Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

TitanG reče pred 39 minutami:

napovedujem očitno korupcijo preko neke paravladne agencije ki bo namensko ustanovljena in novo rundo kolesarjev

 

 

 

In Janšek bo spet lahko jokcal, kako njega jebejo in njegovi bodo spet dobili porcijo JJ dopinka in začarani krog se bo vrtel in vrtel

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 41 minutami:

Pa če bo to uporabljeno za izgovor "spodbuditev notranjega turizma", bo tud metanje peska v oči. V zadnjih 2. mesecih so še Horjulčani ugotovili za obstoj jezera Jasna

kaj bo njim to, a veš da je smučišče na šentjoštu :P

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 18 urami:

kaj naj naredim(o) debilnemu lastniku, ki nas je dal 13.3. na čakanje, rekoč, delajte (najprej od doma, kasneje v firmi), država vam bo dala 80% neto plače, jaz pa zraven še svojih 80% neto plače v kuverto.

 

marca se je držal dogovora, aprila pa ne. inšpekcija je zarad nekih delikatnih zadev zadnja možnost, katere se bi/bomo poslužili. dans je gladko rekel, da se nismo tako zmenili, haha. :avadodo:

Glede na odnos bi rekel da delas za bedno placo. Prijavi, stisni fakica in najdi drug siht, proizvodnje je dost kjer bos delal za isti denar

 

TitanG reče pred 5 urami:

To z vavčerji je joke

ne vem kakšne "varovalke" bodo uvedli, ampak če bo to tud za apartmaje pa tko grem direktno do soseda/tete/kolega/tretjega kolega pa se zdilamo

tm sred novembra en vikend za 200€ dam mu 50 ostalo idemo

 

Kdor nima kesa se bo znajdu pa prodal nekak

 

Karim reče pred 2 urama:

najbolš da ti vlada ukaže kam in kdaj it na dopust. ker vsi Slovenci porabljamo regres za dopust, ja pa kaj še.

Ja ne za kaj pa? :D uglavnem nima veze s tem, mi smo regres dobil tko k se zagre

Povezava do prispevka

Kaj je narobe s temi vavčerji? Dajo ti 200 eura da greš na počitnice v slovenijo, če nočeš pa ne greš alpa opereš, ne vem po kerem kriteriju se tle lahko kdo pritožuje 

V avstriji majo podobne vavčerje še za gostinstvo, to bi blo tut kul (greš 12x v prulčka na deci) 

Povezava do prispevka

mah sej logika za tem je smiselna

pač al funkejo 200 mio za spodbudo turizmu

al pa dajo 200 mio v vavčerje za spodbudo turizmu

"boljša" je druga alternativa ker vsaj folk čuti da je nekaj dobil iz tega

glupo je edino da je sam za nočitev z zajtrkom lahko bi bla za alkohol droge in ali kurbe

also fak kok so jebeno naglas pofukana opozorila o novih postih skoraj sem se usral

Povezava do prispevka

prva stvar ki sem jo naredu na novem forumu

izklopil zvoke :D

 

 

mja, pa zdej se govori horeli & kampi

sam sej kampi nimajo zajtrka?

men je škoda, da res ne velja za apartmaje & hostle

drgač bi itak šel v Bovec v Thirsty River Brewing 

 

tko bo pa vrjetn treba kake toplice vikend paket

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 11 urami:

ti kr LordFebo osebno tole briše, ne šerifi ;)

 

sem fasal tut warning zarad limanja nagih guz in ne zgolj "eStEtSkE eRoTiKe" v nage guze temo

 

tko da ja

 

v zadnjih sto letih ga nisem videl nakucat vsega skupaj 5 postov, ampak važno da se kurčimo iz šerifovanjem

 

za forumaše gre

Povezava do prispevka
Flosar reče Pravkar:

 

sem fasal tut warning zarad limanja nagih guz in ne zgolj "eStEtSkE eRoTiKe" v nage guze temo

 

tko da ja

 

v zadnjih sto letih ga nisem videl nakucat vsega skupaj 5 postov, ampak važno da se kurčimo iz šerifovanjem

 

za forumaše gre

men je dal 5 opozorilnih točk, kek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...