Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Daffy reče pred 9 minutami:

dvesto € je dvesto €

ce bo treba grem v risnik, divača spat

200€ tvojga denarja.

 

Slovenski turist bil vedno vreden pol kurca, zdaj pa so dobri lol.

 

Pa lahko ga maš sam za nočitev. Lol. Upam da se Počivalšek zaduši z njimi in potem pade na Janšo in Tonina pa si vsi na štengah zlomijo tilnike.

Povezava do prispevka
sskj reče pred 40 minutami:

ma sej vem da je fuzbal se vedno ful popularen in ga ogromno folka spremlja

 

samo recimo, če pogledam sošolce mojega mlajšega brata, ki končuje gimnazijo recimo nobeden več ne gleda fuzbala, vsi samo še nabijajo igrice in jih gledajo competitive, pa nba je vedno bolj popularen ampak to je verjetno zaradi doncica

 

ko smo mi bili v srednji šoli so praktično vsi sošolci redno spremljali nogomet na dnevni bazi, tako da neka generacijska razlika je predvidevam

 

jaz sem probal enkrat prav analizirat zakaj sem nehau spremlat fuzbal, pa sam nekak prišu do ugotovitve, da mi imo fuzbal nikol ni znal res prbližat igralcev in njihove osebnosti, nogometaši so se mi nekak vedno zdel brez karizme, verjetno je to posledica tega, da večina igralcev ne govori angleško

 

ker recimo nba še vedno spremlam na dnevni bazi pa ne zarad dončina, ampak ker mi majo razni lebroni, duranti, irvingi ful bol zanimive osebnosti vsaj sama liga mi jih uspe tko prbližat, da se dejansko počutiš kot da poznaš posamezne igralce, ampak sej pravm da zna bit razlog izkjučno to da pač vsi govorijo angleško in je pol to dost bol lagano

 

mogoče vse to izhaja samo nekje iz moje podzavesti in da mam pač očitno rajši basket od nogometa

 

zanimivo mi je samo, da se podobno dogaja dosti kolegom, ampak ja itak se že osnovi družiš z ljudmi, ki so ti podobni

nba je žajfnca ne liga

in je namensko tko tud predstavljena, basket je sekundarnega pomena at best

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 1 uro:

Cesare Maldinič

 

 

fiks.

 

Sleipnir reče pred 1 uro:

kaj se dogaja?

 

jaz si prav z lahkoto predstavljam, kako so celo popoldne pisali članstvu plonklistke, kaj se mora zvečer vprašat. :D

 

TitanG reče pred 2 urama:

bulshit realno

 

ne bi mogu povedat boljše.

 

s tem, da bi Nodijeve besede o NBAju prezrcalu tud na fuzbal; z redkimi izjemami povsod iste totalno nezanimive kopipejst pojave, od katerih ti gre na bruhanje. pizda, kje so časi italjanske in angleške lige v 90', ko je bilo na igrišču vedno skoraj polovica igralcev huliganov in je blo že zarad tega noro gledat.

 

zdaj pa gledam samo še največje derbije, Real, Barco/Juve zarad obeh GOATOV (čas se jima pač izteka), še najrajš pa neobremenjeno gledam one season wonderje tipa letošnje Atalante. 

 

Daffy reče pred 1 uro:

kje boste porabili korona počitnice bon

 

a se že ve, a bo prav poimenski, neprenosljiv? če ne bi ga takoj zdilal naprej za 100€. :D

Povezava do prispevka

kaj naj naredim(o) debilnemu lastniku, ki nas je dal 13.3. na čakanje, rekoč, delajte (najprej od doma, kasneje v firmi), država vam bo dala 80% neto plače, jaz pa zraven še svojih 80% neto plače v kuverto.

 

marca se je držal dogovora, aprila pa ne. inšpekcija je zarad nekih delikatnih zadev zadnja možnost, katere se bi/bomo poslužili. dans je gladko rekel, da se nismo tako zmenili, haha. :avadodo:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

kaj naj naredim(o) debilnemu lastniku, ki nas je dal 13.3. na čakanje, rekoč, delajte (najprej od doma, kasneje v firmi), država vam bo dala 80% neto plače, jaz pa zraven še svojih 80% neto plače v kuverto.

 

marca se je držal dogovora, aprila pa ne. inšpekcija je zarad nekih delikatnih zadev zadnja možnost, katere se bi/bomo poslužili. dans je gladko rekel, da se nismo tako zmenili, haha. :avadodo:

Kakva meni plata, takva tebi vrata.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

kaj naj naredim(o) debilnemu lastniku, ki nas je dal 13.3. na čakanje, rekoč, delajte (najprej od doma, kasneje v firmi), država vam bo dala 80% neto plače, jaz pa zraven še svojih 80% neto plače v kuverto.

 

marca se je držal dogovora, aprila pa ne. inšpekcija je zarad nekih delikatnih zadev zadnja možnost, katere se bi/bomo poslužili. dans je gladko rekel, da se nismo tako zmenili, haha. :avadodo:

Ne more on tebe tak slabo plačat, kuk lahko ti slabo delaš

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 8 urami:

Se že ve kaj vse bojo predvajali na Arena Sport (poleg NBA)? V ostalih državah vidim, da imajo vse živo gor. Upam predvsem, da se bo dalo na T2 gledat na računalniku, ne kot jeben Sportklub (ki za povrh ni niti v HDju).

F1 skor zihr.

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 14 urami:

zdej zase govorim, ampak recimo še par let nazaj sem vse vikende gledal vsaj kako fuzbal tekmo + zmeraj tekma Barce + Liga Prvakov + Liga Evropa,  zadnje 2-3 leta gledam samo še Barco pa še to boljkotne zaradi navade + mogoče kakšno zanimivo tekmo v Ligi Prvakov, lp

 

 

Js že cel čas gledam samo united

In še kar gledam samo united

Še tisto tekmo proti avstrijcem pri praznih tribunah

 

Ajde pa vmes kakšen res dober matchup v LP,  poleg finala valda

 

 

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 21 minutami:

To z vavčerji je joke

ne vem kakšne "varovalke" bodo uvedli, ampak če bo to tud za apartmaje pa tko grem direktno do soseda/tete/kolega/tretjega kolega pa se zdilamo

tm sred novembra en vikend za 200€ dam mu 50 ostalo idemo

 

sej ne bo mogoče unovčit za apartma ker je nujno treba porabit za nočitev z zajtrkom če prav štekam

 

itak da je smešno površen ukrep, skomuniciran popolnoma preko kurca

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...