Skoči na vsebino

Tenet


kemik

Priporočeni prispevki

a lahko kdo polinka kaksen dober tenet explained yt, kjer pokazejo vse te skrite detajle, ker se tudi meni ne da se enkrat gledat.

 

ti time travel filmi majo itak samo 2 moznosti. ali time travel ustvarja nove dimenzije/svetove ali je pa loop.

 

Spoiler

v tenetu je loop z nadaljevanjem. pattinson gre nazaj v loop, da ga drzi konsistentega medtem ko ostali po zanki zivijo dalje. al neki takega. time loopov itak ne mores smiselno razlozit, ker so v bistvu paradoksi.

 

fajn film za pogledat. malce prezahteven za gledat. audio miks slab, dialogi se slabo slisijo (dialogi so tudi v velki vecini precej shitty).

Spoiler

ideja ukradena iz filma Primer (2004). vsec so mi ble finte, ki ti jih film kasneje dobro razlozi (un fight v trezorju na letaliscu, avto ki ga napolno razvaljiva v rikverc na avtocesti). zadnji fajt je clusterfuck ampak so vsaj dobri efekti (pa osebno mi je ideja, da je model mel neko zapusceno mesto kot nalasc za vojni spopad estetsko malo mimo).

 

uredilo bitje Damir
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...