjer običajno ni navala

tko da grem kar v palaca v portorožu 

 

V našem malem mestu z okolico imamo ene 15-20 ponudnikov nočitev (penzioni, restavracije, kmečki turizmi cel kup...), bi rekel, da še več. Sklepal bi, da nismo neka izjema in ima večina krajev podobno (Prlekija, Prekmurje, Vipavska dolina, Kras, Brda - vsaj za te vse vem, da so tu nekje). Če bo vsepovsod nabito polno pa samo kapa dol.

Povezava do prispevka
Zamorc reče pred 13 urami:

zdej me vleče deleć stran

v tujino, južno italijo

sardinijo bi šel tud pogledat

 

faking koronca

Sicilija je fantastična.

Veliko za videt (Mix antike, krščanstva in islama, vse na enem mestu), cene normalne, Pa folk je super prijazen. Street food je ogaben though.

Razen en večer se nama je zgodilo da sva uletela v eno ožjo ulico nekega majhnega mesteca, kjer je bilo ko v filmih. Starci pred mesnicami pili pivo, mladina na vogalih, vsi so naju gledali kVA hudiča delava tam, prav un filing k ulica postaja čedalje ožja in sam hočeš stran 😁

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 10 minutami:

Maš kaj počet tam, po moje je za poleti okej za okoli bluzit. Škoda ko verjetno ne bo Lenta, tisti cajt bi blo okej.. 

burger v sisu in sprehod ob dravi vse to skupaj s pupo ob kozarcku dobrega spricerja 

ni da ni 

1 teden romantike dobre hrane pijace in prijaznih ljudi z lepimi nasmehi 

uredilo bitje chinasky
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 23 minutami:

Jaz razmišljam da bi šu v Maribor za par dni na bone. :D V lajfu sm bil v Mariboru eno 2x mogoče, še to ko sem šu kam drugam.. 

 

Maš kaj počet tam, po moje je za poleti okej za okoli bluzit. Škoda ko verjetno ne bo Lenta, tisti cajt bi blo okej.. 

Limbuško nabrežje

 

hotel pa neki pod pohorjem

 

pivnica Maister na slomškovem

 

čevapčiči v baščaršiji

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 12 urami:

Sicilija je fantastična.

Veliko za videt (Mix antike, krščanstva in islama, vse na enem mestu), cene normalne, Pa folk je super prijazen. Street food je ogaben though.

Razen en večer se nama je zgodilo da sva uletela v eno ožjo ulico nekega majhnega mesteca, kjer je bilo ko v filmih. Starci pred mesnicami pili pivo, mladina na vogalih, vsi so naju gledali kVA hudiča delava tam, prav un filing k ulica postaja čedalje ožja in sam hočeš stran 😁

Meni je pa hitra hrana, ki jo poješ na ulici pred lokalom kar carska, sicer težka na želodec ma dobro :D

 

arancini, panelle, cannoli m m mmmm

 

Kje si vse bil? Kaj priporočaš? (Palermo in okolico sem dal čez)

Povezava do prispevka

Ma presladko mi je vse to. Ker je res. 😁

Uber sranje mi je bila pa Pane con la milza. Jebemti drobovino v sendviču 😆

Aja pa Pizza z ovcjim sirom mi tudi ni dogajala.

 

Imela sva 14 dnevni road trip naokoli, predvsem po obalnih mestih in tam kjer so antične izkopanine. Tako da je bilo vedno kaj za videt. Lepo skrbijo za svojo dediščino.

Našla sva pa čisto po naključju eno najboljsih plaž ever, ker ni bilo mivke ampak zelo majhni kamenčki, ki ti polzijo skozi prste. Noro. Na zahodni strani rta pri Milazzu.

Potem seveda turške stopnice, Palermo, Taormina, Mazara del Valo s svojimi vinogradi,...

Kmečki turizmi kjer delajo svojo oljčno olje in kuhinjo starih mam. Njami.

 

V bistvu res tak umirjen prostor pod soncem mi deluje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...