Skoči na vsebino

Slovenska nogometna reprezentanca


Jude

Priporočeni prispevki

spacer.png

 

NE ME JEBAT. 

 

Pa koliko moraš bit prtegnjen v glavo, da greš pred javnostjo pri teh letih poljubljat enega narcisiodnega bedaka na igrišče? In Ronaldo se sploh ni upiral :w00t:

 

Najbrž top5 predstava naših. Ever. Ni bilo slabega člena. 

 

Ampak klofuta vsem igralcem s strani zblojene publike. Kot da bi prišla Esmeralda. Butast narod smo, nimaš kaj. 

 

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 7 minutami:

Ljubljana pač.

 

Bistvo.

 

Saj smo že obdelali kako sramotne so Stožice oz. folk tam že praktično vse od kar obstajajo. Tako na fuzbalu kot košarki katastrofalno cirkuško vzdušje, včerajšnji cirkus je samo vrhunec tega oz. bodo naši "navijači" podobno katastrofalni tudi na Euru. Slovenija je imela navijače dokler sta bila Bežigrad in Ljudski vrt, še v Celju v tistih letih vmes je bilo boljše vzdušje. Včasih nisem zamudil nobene domače tekme reprezentančne, sedaj me popolnoma nič ne vleče več tja. 

 

Meni je najbolj smešno, da večina teh CR7 otrok sploh ni bila živih oz. so bili v plenicah ko je CR7 haral ampak očitno so fotri dobro oprali mlade možgane. :D Kako se on obnaša pri teh letih na tako nepomembni tekmi je pa zgodba zase, mentalno točno na ravni teh 5-letnih oboževalcev.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Nima tukaj Ljubljana popolnoma nič s tem, čisto tako, okoli mene nisem slišal enega ljubljanskega naglasa, tudi na poti do stadiona so se večinoma slišala narečja, tako da te zgodbice o finih ljubljančanih so za male otroke. Meni je izgledalo da so pač prišli vsi ki so si lahko privoščili dražje vstopnice,  videl sem modele ki so izgledali kot srednje uspešni lastniki salonov rabljenih vozil ki so pripeljali na tekmo svoje preveč naličene lovače, pa pač fotri in mame ki so se izprsili za letne vstopnice ki jih bodo koristili samo za to tekmo, ker froce Armenija in Mhkitaryan pač ne zanima.

 

Tako da, če mislite da bi bilo včeraj vzdušje v MB ali Celju kaj drugačno, dream on.

Povezava do prispevka

Tudi sam mislim da bi bilo v MB drugo vzdušje, sam vseen bi se najdl spački k bi orgazmiral na CR 

 

nej gre v penzion počas bo takoj manj teh gloryhunterjev pri nas

 

no sej bo podoben dogodek k gre Dragič v penzijo se bo tut pršla vsa okoliška plastika pokazat, sam vrjetn nau noben butl na igrišče skakal pa tam Janisa lupčkal

Povezava do prispevka
reder reče pred 6 minutami:

Seveda bi bilo, zavrti si kako tekmo iz kvalifikacij za SP 2010 in poglej kakšno je bilo vzdušje takrat in danes v Stožicah, noč in dan. 

To je bilo 15 let nazaj človek božji, takrat otrokom ni bil idol Pero faking Martič.
Pa ne govorim tukaj o vzdušju ki ga ustvarijo organizirani navijači, ker to je itak kot dan in noč in tile ZNS so smešni, ampak ko imaš na stadionu 90% ljudi ki niso prišli gledati domače ekipe ampak Ronalda, potem je, kar je. 

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 3 minutami:

To je bilo 15 let nazaj človek božji, takrat otrokom ni bil idol Pero faking Martič.

 

To je res ampak če bi Viole resno vzele reprezentanco za svojo bi bilo vzdušje 100x boljše, tudi v Stožicah bi GD naredili veliko razliko kljub cirkusantom na ostalih sektorjih. No ampak NZS in ostale zveze nočejo dobrega vzdušja ampak ta ameriški cirkus. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ljubljana je metropola, metropola, metropola

Ljubljana je metropola

 

VI STE KURAC!!

 

Šalo na stran, pametovat glede vzdušja zaradi ljubljančanov NA REPREZENTANČNI TEKMI, kamor se sjatijo navijači iz cele Slovenije, je kretenizem, enak kretenskemu vzdušju na stadionu. 

 

Se strinjam, mene je bilo sram, ko sem doma gledal tekmo in ob vodstvu 2-0 nisem slišal navijanja, rjovenja, rajanja. Bruka. Dejansko, ko da je večina bila žalostna, da bo Cristina zgubila. Ko da Portugalci igrajo doma..

 

Bravo naši, s tako igro, na tak način zmagat eno od top ekip Evrope. :ododava:

Sem še večji optimist glede evropskega, kot sem bil do zdaj. 

 

Dajte Dance da se igramoooooo

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 19 minutami:

Nima tukaj Ljubljana popolnoma nič s tem, čisto tako, okoli mene nisem slišal enega ljubljanskega naglasa, tudi na poti do stadiona so se večinoma slišala narečja, tako da te zgodbice o finih ljubljančanih so za male otroke. Meni je izgledalo da so pač prišli vsi ki so si lahko privoščili dražje vstopnice,  videl sem modele ki so izgledali kot srednje uspešni lastniki salonov rabljenih vozil ki so pripeljali na tekmo svoje preveč naličene lovače, pa pač fotri in mame ki so se izprsili za letne vstopnice ki jih bodo koristili samo za to tekmo, ker froce Armenija in Mhkitaryan pač ne zanima.

 

Tako da, če mislite da bi bilo včeraj vzdušje v MB ali Celju kaj drugačno, dream on.

 

 

Točno to.

Zgolj za info - v firmi, kjer delam, imamo ponavadi na volj kar nekaj kart za razne športne dogodke, ki se dogajajo po Sloveniji in ponavadi se raztala kar nekaj parov. Za to tekmo je bil 'za rajo' na voljo - EN PAR kart.<_< Ostalo verjetno že znotraj firme potalano višjim instancam oz (kar dvomim) kart manj na razpolago zavoljo potalanih kart s strani NZS...

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 3 urami:

  videl sem modele ki so izgledali kot srednje uspešni lastniki salonov rabljenih vozil ki so pripeljali na tekmo svoje preveč naličene lovače

 

:avadodo:

 

Se strinjam s tvojimi zapisi. Na nek način razumem otroke, tudi meni je bil Beckham bog, ko sem bil mulo in je prvi moj dres bil od njega in če bi prišel v Slovenijo bi norel. Ne vem pa, če bi ravno jokal, če bi ga Udovič zabil Seamanu :lol: Tudi na Hrvaškem bi imeli froci drese Crja, pa plakate s prošnjami za dres - ampak ne v takem številu in proti lepi njihovi! Noro.

 

Za slabo vzdušje tudi jaz ne bi krivde pripisal Ljubljančanom. Kolikor hodim na reprezentanco v Stožice, slišim raznovrsten folk. Pridejo z vseh koncev ker je LJ pač center. Če bi bil tekma v MB, bi bilo precej manj tega. Jaz se že ne bi za vsako tekmo vozil s primorske tja. 

 

Ampak ja, športno navijaško smo eni cepci. In NZSjev pristop k tekmam to samo še slabša. Kaj za vraga je bil tist lightshow pred tekmo pa mahanje z mobilniki? Ceneno in prazno. 

 

Kot je nekdo rekel, škoda je Jokiča. Tip je legenda, sto tekem ne bo še lep čas nihče presegel, pa so ga tam dojemali pred tekmo kot nebodigatreba. 

Povezava do prispevka
Levitan reče pred 17 minutami:

Se strinjam s tvojimi zapisi. Na nek način razumem otroke, tudi meni je bil Beckham bog, ko sem bil mulo in je prvi moj dres bil od njega in če bi prišel v Slovenijo bi norel. Ne vem pa, če bi ravno jokal, če bi ga Udovič zabil Seamanu :lol: Tudi na Hrvaškem bi imeli froci drese Crja, pa plakate s prošnjami za dres - ampak ne v takem številu in proti lepi njihovi! Noro.

 

Ampak ja, športno navijaško smo eni cepci. In NZSjev pristop k tekmam to samo še slabša. Kaj za vraga je bil tist lightshow pred tekmo pa mahanje z mobilniki? Ceneno in prazno. 

Ma ja, saj pravim, saj je bilo tudi v preteklosti parkrat podobno, vem da je Q enkrat tukaj omenjal da so šli na trening Francozov po avtogram Zidana, ampak sem ziher da potem na tekmi ni nihče nosil njihovega dresa ali bognedaj navijal za njih… :rofl:

 

Meni je bil pa tisti lightshow celo okej, dobro je izgledalo :D če že imajo vsi telefone naj jih vsaj enkrat za nekaj koristnega ponucajo. Da ne govorim da sploh nisem vedel da so reflektorji v Stožicah sposobni sproducirati kaj takega :lol: to je to ko OlImpija podnevi igra da se na elektriki prišpara.

Povezava do prispevka
Levitan reče pred 6 urami:

NE ME JEBAT. 

 

Pa koliko moraš bit prtegnjen v glavo, da greš pred javnostjo pri teh letih poljubljat enega narcisiodnega bedaka na igrišče? In Ronaldo se sploh ni upiral :w00t:

 

Ampak klofuta vsem igralcem s strani zblojene publike. Kot da bi prišla Esmeralda. Butast narod smo, nimaš kaj. 

 

Ja lej, dokler ga bo komercialna televzija in radio imela za novico, oziroma ga tlacila na ekran ali v eter in bila seveda navdušena nad tem, potem smo tam kjer smo.

In za vse to je dobil kazen 250 eur.

 

V angliji, pa kolikor se tukaj ne mara EPLja, oziroma navijate za druge ekipe v drugih državah, bi lepo fasal ban za vse tekme, denarna kazen 2-3 ničle višja.

Pri nas pa se bo tole pometlo pod preprogo. Tako kot petarda na Mura-Maribor. Politiki so bili 3 dni glasni, ker so seveda mogl obsodt incident. Spremenilo se ne bo nič, kaki nov zakon.

Povezava do prispevka
raven reče pred 1 uro:

Ja lej, dokler ga bo komercialna televzija in radio imela za novico, oziroma ga tlacila na ekran ali v eter in bila seveda navdušena nad tem, potem smo tam kjer smo.

In za vse to je dobil kazen 250 eur.

Če sem prav videl ga je imel, kot pričakovano, Pero douchebag Martič na svojemu kanalu danes. Nerealno brt res, grmel bo.

Povezava do prispevka

Also po kakšnem ključu določa NZS to, kdo od bivših reprezentantov dobi poklon stadiona in neko plaketo/spominski dres? Jokič si je to seveda absolutno zaslužil, ampak se mi zdi, da par pomembnih članov ekipe iz 2010 te časti ni dobilo in to ni glih spoštljivo. Se strinjam s to idejo, ki jo je dal Žiga Kos danes v Ofsajdu, da bi moral ob koncu kariere nekaj takšnega dobiti vsak, ki je za Slovenijo odigral vsaj 50 (ali pa 70) tekem in ne da je to vse malo random.

Povezava do prispevka

Prijateljska tekma je bla kle pa delate cel halo. Na cesti itak največji seljaki neki idioti iz Maribora. Za Jokića pa tut kva ga vlačijo okol po 5 letih ne igranja pa dejmo se spomnit da je bolj igrou zato k ni blo druzga, tko nekak k legenda drkusic v torek po levi. Lep dogodek, super da smo zmagal sam realnost pride na euro. 

 

Zmaga in vse pozitivne stvari k so ble, so bile ker je bil nasprotnik mentalno tak kot je bil. Eni so tekmoval, drugi pa nastopal pa da ne jemljemo preveč od slovenske zmage katera je bila zaslužena. Samo ne smemo pa delat kakršnihkoli zaključkov na podlagi te tekme. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...