Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

12 strani, kaj se dogaja :D

 

Also, R.I.P. Jerry Stiller.

 

hawa meyta reče pred 18 urami:

Malaga ima zaradi specifične geografije zelo prijetno podnebje. tam gre vročina redko čez 32-33 stopinj, tudi na vrhuncu poletja. takisto je zrak prijetno lahek, nobene sopare, nada.

 

IMO je pa najlepši čas za obisk od konca septembra do začetka novembra. prijetnih 24, nobene horde turistov, cene izredno sprejemljive.

:D

 

Ah, Španija mi ni usojena. :no: 2 leti nazaj sem imel rezervirano Valencio in sem si 11 dni pred odhodom zlomil palec na nogi. Konec marca letos sem imel rezervirano Malago in prišla je teta korona. Zdaj sem se odločil, da naslednja destinacija vsekakor ne bo Španija, ker mi vesolje hoče nekaj povedat. :D 

Povezava do prispevka

Ko ni blo ŠTVja je bilo ful zabavno pogledat pod vsako objavo komentarje in nikoli ni manjkal vsaj en "kjeje ŠTV", odjavil se seveda ni nihče, ker so vsi podpisal anekse za 100€ popusta na telefon. Podobno bo tudi sedaj. Vejo kaj imajo in pol izsiljujejo dobavitelje, proti koncu leta bo pa itak podržali vse pakete za 1€, ker je treba izplačat bonuse.

Povezava do prispevka

lej jst na domacem naslovu mam telekom ze od kar vem, optiko mamo tudi ze nvem 10 let ce ne vec, pa nism rabu resetirat modema. Itak sm ga fuknu proc in sem meu linksys in zdej mam ubiquiti. 

Na drugem naslovu mam pa A1 pa tudi ze 3 leta brez problema, zadno leto na optiki. 

tku de tu je..pac kokr fases, pa itak odivsno al si na bakru al na optiki pa spet kok si od centrale, pa kok so kabli stari itd...

Povezava do prispevka

 

Shadow reče pred 1 uro:

 

na telekomovem fbju so kr carski ranti cez to. Zdej bi rabu se vidt od ostalih :D bodo usi spizdli na telesmeh :lol:

 

heh, itak je bilo samo še vprašanje časa (in priložnosti), kdaj bo šel Telemach v smer popolne eksluzive SKjev. že tako smo eni redkih v Evropi, kjer lahko praktično vse lige gledamo pri enemu samemu operaterju.

 

Shadow reče pred 45 minutami:

Diletti Leotta  so spet spizdli slike/video k ma aktivnost spolnost

 

v telefon so ji vdrli, ja. :D

 

še tole, da se ne spregleda...

 

Navedek

Na slovenski trg prihaja nova športna televizija, kot obljublja na uradni Facebook strani, se nam obeta neko novo obdobje. TV Arena Sport Slovenija je napovedala oziroma obljubila prenose tekem slovenskih zvezdnikov Luke Dončića in Gorana Dragića, poleg njiju pa bodo slovenski ljubitelji košarke spremljali tudi obračune največjih košarkarskih zvezdnikov.

"Samo na Arena Sport TV - redni prenosi NBA-tekem z odličnimi slovenskimi komentatorji! Svoje najljubše košarkarje in ekipe boste zagotovljeno spremljali vsaj do leta 2025," so zapisali na svoji Facebook strani, ob tem pa dodali, da bodo predvajali osem tekem tedensko, kot že zapisano, bodo na svoj račun seveda prišli tudi navijači obeh velikih slovenskih zvezdnikov.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...